Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

wyglada kiepsko, ale gdy wjechalem po tylu latach ponownie na stadion to  :banderas: nie gralem duzo ale na pierwszy rzut oka to mogla by byc wieksza dynamika, troche to wolne poki co, aaaa i wiecej krwi z checia bym zobaczyl

 

gra pewnie zostanie zjechana przez recenzentow, ale nie zaluje wydanej kasy

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

YdIePlC.jpg

 

Wiesiek na PS4 bo mam reszte na konsole wiec bezsensu zebym kupowal znowu na PC, chociaz kusi - wkońcu doom który miażdzy mi jaja na tym kompie i wiem ze to byly dobrze wydane pieniadze :)

No i bluetooth stick zeby lepiej sie gralo na DS4 na kompie, a co mi tam :D

A po wiecej zapraszam do tematu ze screenami :D

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

:fsg: 

Za ile, jeśli można wiedzieć? Nie wiem jak z wersją PS2, ale jakiś czas temu ktoś wrzucił na alledrogo wydanie PC w dobrym stanie i poszło chyba za dobrze ponad 3 stówki. Oj chciałbym mieć przynajmniej trylogię u siebie na półeczce  :frog:

Odnośnik do komentarza

Głupio mi o cenie mówić, bo prawdopodobnie poleci i tak na pchli targ, wygląda na to, że podrabiany laser w mojej ps2 już nie trybi jak powinien. Co do gry to niestety w wersji platynowej.

 

Co do PC mam SH3 w oryginale, brat ma SH4 :D

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

image.jpg

 

Słyszałem, że to bardzo rzadki steel, a jego ceny sięgają nawet 1000zł na eBay. Prawda to to? Tak czy siak gratki, bo naprawdę świetnie się prezentuje.

 

EDIT: Jednak ceny nie są aż tak wysokie. Coś mi się pokiełbasiło :-P

 

ten steelbook jest z nano edition crysisa, na premiere ta kolektorka kosztowała chyba 649zł na konsolach. 

550full-crysis-2----nano-edition-cover.j

 

ten plecak był bardzo słabo wykonany, mialem go w ręku. Ogólnie to jedna z największych edycji kolekcjonerskich jaką miałem w życiu w ręku. niesamowite pudło

Odnośnik do komentarza

Głupio mi o cenie mówić, bo prawdopodobnie poleci i tak na pchli targ, wygląda na to, że podrabiany laser w mojej ps2 już nie trybi jak powinien. Co do gry to niestety w wersji platynowej.

Jak napisał Stoodio, lepszej wersji nie ma. Akurat Director's Cut wyszedł tylko w wersji platynowej i zawiera dodatkowy scenariusz Marii do przejścia, więc wbrew temu, że to platynowe wydanie, to jest ono lepsze i droższe niż normalne wydanie SH2 :)

Odnośnik do komentarza

Głupio mi o cenie mówić, bo prawdopodobnie poleci i tak na pchli targ, wygląda na to, że podrabiany laser w mojej ps2 już nie trybi jak powinien. Co do gry to niestety w wersji platynowej.

 

Co do PC mam SH3 w oryginale, brat ma SH4 :D

Directors Cut na ps2 tylko w platynie. Ups, reszta świata już kolegę uświadomiła. Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...