Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Leci plus za Mononoke. Brałeś w MM? Bo ostatnio idzie tam wyrwać niektóre pozycje Ghibli za 9/10zł.

 

 

W Saturnie. Niestety tylko to widziałem. :(

Są i kozackie pudełka na podmianę.

 

Bany przywróciłeś mi wiarę w ludzi. Na gafie pytali mnie po co mi 5 takich samych gier. :D

Jasna sprawa. Jak się zbiera giereczki na psxa to są niemal obowiazkowe. Mi zostało jeszcze kolo 40 :dynia:

Odnośnik do komentarza

Bohaterze Orionu, tyle piękna jest na tym zdjęciu. Me serce raduje się niezwykle na widok praktycznie każdego tytułu z fotografii, może prócz Kirbiego i Warioland (nie moje klimaty). Shenmue - wiadomo, Tatsunoko - świetna bijatyczka na wii, Pikmin - chciałbym zagrać, Mario Galaxy - 64 to to nie jest ale i tak goty, No More Heroes - gra Sudy, więc wielbię z urzędu, Project X Zone - grałem w pierwszą część na ps2 i mi się podobało. Dawno nie widziałem tu zestawu tak za(pipi)iście trafiającego w moje gusta. Częściej wychodź po chleb do sklepu.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

RE: M całkiem spoko, szkoda, że save'a nie można usunąć (poyebany pomysł) 

 

Wystarczy tylko kupic to i mozna wykasowac http://www.hkems.com/product/nintendo/0907.htm

Tak naprawde to kazdy powinienn zaopatrzyc sie w takie cos zeby robic back-up save-ow z kart

Odnośnik do komentarza

Reszta gier z serii rozumiem w planach zakupkowych? :pipi:

 

Wiem, w środku zabrakło najważniejszej A Link Between Worlds  zawsze jakoś była nie po drodze ale straty nadrobię :D Co do planów to

pozbyłem się jakiś czas temu 4 sprzętów ever N64 w rożnych kolorach i kupki w lśniących pudełkach był też m.in. Conker nówka  :( Bo myślałem że już z tego wyrosłem a teraz w (pipi) żałuje.   

 

Piękne zdjęcie <3 Hyrule Historia dopiero teraz kupiłeś? Pamiętam, że był problem z dostępnością w okolicach premiery, samemu mi się udało kupić z amazona jeszcze w miarę tanio. 

Uchowała się i przyleciała w okolicach premiery

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...