Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Naiwniak xD

Nikogo nie interesuje w co ty bys chcial zagrac i robienie kosztownnych remejkow gier, ktore trzeba by zrobic od zera, jal mozna przesunac kilka paskow na devkicie i sprzedac jeszcze raz

Tak, tak, tylko spójrz ile czasu robią właśnie tego remastera Kingdom Hearts, co podał Velius więc te paski devkitow możesz opowiadać bajki dzieciom. Robienie remastera i jak remake też dużo czasu pochłania jeśli gra jest ogromna. Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Pozatym jezeli zostana przy podobnej architekturze to remasterowanie gierek z ps4 na ps5 to bedzie bułka z masłem, da sie inne pudełko, podbije rozdzialke i sprzeda za cene premium. W sumie kiedys bylem przeciwny remasterom, ale teraz jak sa klopoty ze wsteczna kompatybilnoscia (nawet juz u Nintendo) to jezeli tylko beda wychodzic obok nowych swietnych IP to niech sobie wychodza, nie kazdy chce dymac po starsza konsole i polowac na stara gierke, ktora niekiedy sie okazuje ze ma maly naklad i moze byc ciezko dostepna.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Musiałem zobaczyć u wujka Google i kiedy ten kingdom wyszedł, co jest moim błędem, tak czy siak wydać remastera mgs nie jest problemem skoro i tego dali radę szybko wydać. Ja ogólnie nie mam nic przeciwko remasterom, do niektórych gier nie mam siły podchodzić jeśli jest wszystko archaiczne, a grafika do tego obrzydza no to nie ma szans, żebym miał ją przejść, dla niektórych gier czas nie był łaskawy jeśli chodzi o 3d. A niektóre gry dobrze się trzymają i nie trzeba jako tako ulepszać, takie jest moje zdanie. Tylko te gry, które zostały zremasterowane na PS4 nie mają tej potrzeby, bo jeszcze długo będą trzymać poziom.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Fakt, dlatego też uwazam, że przesiadka na pro bez porządnego tv raczej tylko dla tych najbardziej wymagających ludzi i biorac pod uwagę możliwość szybkiej premiery ps5 które stanie w opozycji do skorpiona może być zbędne.

 

Mam nowy w miarę porządny TV (tańszy Samsung UHD) ale po przeczytaniu nowinki o PS5 w 2018/2019 zgadzam się z Tobą.

Wcześniej poważnie zastanawiałem się nad kupnem PRO oraz gogli VR ale odstraszała mnie cena. Wydanie 1800 zł na gogle (mam kontrolery oraz kamerkę) oraz drugie tyle na zakup (wymagany w przypadku posiadania gogli) PS PRO... czyli wydanie 3600 zł. (optymistyczna kwota) za coś co już dziś jest przestarzałe nie ma kompletnie sensu.

Przeboleję gorszą grafikę w grach (lepszą mam na PC ;)). Rozdzielczość 4K w menu PS4 też mi nie jest potrzebna ;)

 

Już nie wspomnę o problemach z dostępnością w/w urządzeń. Problemach od samej premiery.

Rozumiem, że chcą opchnąć bezsensownego PS4 slim ale bez przesady.

 

Zobaczę jak będzie wyglądać Scorpio ale nastawiam się na zakup PS5.

Odnośnik do komentarza

 

Fakt, dlatego też uwazam, że przesiadka na pro bez porządnego tv raczej tylko dla tych najbardziej wymagających ludzi i biorac pod uwagę możliwość szybkiej premiery ps5 które stanie w opozycji do skorpiona może być zbędne.

Mam nowy w miarę porządny TV (tańszy Samsung UHD) ale po przeczytaniu nowinki o PS5 w 2018/2019 zgadzam się z Tobą.

Wcześniej poważnie zastanawiałem się nad kupnem PRO oraz gogli VR ale odstraszała mnie cena. Wydanie 1800 zł na gogle (mam kontrolery oraz kamerkę) oraz drugie tyle na zakup (wymagany w przypadku posiadania gogli) PS PRO... czyli wydanie 3600 zł. (optymistyczna kwota) za coś co już dziś jest przestarzałe nie ma kompletnie sensu.

Przeboleję gorszą grafikę w grach (lepszą mam na PC ;)). Rozdzielczość 4K w menu PS4 też mi nie jest potrzebna ;)

 

Już nie wspomnę o problemach z dostępnością w/w urządzeń. Problemach od samej premiery.

Rozumiem, że chcą opchnąć bezsensownego PS4 slim ale bez przesady.

 

Zobaczę jak będzie wyglądać Scorpio ale nastawiam się na zakup PS5.

Nastawiasz się na zakup konsoli która nie została nawet zapowiedziana?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak.

 

Co za różnica czy jest zapowiedziane czy nie? W najbliższych latach i tak wyjdzie. Musi aby SONY nie zostało za MS.

... a do tego czasu mam PC i PS4.

 

PS5 to nie jest żadna wielka niewiadoma.. na pewno będzie znacznie mocniejsza od SCORPIO i 4K oraz HDR będzie normą, prawdopodobnie będą nowe gogle VR.

