Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się pobiera, szkoda że nie dodali tego klasycznego trybu :/, będzie on dostępny od piątku do końca weekendu.

 

 

Patch 1.16.044

  •  Ranked
    • Leaderboards have been reset to reflect the current season
    • Fixed an issue with the Aviators not displaying properly
  • Balance
    • Lowered the transition time from blindfire to aim-down-sights
      • Lowe-S
      • Harrison 1890
      • AK-47
      • P90
    • All Shotgun blindfiring damage now less effective than aiming
    • Spezzotti 12 Gauge - Fire Rate Increase/Damage Increase
    • Pistole - Small increase to Base Damage
    • US-AN 12 movement damage modifier removed (in line with other shotguns)
  • Other Fixes
    • Fixed an issue with the improper drops occurring during Bounty Hunter on the map Auction House
    • Fixed Audio Options Menu crash that could occur when resetting to default from certain settings
    • Fixed a white flash that occurs when transitioning from Multiplayer to the Main Menu
    • Fixed issue with HDR settings not defaulting automatically when switching outputs
Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Szkoda,  że wciąż nie ma filmików z finałów (całe mecze) i chyba tracę nadzieje, że w ogóle będą.

No z tego co widzę to przynajmniej wyniki były inne niż w Kanadzie (1:0, 0:0) - więc byłoby co oglądać:).

 

Obecny klasyk co dali nie bardzo mi pasuje, ze względu na radar ;} dobrym pomysłem jest natomiast umieszczenie skarbów, które dają ammo - którego brakuje mocno w tym trybie. No i najlepiej by było gdyby wywalili ten czas do spawnu power weapons. Głupio zrobili, że w tej becie nie dają fioletowych punktów po meczu.

Odnośnik do komentarza

No właśnie skarby skracają czas ładowania gearów co dla mnie i tak jest słabe. Kombinują na siłę, a wystarczyłoby wrzucić na miejsce 2 skarbów po granacie do zebrania i tyle. Najlepsze akcje i tak wychodzą właśnie z granatów. 

I troszkę beka, że przesunęli bete klasyka o tydzień żeby wrzucić skarby do trybu  :yao: Oni chyba sami nie wiedzą jak ten tryb ma wyglądać.

Odnośnik do komentarza

Tryb coop, premiera w połowie grudnia:

 

 

Survival is a wave-based mode where you and up to two additional friends can take on swarms of increasingly powerful enemies and unique objectives. If you played Co-Op Arena from Uncharted 2 and Uncharted 3, you’re going to feel right at home in Survival. We’ve built upon and evolved the core gameplay experience with an entirely new level of depth, challenge, and variety. From new enemy types and powerful new bosses to a dedicated progression system and expansive upgradable arsenal, Survival is all about strategy, camaraderie, and skill.

 

Across 50 waves and 10 maps, you’ll face off against Shoreline mercenaries, heavily armored Brutes, Snipers, Hunters, and more that will only get more precise, more aggressive, and better equipped as time goes on. Every 10 waves culminates in an intense boss battle, including our all-new Pirate Warlords. Inspired by the story of Uncharted 4, some of the Founders of Libertalia have arrived to hunt you down with powerful Mystical attacks. Don’t miss Henry Avery himself as the Djinn-wielding Warlord boss in the video above.

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak, minusikujcie mnie

 

BO DOOOPA MNIE BOLI O TO, ŻE ZNOWU, POWTARZAM, ZNOWU WYDAWCA IDZIE PO NAJMNIEJSZEJ LINI OPORU I ZAMIAST WYDAĆ PEŁNOPRAWNY COOP Z FABUŁĄ (BOSHE MOGŁBYM ZA TO NAWET ZAPŁACIĆ W DLC) TO GODZICIE SIE NA TAKI SYF. A DAŁOBY SIĘ WYKRZESAĆ Z TEJ GRY COŚ WIECEJ NIŻ BEZMYŚLNE YEBANIE WE WROGÓW PIF PAFEM, JAK YANUSZE CO PO ŚWINIE BIEGNĄ W LIDLU BO 1ZŁ/KG RZUCILI W NIEDZIELE.

 

 

 

 

NOSZ JA YEBIE :shotgun:

Edytowane przez oFi
  • Plusik 5
  • Minusik 9
Odnośnik do komentarza

tak było jak głód był 

4 latka miałem ale pamiętam jak bym miał 8
okonie takie jak moja ręka i na kartofla brały
a ręke pamiętam miałem zawsze taką samą - albo i nawet ciut większą

tak było
ryby kartofle żarły ja te świnie 


a tryb dla Uncharted powiem szczerze bardzo innowacyjny
tego jeszcze nie było w grach, dobrze że ktoś robi coś nowego 
jest powiew świeżości, jest goty 

  • Plusik 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

jezu jaki meltdown xd co-op arena był w serii od dwójki. od premiery. ludzie chcieli go w 4, także dzięki żywotności którą zapewniał przyrost xp, wybór własnych map, ulubionych postaci, oraz dwójka zaproszonych znajomych. 

 

yebać te fabularne dlc. ND powinna ruszyć dupę w sprawie TLoU 2, a reszta bawić się w online czwórki

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...