Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, balon napisał:

Pograłem teochę i tak jak mi HR mocno podszedł i skończyłem go z przyjemnością tak tu jakoś dziwnie. Mam wrażenie, że obecna cześć jest jakaś taka bardziej drewnian/anemiczna? Też ktoś tak miał?

Ja nie miałem, trochę męczyła mnie ta gra pod koniec ale ogólnie to jest kropka w kropkę sequel HR z całkiem fajnie odwzorowanym miastem. Generalnie uważam, że już HR był mocno przehypowany i takie 7/10 się należało i taką samą ocene wystawiłbym sequelowi. Golem za to zaje.bisty, trochę szkoda, że gra jest środkową częścią trylogii i zakończyli ją cliffhangerem a trójki póki co szybko nie zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 881
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i  nie wiem co robić. Z jednej strony szkoda mi nie grać w tę gierkę bo czuję, że ma potencjał, no i pewien kult wcześniejszych części. Z drugiej strony obiecałem sobie, że nie będę grał w nic na siłę, mając taki backlog.

 

Może ten prolog był po prostu taki g ówniany? (od razu rzut na głęboką wodę) i w tej Pradze będzie znacznie lepiej?

Odnośnik do komentarza

Prolog to bardzo krótka misja, nie powinna jakoś skreślić od razu całej gry. Dla mnie MD byl pierwsza gra z serii, nie bawilem sie jakos niesamowicie ale tez nie bylo to zmuszanie sie do gry (moze dlatego, ze po prostu nie mialem innego tytulu pod reka wiec podszedlem do gry jako do zapchaj dziury). Wbita platyna i o ile tryb singlowy byl znosny, tak pseudo multi w postacie breacha to najwiekszy rak z jakim sie spotkalem :whyyy:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@balon No prolog jest średni, choć i tak lepszy niż ten w HR. Praga daje radę, mimo że atmosferą trochę odbiega od tego co mieliśmy w Stanach czy Azji. Ma swój środkowo europejski charakter w klimatach cyberpunku. Może się spodobać. Takim powrotem do HR jest dopiero lokacja Golem o której wspomniał bluber, mistrzostwo świata.

Odnośnik do komentarza

Balon dojdź do Pragi i zobacz jak ci podejdzie. Mi się to miasto podobało z powodu jego konstrukcji gdyż nie było trzeba zapier.dalać z radarem czy inną kropką jak w większości wspólczesnych gier. Czasem był quest, który dostajesz i jest podane nazwa dzielnicy to łaziłem i patrzyłem na znaki jak dojść nie korzystając z mapy. Uwielbiam coś takiego w grach gdyż wtedy można totalnie zatopić się w świecie gry a nie latać tylko do znacznika do znacznika. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio przeszłem deus exa: rozłam ludzkości. Muszę od razu napisać że Human Revolution była dla mnie jedną z najlepszych gier na ps3 i spędziłem z nią koło 100h. Co mogę napisać o najnowszej odsłonie? Niestety, muszę się zgodzić z powyższymi postami, jest gorzej. Grafika nie zachwyca, sam design też. Drzewko umiejętności uproszczone, model strzelania nie istnieje, fremate rwie, długo sie wgrywa. Z początku wydaje się że gra będzie ok, ale pod koniec zdałem sobie sprawę że budżet tej gry był niewielki i to widać. Jedyna większa lokacja która na mnie zrobiła wrażenie to

 

bank

. 40h spedziłem z ta grą i zaliczyłem prawie wszystkie misje(może jedną pominąłem), liżąc laptopy i ściany. I nawet te lizanie w Human Revolution było lepsze. Historia jest ok, ale nie porywa. Dał bym 7+, dlc nie tykam. I mówi to fan cyberpunku.

Edytowane przez Pauli87
Odnośnik do komentarza

Wziąłem wersję z DLC, 15zł różnicy w cenie to naprawdę grosze. Dojadę Titanfall 2 do końca i siądę do gierki. Human Revolution wspominam bardzo dobrze, gra swego czasu stanęła w moim rankingu oczko wyżej od MGS3 jeśli chodzi o gierki umożliwiające stealth. Jestem przygotowany na ‘część drugą z trzech‘ i liczę na to, że gameplay da radę.

Odnośnik do komentarza

Pauli87

 

Też jestem fanem cyberpunku ale ta wizja w najnowszym DE to już bardziej pod inne klimaty podchodzi. Poprzednie części stawiały na problem połączenia sie maszyny i człowieka, wszechobecnej technologii, implatanch itp. W tym nowym przedstawiono bardziej sprawy rasowe, podziału społeczeństwa i terroryzmu. Mało w tym Deus Exa, szczerze mówiąc. Chociaż sama Praga jest bardzo klimatyczna. The Surge jest bardziej Deus Exem niż on sam. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Pstrykalem jak wyszla w plusie. Bylem zadowolony ale chyba jako nieliczny nie gralem w HR wiec mialem zupelnie swieze spojrzenie na ten tytul. Lacznie przeszedlem 3 razy i nie czulem znuzenia ani troche. Jedyne co mi dalo w kosc to tryb Breach - omijac szerokim lukiem ten perfidny zamach na portfele :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

No ma człowiek ochotę wrócić do Deusa znowu, drugie przejście zrobiłem w lutym na Give me Deus Ex i po jego zaliczeniu już brałem się za platynę. Odpaliłem Breach, zwymiotowałem i wyłączyłem.

 

No ale musze przeboleć, nie chcę zostawić tej perełki bez 100%, szczególnie że Human Revolution wymaksowałem i kocham tą grę całym serduszkiem. 

 

Tutaj platynę zrobiłbym dawno temu, pewnie jakoś w okresie premiery ale za każdym razem ten Breach mnie odpychał. Jakieś rady kogoś kto zrobił wszystko? Chcę mieć 100% więc te dodatkowe trofea też trzeba będzie zaliczyć. Rozumiem, że te poziomy wystarczy zaliczyć tylko raz, nie trzeba tam będzie wszystkiego zbierać i ich maksować?  

Odnośnik do komentarza
Teraz, Dr.Czekolada napisał:

@lpcl Dunwall ma dla mnie taki trochę feeling tego miasta w paru miejscach. Myślę, że głównym powodem jest ten sam autor odpowiadający za ogólny visual design co przy HL2.

Jakoś zawsze mi się to kojarzyło z miastami angielskimi podczas rewolucji przemysłowej ale możesz mieć rację. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...