Edytowane przez Kyrielejzon
Odnośnik do komentarza

Tak w takim razie to ja się nastwiam na kupno ps6 a nawet i 7.

Jak kolega wyżej. Od zapowiedzi do sprzedaży ok. 1.5 roku. Tutaj nie ma nawet zapowiedzi. To do tego pieca jeszcze bebechy zdążysz wymienić ze 2 razy zanim ta konsola będzie na rynku.

Skoro dla sony to główne źródło zysku to będą doić tą generację ile się da. Tak dużej bazy użytkowników nie porzucą w pół roku.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Dla kogoś kto nie ma konsoli Sony, a chce kupić to wybór jest oczywisty - PS 4 Pro i nieważne jaki ma TV.

Mam PS4 i zakup Pro jest dla mnie trochę bez sensu i zdecydowanie zbyt kosztowny. PS4 kupiłem 1,5 roku temu i nie mam zamiaru wydawać kolejną kasę aby kupować kolejnego PS4 z trochę lepszą grafiką. To już prędzej wziął bym Nintendo Switch - przynajmniej coś nowego.

 

Co do PC - nie martw się. Kartę graficzną wymieniłem niedawno. Wcześniejszą miałem prawie 5 lat (czyli kupiłem ją grubo przed premierą PS4) zaś procek być może wymienię w tym roku. Nie  z powodu problemów z wydajnością w grach - bo tych aktualnie nie mam. Wszystkie aktualne gierki w jakie grałem działają w 1920x1200, b. wysokich ustawieniach i przynajmniej w 50-60 klatkach\s. Po prostu są nowe procki (interesuje mnie Ryzen), nowe płyty z nowymi technologiami (USB 3.1, DDR4,..). No i w końcu wypada wymienić stareńkiego AMD Phenom II X4 (nie pamiętam jak długo go mam) bo jednak gry stają się dla niego coraz bardziej "męczące" ;).

Rozpisałem się ale to dlatego, że trochę irytuje mnie to gadanie o ciągłej wymianie "bebechów" do PC. To legenda i jak widać wiecznie żywa.

 

Również nastawiam się na zakup PS6, a nawet 7... jak już będę posiadał PS5, której spodziewam się pod choinką w 2018 r. :D 

Odnośnik do komentarza

Patrząc na obecną sprzedaż ps4 to trochę wątpię w ten 2018 no ale nostradamusem nie jestem. Do 2018 to nawet nie wyjdzie część zapowiedzianych na tę konsolę gier. O tej wymianie pisałem raczej w formie żartu. Dla mnie to możesz i codziennie wymieniać te podzespoły. To twoja kasa.

Ja tam nie planuje kupna czegoś co nie istnieje. Raczej spokojnie czekam na rozwój wydarzeń.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Ale ludzie maja fantazje, sony wypuszcza przed chwila 3 razy mocniejsze ps4 pro ktore nawet dobrze swojej mocy nie pokazalo a oni tutaj licza ze za rok bedzie ps5.

 

Podpowiem, Mikolaj tez nie istnieje

Pewnie the last of us 2 i god of war 4 w 2018 ktore napedza sprzedaz masakrycznie ps4 to tytuly zamykajace generacje.

Odnośnik do komentarza

Pro w domyśle to tylko mocniejsza wersja konsoli dla bardziej wymagających graczy, odpowiedź na potrzeby rynku, ale to cały czas ps4 więc nie widzę przeciwwskazań aby sobą wypuściło konsole następnej generacji już w przyszłym roku. Zapowiedź wiosna 2018 premiera jesienią tego samego roku.

Odnośnik do komentarza

Zabawne ze ludzie mowiac o pro w porownaniu do zwyklaka mowia ze to tylko podwyzszona rozdzialka, wiecej fps , wieksza szczegolowosc a w niedalekiej przyszlosci kto wie co jeszcze. Zaslepieni znaczkiem ps4 przy pro mowia tak , TYLKO. A czego oczekuja od ps5 juz zupelnie czego innego. Juz odpowiadam. Wyzszej rozdzielczosci, wiecej klatek i bardziej szczegolowej grafiki.

Za chwile beda grac na ps4 nawet nie w full hd kosztem klatek gdy na pro bedzie wszystko smigac w 4k i 60fps ale dalej jest gadanie ze to tylko troche lepsze ps4.

Az z ciekawosci polece jutro do szwagra i zobacze jak chodzi u niego horizon i wyglada bo na pro wyglada i smiga oblednie.

Odnośnik do komentarza

bloody_gipsy no ale właśnie najlepsze jest to, że nie muszę :) To już częściej pojawiają się nowe wersje konsoli :P

 

kanabis dokładnie tak ALE na pro pograsz w to samo co na zwykłym PS4 "tylko" (znacznie) lepiej będzie to wyglądało. Czyli coś jak upgrade (wymiana karty graf.) kompa. Nawet koszt podobny. Zaś PS5 to oczywiście jeszcze większa wydajność ale również zupełnie nowy sprzęt z dedykowanymi dla niego grami. 

Edytowane przez Kyrielejzon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...