Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

pqV5Cwv.jpg

 

Uff1Gff.jpg

Major melduje się! Wracam do konsol (i forumka pewnie też  :frog: ), chociaż PC nie opuszczę. 

Wersja PS4 dla biednych w wersji bundle z grą na którą czekałem od E3 2009. Zaraz kupię Plusa oraz Drivecluba w PSS. Mam nadzieję, że konsola da radę przy Death Stranding.

Dobre Cię widzieć z powrotem :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Ja miałem 40GB kupioną w 2008, ależ ten sprzęt robił wrażenie! Masywny, elegancki hardware dla ludzi z klasą :) Gierki wiadomo śliczne (U1, GT5 Prologue, MGS4), ale największe wrażenie zrobił na mnie pierwszy film BD jaki widziałem, a mianowicie... "Making of MGS4" :) Te japońskie twarze były tak ostre i bogate w detale że szok.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Godot świetny zestaw. Tylko, że nie wiem czy ja tak mam czy dla was też pudełka gier na ps4 są po prostu paskudne? Ja siedząc jeszcze na ps4 90% zakupów robiłem w cyfrze przez to, teraz na one 90% pudła, piękny design mają i okładki się ładnie z zielenią komponują. Z kolei w 7 generacji uwielbiałem pudełka od ps3, za to te od x'360 to bylo mięso w ustach i kisiel w majty (bynajmniej nie z zachwytu). A przecież psp i ps2 tez ładne były, nie wiem co te sony. A i same pudełka takie liche się od ps4 wydają. Nawet na tym oszczedzają, konsole dla plebsu zrobili, a ten caly pro to smiech na sali, ten sam plebs, tylko z podwojnym serem. Offtopuję, ale po prostu tesknie za starym sony, majac ps3 pod tv czulem prestiz i narastające erekcje, mając ps4 stulejki i priapizmu jednoczesnie dostalem :/ Masa jak zwykle wygrywa. Inaczej bysmy mogli sluchac Mastodonu i Gojiry na Zetce, nie s(pipi)iny w stylu Feel.

Edytowane przez musoil
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy takie paskudne. Dla mnie stoją na równi z zielenią XOne. Za najlepsze pudełka uważam te od Wii U i Gamecuba.

 

A że licha jakość to się zgodzę, ale to dotyczy także Xboxa. Strasznie szybko się rysują folie.

Edytowane przez Konsolowy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...