Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Adi szczerze ? To mam głeboko w d.up.ie czy są ps4 czy ich nie ma. Ja am od premiery w bardzo korzystnym bundlu gdzie goła konsola wyszła z 1500 zł. Ten post wyżej to bardziej dla beki pisałem jak byś nie wyczuł to dopowiem . Z drugiej strony w Gdańsku musiała być dostawa bo jeszcze 3 dni temu tam nie było. Co do Radomia to w takim podmieście to pewno od premiery jeszcze leżą bo preorderowcy przeliczyli się z wydatkami... ;)

Edytowane przez balon
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Adi szczerze ? To mam głeboko w d.up.ie czy są ps4 czy ich nie ma. Ja am od premiery w bardzo korzystnym bundlu gdzie goła konsola wyszła z 1500 zł. Ten post wyżej to bardziej dla beki pisałem jak byś nie wyczuł to dopowiem . Z drugiej strony w Gdańsku musiała być dostawa bo jeszcze 3 dni temu tam nie było. Co do Radomia to w takim podmieście to pewno od premiery jeszcze leżą bo preorderowcy przeliczyli się z wydatkami... ;)

Tak, tak, oczywiscie, Twoje spusty w Console wars też były dla beki.. :yes:

Odnośnik do komentarza

 

Ja tam mam o premiery bundla z KZ i AC4 bez preodera za 1999 zł więc nie wiem OCB ;)

 

 

 

 Ja mam od premiery w bardzo korzystnym bundlu gdzie goła konsola wyszła z 1500 zł.

 

nie wiem, pomnik Ci mamy wystawic w zwiazku z tym czy co?

Następny , weźcie sobie jakieś raty albo idźcie do providentu i kupcie te PS4 to może wam ciśnienie zejdzie.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bylem wczoraj w Szczecinie i w Saturnie lezalo ok. 10 golasow. No ale wstrzymalbym sie z tym ze to jest normalna dostepnosc. Palet z ps3 i xboxami bylo chyba 3 i rozne bundle takze poczekamy troche az cos takiego stanie sie z ps4.

 

Ziomek moj ma juz z miesiac fife na ps4, pada i battlefielda oraz ac4 a dalej nie ma konsoli xD

Odnośnik do komentarza

Nawet gdyby było 1500PLN nie warto teraz kupować. 5 gier, w tym tylko dwa wątpliwej jakosci eksluziwy. Nie wiem po co ludziom teraz brac, tyle gier na PS3 mają, ale widocznie sprzęt wazniejszy niż soft na niego:(

 

Zgadzam sie z tym aczkolwiek kupilem Fife 14 na PS4 i dla mnie to jest taki skok jakosciowy wzgledem PS3 i PC ze kazda cene warto bylo dac. Nigdy sie tak przy tej serii jeszcze nie bawilem a ta fizyka graczy miazdzy poslady. Poza Resogun i Fifa 14 nie ma za bardzo w co grac. Podobno nawet BF 4 zbugowany az milo?

Odnośnik do komentarza

 

Nawet gdyby było 1500PLN nie warto teraz kupować. 5 gier, w tym tylko dwa wątpliwej jakosci eksluziwy. Nie wiem po co ludziom teraz brac, tyle gier na PS3 mają, ale widocznie sprzęt wazniejszy niż soft na niego:(

 

Zgadzam sie z tym aczkolwiek kupilem Fife 14 na PS4 i dla mnie to jest taki skok jakosciowy wzgledem PS3 i PC ze kazda cene warto bylo dac. Nigdy sie tak przy tej serii jeszcze nie bawilem a ta fizyka graczy miazdzy poslady. Poza Resogun i Fifa 14 nie ma za bardzo w co grac. Podobno nawet BF 4 zbugowany az milo?

 

 

Niestety jeśli ktoś mówi że jest w co grać na nextgeny ten kłamie w żywe oczy, najgorsze jest to że na horyzoncie nic nie widać, jedynie DriveClub ale kiedy to będzie ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

bzdura, jest w co grać, fifa 14, nba 2k14 i killzone strarczy mi do wyjścia watch doga, nikt tu nie sr* pieniędzmi, żeby potrzeba było 30 gier w pierwszych 3 miesiącach konsoli do wyboru. A wystarczy w moim przypadku było zagrać w fife 14 i żadna gra na ps3 nie jest wstanie tego przebić, nie wyobrażam sobie odpalić gry na ps3

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

 

Nawet gdyby było 1500PLN nie warto teraz kupować. 5 gier, w tym tylko dwa wątpliwej jakosci eksluziwy. Nie wiem po co ludziom teraz brac, tyle gier na PS3 mają, ale widocznie sprzęt wazniejszy niż soft na niego:(

 

Zgadzam sie z tym aczkolwiek kupilem Fife 14 na PS4 i dla mnie to jest taki skok jakosciowy wzgledem PS3 i PC ze kazda cene warto bylo dac. Nigdy sie tak przy tej serii jeszcze nie bawilem a ta fizyka graczy miazdzy poslady. Poza Resogun i Fifa 14 nie ma za bardzo w co grac. Podobno nawet BF 4 zbugowany az milo?

 

Dla mnie BF 4 to obok FIFY i NFS jedna z najlepszych gier na PS4. Od patchy nie mam z nim zadnych problemow.

Darmowych gier nawet nie mialem czasu odpalic, ale mam ten komfort ze kumpel pracuje w sklepie i takiego Assasina czy Legosy (ktorych pewnie bym nie kupil) moge skonczyc za darmo.

W lutym/marcu dojdzie Outlast, Drive Club, Dying Light, Watchg Dogs i Infamous.

 

Na te miesiace zapowidziany jest tez Wiedzmin 3, MGS, UFC na bank bede chcial sprawdzic - no ale widze ze na naszym forum nagle ludzie kupuja po 10 gier w miesiacu i wszystkie w 4 tyg koncza. :teehee:

 

Lista gier na 2014 (brakuje paru tytulow, ktore nie maja dat) - malkontenci i tak napisza, ze NIE MA W CO GRAC!

70-Games-coming-on-PS4-2014-year.png?res

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...