Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po podlaczeniu pod pada do PS4 graja za cicho :/ Na X1 jest dobrze. Wynika to pewnie ze pad do X1 jest lepszym zrodlem dzwieku.

 

A PS4 jest konsola bazowa.

 

Nie rozumiem tego sformułowania, po prostu nie umiesz regulować suwaków :)

 

Ja się zastanawiałem nad tymi sennheiser g4me zero tylko jeden recenzent mówił coś że niektóre urządzenie nie dostarczają mocy ? i nie mogą one pokazać prawdziwej mocy. Wprawdzie mówił o smartfonach ale zastanawiam się jak jest z konsolami 

Edytowane przez SG1-ZIELU
Odnośnik do komentarza

Moze byc podobnie

 

Jak to suwakami? Daje w padzie na PS4 na max i slychac gre bo slychac.

Wpinam pod Xa i musze zmniejszac bo wali po uszach. Co ty nie rozumiec? ;)

 

I cos mi sie wydaje ze to bedzie problem kazdych sluchawek przewodowych. Choc z ciekawosci sprawdzilbym Steele v2.

 

Przewaga bezprzewodowych to pewnie mozliwosc regulacji glosnoscia. Czego nie uzyskamy w padzie na PS4. Bo daje max i huja slychac. Gdy podepne pod tv to wtedy jest miazga no ale zalezy mi na mikrofonie.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Sporo się tu pisze o kozackich słuchawkach.
Ja skusiłem się na wersję ekonomiczną, przedział poniżej 200pln :)

Turtle Beach P12 dedykowane do PS4.
Plusy: niska cena, dobra jakość wykonania, opcja podpięcia pod USB konsoli, pilot w kablu (głośność i podbicie bassu).
Minusy: brak bezprzewodowości, "tylko" stereo.

Przed zakupem poczytałem trochę opinii na zagranicznych stronach, P12 stawiane są jako wzór słuchawek w tym przedziale cenowym.
Polecam !

Odnośnik do komentarza

781F5521-F0FE-4E9C-AD0F-B0C83A2084A0.jpg

Ok padlo na PX4 graja idealnie dla mnie. Wybor basu, potencjometr sadzi w czache. Glosnosc wedlug widzimisie. Wygodne i jednak nie wybieralbym juz sluchawek ze skora na padach bo poca sie uszy jak i glowa wokol nich. No polecam. Jakosc plastiku bardzo dobra. Nic nie trzeszczy, sa leciutkie no i bez kabli a to duzy plus.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

No sony niby dedykowane, a nawet na pewno. Ja mam pierwszy Headset Pulse, już ten 5.1 i grają dość dobrze, czasami zgubią zasięg i zaczynają przerywać co mocno w(pipi)ia i już się zastanawiam nad zmianą na coś lepszego głownie przez to gubienie sygnału. 

 

A przypadkiem twój router nie jest za blisko konsoli :) ? też tak miałem i jak tylko oddaliłem router wszystko jest ok 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem. Minusujo mnie randomy :(

 

Ale serio mowiac. Stealth 400, 500, PX22 moze. Steelseries 9H choc te to chyba przewodowe.

Stealthy maja duza zalete dzialania na baterii

95f2e04565924041988f90de9_large.jpg

Ja mam pytanie o mikrofon, czy da sie go wyrzucić, czy jest na stale przypięty(szpetny dosc)?

To ile konkretnie da sie na nich pogiercowac ?  

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

No pewno - ludzie rzucają sprzętem. Sam z siebie to złamać się nie ma prawa. Bez kitu ludzie, wierzycie we wszystko w internetach. Nie wiem co trzeba mieć, chyba porażenie mózgowe, żeby połamać pałąk w słuchawach np. W moim, życiu przewinęło się tyle słuchawek i nigdy nie było problemów z połamaniem czegoś. Chyba trzeba z pełnej pyzdy usiąść dupskiem na nich, nie wiem..

Odnośnik do komentarza

Sajnon34  -  osobiście odradzam zakup tych słuchawek, do niedawna posiadałem je wraz z sony 2.0, i o ile te "badziewne" jak je niektórzy nazywają od sony nadal są w bardzo dobrym stanie ( a posiadam je od premiery ) tak te od TB złamały się po kilku miesiącach, pękł pałąk nad lewą muszlą ( ta wysuwana część do powiększana pałąka ). Z tego co wyczytałem w internecie wiele osób skarżyło się na pękanie w tym samym miejscu właśnie.

 

Co do mikrofonu w tych słuchawkach to znajomi często skarżyli się na jakość dźwięku, musiałem mieć mikrofon blisko twarzy by wszystko słyszeli , co dziwne bo w takim P4C ( za 90 zł ) także  od TB taki problem nie występuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...