Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie . Moją ostatnią konsolą było PS2 . Przez ostatnie 7, 8 lat mialem rozbrat z światem konsol.Czy opłaca sie jeszcze kupic ps4 jesli tak to jakie bo slyszalem, ze jest i zwykle ps 4 i pro  slim? Nie ukrywam, ze chce zarobic na ps 4 z myslą o premierze Red Dead Redemption 2 czy chocby God of War. Ale czy warto? Bo co potem ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli:

 

- nie zależy Ci na małym sprzęcie

- nie masz problemu z wydaniem +50% więcej w porównaniu do PS4 Slim, a nawet i więcej

- zależy Ci na posiadaniu najlepszej wersji gierki (w najwyższej rozdzielczości czy płynności)

- jest szansa na posiadanie VR albo TV4K, ale nie jest to mus

 

To bierz PS4. Jeśli nie chcesz wydać bardzo dużo, przeżyjesz niższą rozdzielczość i wydajność to ładuj się w PS4 slim, bo mniejszym kosztem wciąż masz jak najbardziej sprawną konsolę. Ja osobiście widzę już tylko Pro, stąd wyczekiwałem aż znowu rzucą do sklepu i od razu wziąłem. Wiele gier na razie z niego nie korzysta, ale w przyszłości myślę, że będą różnice.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Wejdz na Eurogamera, tam masz jeden artykul o Pro, najlepiej sam wszystko sprawdz samemu i ocen co ci pasuje. Jak planujesz zakup TV4k albo googli to tylko pro. Jak zalezy ci na grafie to tylko PRO.Jak rodzialka i framerate nie ma znaczenia to bierz slimke zaoszczedzisz kase na gierki.

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanko, jak ma tv full HD i nie mam zamiaru w nabliższym czasie wymieniać tv na 4k.

To jest sens kupować ps pro? Czy lepiej pozostać przy starszej wersji?

Nadal jest sens, bo część gier (niestety na razie mało, ale w przyszłości pewnie jeśli nie każda, to większość) w jakiś sposób wykorzystuje dodatkową moc Pro i w 1080p masz lepszą grafikę/wyższy framerate.

Odnośnik do komentarza

 

A ja mam takie pytanko, jak ma tv full HD i nie mam zamiaru w nabliższym czasie wymieniać tv na 4k.

To jest sens kupować ps pro? Czy lepiej pozostać przy starszej wersji?

Nadal jest sens, bo część gier (niestety na razie mało, ale w przyszłości pewnie jeśli nie każda, to większość) w jakiś sposób wykorzystuje dodatkową moc Pro i w 1080p masz lepszą grafikę/wyższy framerate.

 

Tylko nie mamy pewności że za kolejne 2,3 lata nie wyjdzie kolejna ulepszona konsola lub ps5.

Też trzeba pamiętać ze Scorpio będzie zdecydowanie mocniejsze od pro więc Sony nie wydaję mi się że zostanie dłużne tylko pracuje nad kolejną jeszcze mocniejszą konsolą.

Edytowane przez warjato
Odnośnik do komentarza

Na pewno opłaca się kupić Pro dla zwykłego fullHD ze względu na supersampling, czyli obniżenia rozdzielczości do 1080p i w tym poprawy płynności do 60fps. Wykorzystuje to np. nowy Tomb Raider i pewnie inne nowości, które już teraz wchodzą. Tak więc ten tryb "wysoka płynność" jest właśnie dla posiadaczy fullHD (przynajmniej tak to rozumiem, chociaż jeśli ktoś ma 4K to też może włączyć ten tryb + HDR).

Ja mam właśnie zamiar nadrobić kilka zaległości, które pewnie nie dostały łatek pod Pro (AC Syndicate, Far Cry Primal, Dishonored Definitive Edition) i jak kupię Pro to wracam do nowości. Na końcu planuję wymianę TV :P

Za 3 lata PS5 będzie na bank, także nie ma co się zastanawiać tylko w tym roku przesiąść się na 4K HDR. Inaczej to będziemy czekać do us.ranej śmierci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...