Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś wie gdzie jest trzeci zbieg? Bo po zdjęciu to od razu stawiałem na czubek Góry Chilliad, ale pudło. :P

 

A ktoś zna może nutę, która się odpala jak latamy na spadochronie? 

 

Wjeżdżasz kolejką na górę i idziesz w stronę takich czerwonych chorągiewek. Stoi dwóch typów przy krawędzi, jeden ze spadochronem, drugi z kamerą. Jak podejdziesz to koleś skacze i trzeba na spadochronie za nim gonić.

 

edit: cwieri mnie już ubiegł.

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

Mam wielką prośbę/pytanie do Was. Za cholerę nie potrafię się dorobić w tej grze (temat głównych misji odłóżmy na bok. bo dawkuje je sobie, żeby na jak najdłużej starczyła gra i na chwilę obecną mam wykonanych 18/69 misji), jaki jest najlepszy sposób na jakąś konkretniejszą kasę w tej grze oprócz misji głównych? Okradanie stacji/sklepów to marny interes - ok. 500 dolców jeden skok, widziałem, że stać mnie na jakiś bar, ale to też beznadziejny pomysł bo przynosi jedynie 900$ tygodniowo przychodu. Wydaje mi się, że najlepszym sposobem może być granie na tej giełdzie, ale za cholerę nie wiem jak tam zarobić. Postawiłem trochę kasy na Lifeinvader gdy ich akcje spadły o bodajże 87% (wiadomo w którym momencie, nie chce spoilerować) i nie wiem czy cały czas czekać i kiedyś faktycznie będzie to opłacalny ruch i aukcje tego serwisu ponownie konkretnie pójdą w górę czy już przez całą grę będzie tak marnie, hmm? Ktoś też pisał na forum, że zabija pasażera w busie i wtedy kupuje spadające akcje firmy transportowej, potem one rosną i sprzedaje, jestem tylko ciekaw jak ja mam to zrobić, oświeci mnie ktoś? Te autobusy nawet się nie zatrzymują na przystankach ;/ więc jak ja mam wsiąść do autobusu jako pasażer? :( 

Dlaczego na początku za wylądowanie w szpitalu zabierało mi z konta 500$, a teraz aż 5000$? ;/ 

Jest jakaś nagroda za zrobienie wszystkiego na złoto w szkole latania? Wczoraj się za to zabrałem, zdobyłem 2 medale brązowe, 2 srebrne i cała reszta na złoto i nic kompletnie mi się nie wyświetliło (np. w ammu-nation jak się na strzelnicy zrobi wszystko na złoto to dostaję się 25% zniżki na zakupy) ani żaden achievement mi nie wpadł, więc jak to jest z tą szkołą latania? 

Odnośnik do komentarza

Proponuję ci zrobić misje od epsilonistów (wchodzisz Majkelem na ich stronę i dajesz 500$ dotacji, pojawi się ich znaczek na mapie). Spora jak na początek kasa. Z graniem na giełdzie bym uważał. Robiłem jakąś randomową misję Trevorem z podwożeniem ludzi i wiozłem maklera na lotnisko, w nagrodę dał mi radę, żeby inwestować w akcje jakiejś firmy. Kupiłem ich akcje za 26k a po jakimś czasie zbankrutowali...

Odnośnik do komentarza
Dlaczego na początku za wylądowanie w szpitalu zabierało mi z konta 500$, a teraz aż 5000$?

 

kasa za szpital i więzienie prawdopodobnie jest liczona procentowo od tego ile masz przy sobie. przykładowo jak franklinem byłem spłukany i mialem ze 150 dolców to za wizyte w szpitalu płaciłem jedynie kilkanaście dolarów

a u bogatego trevora zgarneło mi 9000$

Odnośnik do komentarza

Jak nie robiłeś żadnych misji takich to jeden event jest niedaleko kryjówki Trevora, babka jest na południowej drodze pod Górą Chilliad, niedaleko garażu Michaela jest typek pijany, no i jeszcze jak się jedzie od góry Chilliad na zachód to jest też typiarka co prosi o podwózkę(pozna się ją po charakterystycznym ubiorze). :P

Odnośnik do komentarza

ok dzięki, dziś planuję zrobić sobie polowanie na tego 

 

 

 

ducha, jako easter egg, który się pojawia o którejś tam godzinie

 

 

 

na której górze on jest?

 

 

 

 

 

Jestem po misji pobocznej Franklina gdzie musialem skoczyc ze spadochronu w miescie i wyladowac na ciezarowce. Po misji odpala sie cut scenka w ktorej Dom mówi ze spotkamy sie na jeziorze zaporowym... w grze minal z tydzien a tego kolesian nadal tam nie ma.

 

 

Jak zabrac z Fortu Zancudo heli/samolot/odrzutowiec? Próbowałem wbić sie tam czołgiem, heli i nic, dalej mnie scigaja. Jest jakies przebranie/misja/pojazd, ktory mozna tam wjechac i porwac ten sprzet?

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

1.Jest gdzieś mapa z zaznaczonymi stunt jumpami ?

2.Dałem najpierw 500$ w ofierze na epsilonprogram. Znak zapytania się nie pojawił, więc dałem kolejne 500$, a potem 5000$ i nadal nic. Musi minąć pewien czas albo trzeba skończyć odpowiednią ilość misji fabularnych, żeby misje dla epsilonprogram były dostępne ? (kasę płaciłem michaelem)

Odnośnik do komentarza

@Heavy_Deszcz, musisz zrobić wszystkie skoki spadochronowe, żeby ostatnia misja dla Doma sie odblokowala.

 

Co to bazy to po prostu musisz sie tam wbić i zabrać, nie mozna niezauwazenie. Jak już wsiadziesz do pożądanego pojazdu to zapisz sobie grę przez telefon (jeszcze przed ucieczka z bazy) i jak wczytasz to będzie łatwiej uciec ;)

Odnośnik do komentarza

Odnosnie podwozenia

 

Jak podwozilem panne mloda i jej niedoszly maz jechal za mna postanowilem gnojka zastrzelic i laska s(pipi)ila mi z samochodu mowiac ze jestem wiekszym po(pipi)em od niz on xD Jak podjade tam raz jeszcze bede mial mozliwosc ponownego jej zabrania ?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...