Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podobało wczorajsze demo. Pokazali że Uncharted to Uncharted i nie zmianią za dużo (dla mnie na plus). Fragment wybrany dobrze - są małe skrypty i większe levele (tzn ten konkretny). Bardzo fajnie, że nawet jak już Drake został zauważony i rozpoczęła się strzelanina to level moża było pchnąć dalej bez wybijania wszystkich wrogów. Grafika to miazga i tu nie ma co narzkeać bo na konsolach nic ładniejszego nie będzie (ewentualnie momentami the Order ale ma sporo mniejsze levele). Od dziś nie oglądam nic więcej. ND dalej robi gry, które mogę kupować w ciemno więc spokojnie poczekam na premiere i mam nadzieje, że następne swięta już będzie do ogrania.

Odnośnik do komentarza

Gra graficznie wygląda świetnie co tu dużo mówić, ale jednak nie ma aż takiego wrażenia jak w przypadku 1 czy 2. Przede wszystkim wygląda na to, że będzie malutko zmian, można to było zrozumieć przy części 3, ale 4? Mam nadzieję, że ND czymś jeszcze zaskoczy. Póki co jest "tylko" bardzo dobrze.

 

Agst dlatego mam nadzieję, że multi będzie kozackie - tak żebyśmy znów mogli z Michałem pykać i kampić ;D

Odnośnik do komentarza

^^ dokladnie! a te screeny porownawcze w CW  twitcha to juz w gole komedia, wkleje to co pisalem w CW w nocy

 

obejrzalem teraz jeszcze raz gameplay z U4 w poprawnej jakosci na 50", jejku jak to wyglada! 

oswietlenie na lisciach, wszystko sie rusza, roslinnosc nie jest jakas jedna textura,

nawet wiatr powoduje ruch roslin,

efekt ognia podczas strzalow ultra realistic, masa odlamkow podczas wybuchow

podczas wspinaczki wszystkie ruchy postaci + wszelkie zagiecia na spodniach/ ubraniu

jak ktos zwrocil uwage male smaczki, ubranie nasiaka zaleznie jak dlugo jest sie w wodzie, krew z nosa przy ciosach

 

sam model twarzy jest swietny, duzo zalezy od momentu padania swiatla

nie widze jakies specjalnego downgrade wzg e3, na e3 tylko byl starszy i bardziej poobijany, tu jakby jednak mlodszy

swietnie to w ruchu wyglada, oby dbili do 60fps

 

 

OxnTuUL.jpg

MFkIZZN.jpg

5f59bfC.jpg

 

 

e3 vs nowy

suchy i mokry drake

z wiekszym i mniejsym bloorem

z roznym oswietleniem

 

 

hamplz.jpg

wiwwkz.gif

wetxtd.gif

 

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Tylko 1080p! YouTube i inne takie strasznie zaniżają jakość. Obejrzałem już kilka razy wersję z Gamersyde i jestem zachwycony. Gra urywa tyłek! Fakt, słynny pokaz U2 z walkami w mieście bardziej rył bankę i nakręcał na grę, ale narzekań na materiał z U4 nie jestem w stanie zrozumieć. Podobają mi się stonowane kolory, ruchy chłopka i miejscówka w klimacie jedynki. Jestem pewien że mają w zanadrzu dużo lepsze lokacje i akcje. Najlepsze jest to że hejterzy i tak kupią PS4 by przejść U4. To jest gra z najwyżej półki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie wiem jeszcze co to jest ale pobieram:
 

 

If anyone is still interested, here is the full Gamersyde version of the demo with the corrected Full RGB levels - complete with audio this time.

Take 2 - H.264 35 mb/s 3.81 GB

https://mega.co.nz/#!NBcA3BiK!AB4PDO0ni2ZvTPDpjXmsQRu2Ttaw-KuvAZFMtlDQdwo

Enjoy!

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Acha, jedna sprawa. Juz widac porownania CUTSCENKI (ktore jak wiemy w serii Uncharted sa zawsze prerenderowane na silniku gry) a scenki bezposrednio z GAMEPLAYU

 

Dokladnie chodzi o ten obrazek

 

hamplz.jpg

 

Gdzie roznica? Sam fakt ze niewielka jest niesamowita, ale bardziej naturalnie Drake wyglada po lewej stronie, ofkorz. Bo to jest wlasnie cutscenka. Ten po prawej to Drake prosto z gry. W U2 dla przykladu posluze sie misja w Istambule. Mielismy cutscenke, gdzie Nate rozmawial z Flynnem nt. strzelania do straznikow, a tez scenke na silniku jak podnosili recznie brame w muzeum. Roznica byla widac golym okiem, tutaj jest to zdecydowanie bardziej zatarte, ale wiadomo, ze na cutscenkach sie skupia bardziej i beda bardziej dopieszczone.


Za(pipi)iście realna automagiczna latarka: mam przy pasku, mam w łapce. Strasznie mi się to w oczy rzucało, powinni ten niby szczegół jednak poprawić.

Ewidentnie widac jak Drake wchodzi do jaskini i wyciaga z pochwy latarke i ja zapala. Co co kaman?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Widać to szczególnie przy screenach, które wyżej wrzucił Fanek.

 

Co do gry - to jest Uncharted z fajnymi zmianami (większy teren, możliwość ominięcia strzelaniny, zmiany w systemie walki, wchodzenie po skałach po wbiciu noża - coś jak w ostatnim TR, skradanie). Jestem zadowolony. 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Zaprezentowana rozgrywka wywarła na mnie duże wrażenie choć do czynienia mamy z tym samym, co było nam serwowane w poprzednich częściach jednak na wyższym poziomie.

