Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie podoba mi się w nim to, że postaci na froncie wyglądają na wklejone, nie widać naturalności, no i PS4 na górze.

 

Mimo to, narzekać na darmowy steelbook w ramach pre-ordera jest trochę nie halo, zawsze to jakoś lepiej się prezentuje, zresztą taka sama grafika jest na okładce, więc na pewno gorzej nie jest.

Odnośnik do komentarza

problemem jest napis na pudełku "polskie napisy" dla większości tutaj, więc wyobraź sobie jak żona źle zupe przyprawi.

wtedy trzeba rypsnąć w pyszczysko. Polecam książkę telefoniczną.  

 

Znaczek ps4, znaczek polskie napisy.... kolekcjonerzy (pipi)ani. A kto z was te gry przechodzi ?  

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

 

problemem jest napis na pudełku "polskie napisy" dla większości tutaj, więc wyobraź sobie jak żona źle zupe przyprawi.

wtedy trzeba rypsnąć w pyszczysko. Polecam książkę telefoniczną.  

 

Znaczek ps4, znaczek polskie napisy.... kolekcjonerzy (pipi)ani. A kto z was te gry przechodzi ?  

 

 

Ale serio, co kogo obchodzi czy ktos kupuje ze znaczkami czy bez? Jego kasa, jego gust, jego wola. Nie rozumiem tego zagladania komus do portfela albo na półeczke z grami i ingerowanie w to co ma kupować.

Odnośnik do komentarza

 

 

problemem jest napis na pudełku "polskie napisy" dla większości tutaj, więc wyobraź sobie jak żona źle zupe przyprawi.

wtedy trzeba rypsnąć w pyszczysko. Polecam książkę telefoniczną.  

 

Znaczek ps4, znaczek polskie napisy.... kolekcjonerzy (pipi)ani. A kto z was te gry przechodzi ?  

 

 

Ale serio, co kogo obchodzi czy ktos kupuje ze znaczkami czy bez? Jego kasa, jego gust, jego wola. Nie rozumiem tego zagladania komus do portfela albo na półeczke z grami i ingerowanie w to co ma kupować.

 

Kochany veliusie to było pytanie retoryczne wiem że są różne zboczenia. Mnie to śmieszy ale tak samo jak kogoś śmieszy moje granie na xbox one czy kruka kolekcjonowanie gier na steam. Każdy ma swoje patologie :) BTW pamiętam jak w tamtym roku sprzedając chyba unchartd 4 o 50 zł poniżej ceny rynkowej (z powodu cebulki) koleś rozmyślił się z powodu polskiej okładki i znaczka.  

Odnośnik do komentarza

Tak tu płaczecie o tych znaczkach usk, polskie napisy - arabskie już są ok :D - ale ciekawe ilu z was ma te gry ustawione przodem pudełka do twarzy. Chyba że wy tapetujecie pudełkami/okładkami pokój, bo ja np. ustawiam gry grzbietem do mnie, a tam zazwyczaj nie ma żadnych znaczków, poza tytułem gry i oznaczeniem wiekowym. :D

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No ale niektórzy lubią mieć "czyste" okładki szczególnie jak grafika jest dobra. PEGI się fajnie komponuje z okładkami, ale takie USK nie dość, że brzydkie, to jeszcze wielkie. Tak samo jak ta polska wersja językowa na grach od PS4. Jednak jacyś graficy siedzą nad tymi okładkami żeby to miało ręce i nogi, a później wlepiane są takie szkarady.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

No ch,ujowe to jest, ale osobiście nie spinam się o to za bardzo. Jak kiedyś będę miał już na koncie za dużo zer i będę pracować 5h w tygodniu to będę się tym przejmować, a teraz to jeden pies w sumie. I tak głównie grzbiety oglądam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...