Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę tych gier ostatnio było, część z nich już poszła "dalej", ale podsumowując ostatnie 2 miesiące oraz nowe nabytki:

 

 

phJBQSqt.jpg7dIv1Gjt.jpg  X8TUFHBt.jpgzYYSritt.jpgn36Z0vyt.jpg

 

PS.

SO - fajna gierka, ale w mojej ocenie odsłona inFamouse na PS4 jest lepsza, przynajmniej mi się bardziej podobała 7/10

Halo 5 - kampania OK jednakże multiplayer mnie nie podszedł więc sprzedał 7,5/10

FH2 - ograłem wersję darmową F&F i gra mi się spodobała więc kupiłem podstawkę - gra niespodziewanie mi się podoba 8/10

AC:S - Pierwszy assasyn na premierę - zawsze miałem 1 rok w plecy z każdym, po tygodniu od premiery gra była za 160zł więc skorzystałem, w 12 godz. już gra mnie trochę nużyła, jakość tekstur OK, zwłaszcza nocą, hak jak najbardziej OK, ale powozy mi nie przypadły do gustu. Uniti mi się bardziej podobało pod względem fabularnym. Ogólnie można zagrać, suma sumarum gra kosztowała mnie około 40zł, myślałęm o wersji PC jednakże cena 120zł na premierę odstrasza i szkoda tyle pieniędzy.

 

Nowe nabytki to CoD oraz F6. Na razie się o nich nie wypowiadam.

 

W Cyfrze trochę gier doszło:

- GoW 2 - 7/10

- GoW 3 - jestem w trakcie ale po 3 aktach 7,5/10

- GoW Judgment

- Mad Max PC - 8/10

- Borderlamds: The  Pre Sequel 

- Sacred 3

 

 

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

"Płytowo" skromnie w tym miesiącu...

 cyfrowo : XONE: Mortal Kombat X PE, Wolfenstein: NO + Wolfenstein: OB --- PS4: Killzone Shadow Fall: Season Pass --- PSVita: LittleBigPlanet, Street Fighter x Tekken

 

2nrlchy.jpg

 

Mad Max - tylko w to teraz gram i za(pipi)i#cie spędzam czas z garbatym na pace ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...