Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tylko ja byłem niesamowicie znudzony tym gameplayem?

Nie Ty jeden. Na maksa odtwórcze, po raz setny to samo, grafika też jak na razie nie masakruje. Nie wiem czym tu się jarac, solidna giereczka, ale nic więcej

 

 

Poczekaj może chwilę na lepszą jakość i wtedy oceń grafę.

Odnośnik do komentarza

Tak tylko ty.

 

Na poczatku nie podobal mi sie krajobraz, te skaly, pora dnia. Hmm, poczekamy az sie rozkreci. Lazenie po jaskiniach, hmmm, wole jak to odkrywam i zwiedzam zakamarki samemu na kanapie, a nie w trakcie prezentacji. Ale jak wyszedl z tej jaskini.... Cos przepieknego. Zmiany w mechanice na duzy plus, znienawidzonych przez niektorych kapiszonow nie ma (debile jednak i tak beda twierdzic ze jest inaczej). Uncharted w pelnej krasie. Az chce sie przejsc cala trylogie.

 

A ten bug? Hah, niezle wpadli i to troche wstyd, ale jest przynajmniej wiadomo ze gameplay byl grany bezposrednio na konferencji.

Mordo, kapiszony są złe aż wyjdzie sequel TR, w którego to "pierwszej" części strzelało się nawet gorzej niż w Uncharted. No ale kapiszony ble, sony kupa, ND gunwo. :yao: I tak jak pisałem już w CW - zmian jest dużo, zapożyczeń z TLoU również, trzy-poziomowe etapy, skradanie. Nawet mi się podoba choć ogólnie seria U do mnie nie przemawia.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

niefortunny dobor momentu - za duzo bylo nudnego skakania po skalach, na mega plus grafa, roslinosc niesamowita, zdecydowanie najladniejsza gra jaka powstaje na konsole, co ale najwazniejsze zaskoczylem sie mechanika - dosc spory obszar dzialan, jest wielopoziomowo, mozna zachodzic przeciwnikow, skradac sie itp - na serio to moze byc swietna pod wzgledem gameplayu czesc serii

Odnośnik do komentarza

 

 

Tylko ja byłem niesamowicie znudzony tym gameplayem?

Nie Ty jeden. Na maksa odtwórcze, po raz setny to samo, grafika też jak na razie nie masakruje. Nie wiem czym tu się jarac, solidna giereczka, ale nic więcej

 

 

Poczekaj może chwilę na lepszą jakość i wtedy oceń grafę.

 

Ale nudna gra nawet w najbardziej wypasionej grafie, wciąż jest nudna grą. A ten gameplay to jakieś po raz setny odgrzewane kotlety, to jest po prostu wtórne, nudne. Tylko mi nie mówcie, że celowo na takiej imprezie pokazali najsłabszy kawałek gry.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zaskoczenia brak. Taki sam charakter rozgrywki jak w 2 poprzednich częściach. Fajnie zaprojektowana lokacja, można trochę pokombinować. 2 miała śnieg, 3 piasek, a tu analogiczną rolę pełni roślinność. Na plus, że przez 15 minut nie było żadnego epickiego skryptu :P

Odnośnik do komentarza

Jak ktos nie chce sciagac, to polecam tutaj stream'a HD.

 

http://www.gamersyde.com/hqstream_uncharted_4_a_thief_s_end_psx_gameplay_demo-33743_en.html

 

Czy zostalem wgnieciony w fotel? W paru momentach tak. Animacja postaci to maly majstersztyk, a model postaci i jego szczegolowosc, to faktycznie jakosc jak na pierwszych trailer'ach. Jest moc! Na szczegolna uwage zasluguje tez roslinnosc- co za masakryczna szczegolowsc, bogactwo i ilosc. :) A jesli chodzi o charakter rozgrywki, to nie ma co sie dziwic. W koncu to 4 czesc. Ciekaw jestem w ilu FPS smiga ta gra. Licze, ze w 60fps

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak odpaliłem trochę tego gameplayu w 1080p i mam mieszane odczucia. Naughty Dog to dla mnie top3 developerów ever.

 

Ale serio, tutaj wygląda to jakoś... nijako. Zero emocji, takie poprzednie Uncharted, w zasadzie dwójka czy trójka z pierwszych pokazów sprzedały mi kopa w szczękę i byłem zachwycony (dwójką to już w ogóle szczególnie). A tu zero. Chyba słaby moment wybrali. Oby były lepsze. Strzelanie wygląda tak samo, ale na plus rewelacyjny motyw z tą liną.

 

No i samo skradanie się i takie większe stonowanie tej rozgrywki też spoko. Pewno będzie gra na 9/10, ale chyba miałem wyższe wymagania co do grafiki, nie wiem :/

 

Designem czy ogólnie stylem graficznym dużo bardziej do mnie Bloodborne przemawia.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zachwycony, ale jestem miłośnikiem Uncharted, więc pewnie dlatego. O grafice nie ma co pisać, bo wiadomo, jest bardzo ładnie, Drake raczej nie jest tak szczegółowy jak na pierwszym trailerze, ale tego można było być pewnym.

 

Gameplay, tutaj jestem bardzo zadowolony, miało być Uncharted i jest Uncharted, dodali kilka nowych elementów do zabawy i sprawdza się to bardzo dobrze. Już w U3 potyczki były dynamiczne, tutaj jest to jeszcze wyraźniej pokazane. Nie ma może masakracji jak przy Uncharted 2 na E3, ale też chyba lepiej, bo akcja z helikopterem już nie kosiła tak podczas grania, bo wiedziałem jak się skończy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...