Konkretny opad szczeny zaliczymy zapewne przy okazji nowego projektu, który będzie smigał już na nowym silniku pisanym specjalnie pod PS4.

 Samo Uncharted 4 może się podobać jednak widać, że naleciałości techniczne ma jeszcze PS3owe. Cieszą natomiast przeróżne smaczki oraz mniej liniowa rozgrywka.

Twórcy na ten czas pokazali nam czubek góry lodowej. Góry, która z każdym krokiem dostarczy nam mnóstwo radości.

Inaczej być nie może -- przecież to Uncharted, przecież to Naughty Dog. 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem pewny, że ND nas jeszcze zaskoczy i w czwórce pokażą nam i nextgenową dżunglę, i nextgenową zimową scenerię, i nextgenową pustynię. W końcu to jest ich pożegnanie z Drakiem (wiadomo, że Sony nie zabije kury znoszącej złotej jaja, ale po prostu przekaże serię komuś innemu - Sony Bend?) i ostatnia szansa, że mogą puścić wodze fantazji, wysłać gracza w różne zakątki świata, przedstawić różnorodne scenerie i w miarę logicznie fabularnie to wytłumaczyć (w takim TLoU już sobie na to raczej nie mogą pozwolić). I brawa dla nich za to, że od razu nam tego wszystkie nie pokazują, tylko pozwalają samym graczom to odkryć. Ja już tam żadnych gameplayów, obrazków i tym bardziej trailerów nie muszę oglądać, ND spełniło moje oczekiwania - chciałem więcej eksploracji, bardziej rozległych leveli oraz większej możliwości zabawy z przeciwnikami (a nawet możliwość ich ominięcia) i to właśnie dostałem :D  #NDtakiedobre <3

Odnośnik do komentarza

Ja jestem pewny, że ND nas jeszcze zaskoczy i w czwórce pokażą nam i nextgenową dżunglę, i nextgenową zimową scenerię, i nextgenową pustynię. W końcu to jest ich pożegnanie z Drakiem (wiadomo, że Sony nie zabije kury znoszącej złotej jaja, ale po prostu przekaże serię komuś innemu - Sony Bend?) i ostatnia szansa, że mogą puścić wodze fantazji, wysłać gracza w różne zakątki świata, przedstawić różnorodne scenerie i w miarę logicznie fabularnie to wytłumaczyć (w takim TLoU już sobie na to raczej nie mogą pozwolić). I brawa dla nich za to, że od razu nam tego wszystkie nie pokazują, tylko pozwalają samym graczom to odkryć. Ja już tam żadnych gameplayów, obrazków i tym bardziej trailerów nie muszę oglądać, ND spełniło moje oczekiwania - chciałem więcej eksploracji, bardziej rozległych leveli oraz większej możliwości zabawy z przeciwnikami (a nawet możliwość ich ominięcia) i to właśnie dostałem :D  #NDtakiedobre <3

 

Podejrzewam, że jednak zabiją kurę i z Drakiem pożegnamy się już na zawsze. Po komentarzach widać, że ludzie są już zmęczeni tą serią.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem oglądać ten gameplay i motyw latarki wkurza od pierwszego skoku. Ewidentnie do poprawy przed premierą.

Co od grafy to w oczy kłuje początkowa scena w jaskini i ząbki na cieniu rzucanym przez szpadę, ja nie wiem co ND sobie myślało. Aha, oglądam to z gamersyde 1,6 GB żeby nie było.

 

E: Obejrzałem i jak dla mnie to stare dobre Uncharted. Już wiem, że PS4 kupie najpóźniej z premierą U4.

 

 

 

+ Dodał MODERATOR
A co do tematu to te gify/obrazki wrzucajcie w spoiler, inaczej takie posty będą usuwane.
Odnośnik do komentarza

 

nie wiem jeszcze co to jest ale pobieram:

 

 

If anyone is still interested, here is the full Gamersyde version of the demo with the corrected Full RGB levels - complete with audio this time.

 

Take 2 - H.264 35 mb/s 3.81 GB

https://mega.co.nz/#!NBcA3BiK!AB4PDO0ni2ZvTPDpjXmsQRu2Ttaw-KuvAZFMtlDQdwo

Enjoy!

 

 

po siciągnieciu tego materiału i obejrzeniu, to nie wiem naprawdę gdzie wy widzicie słabą grafe, a jest prawie rok do wydania gry

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@Mysza

każdy kto nie oblukał video od gamerside w 1080

 

<graphical whore mode on>

 

 

U405.jpg

U407.jpg

U408.jpg

 

 

w oczy rzuca się szczególnie wpływ wody oraz błota na fryzurę oraz ciuchy. nie powiem robi to niesamowite wrażenie (choć motyw z zamoczonym, czy oblepionym śniegiem Nathanem był już w poprzednich częściach).

to plus świetna fizyka poruszjacej się na wietrze roślinności wyróżnia sie od może i ładniejszego wykonania postaci w The Order, które muszą radzić sobie z pasami i rynną.  

 

Niech ND kończy już z tą serię i wcieli te ficzery do swoich przyszłych gierek (TLoU 2, Crash? nowe ip?) :obama:

Odnośnik do komentarza

wklejam aby sie nie zgubily, a moga sie przydac w przyszlosci do CW :P
 
jakos youtube vs gamersyde
af897a-1417976271.png
9614b9-1417976285.png
 gify:

 


qvjzsk.gifrmcfbu.gif

aqakkj.gif

hp3hoBt.png

 

 

 

wszystkie gify z zepsuta gamma jeszcze

roznica tego video z gamma poprawiona, wystarczy najechac kursorem na obrazek i przesunac w bok

http://screenshotcomparison.com/comparison/103291

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...