Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gra mojego dzieciństwa (no ok, "lat młodzieńczych") i oprócz "dziesiątki" mój ulubiony "fajnal". 

Co prawda przez poznawcze zapędy mojego ojca nigdy jej nie skończyłem (w grze Alien Trilogy postanowił przetestować opcję formatowania karty pamięci), ale do trzeciej płyty dotarłem. 

Tym razem nośnik tylko jeden, no i stary też daleko, więc może się uda :reggie:

 

_20201211_155756.JPG

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, baniek napisał:

Te steelbooki były losowo czy można było wybrać?

 

2 godziny temu, marcinwks napisał:

Zakładam, że losowo, bo dali mi i o nic nie pytali. Być może można było prosić o jakiś konkretny, ale było mi to bez znaczenia.

Inne miał RTV EURO inne MM inne Empik

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Wredny said:

Gra mojego dzieciństwa (no ok, "lat młodzieńczych") i oprócz "dziesiątki" mój ulubiony "fajnal". 

Co prawda przez poznawcze zapędy mojego ojca nigdy jej nie skończyłem (w grze Alien Trilogy postanowił przetestować opcję formatowania karty pamięci), ale do trzeciej płyty dotarłem. 

Tym razem nośnik tylko jeden, no i stary też daleko, więc może się uda :reggie:

 

_20201211_155756.JPG

 

Skończyłem 8, ale nie widziałem ostatniego filmiku bo się zacinał. Samego Final Fantasy 8 wspominał bardzo dobrze, wreszcie duże normalne postacie na ekranie a nie karykaturalne mikruski jak w FF7, później w FF9 znów powrócili do małych postaci ale przez to że grafika poszła do przodu to grało się rewelacyjnie. 

 

Już szukam swojej kopii FF8 remastered :lapka:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, baniek napisał:

Czyli najpewniej trafiła się inna partia 

Nie, jak wystartowały preordery, to w każdym market miał swój ekskluzywny steelbook

Cyberpunk2077Steelbook-781x960.jpg

Z tą wyłącznością to też tak nie do końca bo ten sam co MM miało Euro np

@bluber mocno przepłacony ten PC? :dog: czy udało się w normalnych cenach kupić jeszcze?

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Figuś napisał:

mocno przepłacony ten PC?

 

Wiesz co za całą budę dałem około 3k pln, kartę kupiłem od kolegi z discorda za 1300zł więc chyba nie przepłacony? Do tego monitor 27 cali po dobrej cenie z moreli na czarny piątek bo IPS 144hz LG kupiłem za 899zł i nie zastanawiałem się nad tym jeszcze w pełni, ale planuje wymienić tego RTX 2060 Super na 3060 TI myślę po nowym roku. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, bluber napisał:

 

Wiesz co za całą budę dałem około 3k pln, kartę kupiłem od kolegi z discorda za 1300zł więc chyba nie przepłacony? Do tego monitor 27 cali po dobrej cenie z moreli na czarny piątek bo IPS 144hz LG kupiłem za 899zł i nie zastanawiałem się nad tym jeszcze w pełni, ale planuje wymienić tego RTX 2060 Super na 3060 TI myślę po nowym roku. 

No to spoko cena, bo raz że 2060 już jest EOL i nigdzie nie dostępny, to ceny podchodziły już pod 2k za te karty w pewnym momencie.

Też po nowym roku zaczynam polowanie bo chcę złożyć coś na Ryzenie i właśnie 3060ti, przy okazji sprzedając XSX (jak ktoś chętny to za 2k plus przesyłka sprzedam :)) i przebimbać tą generację na PS5 i PC właśnie

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, bluber napisał:

Krupek jak pyerdolnie wujasowym żartem to nie ma co zbierać, ale gratuluje zakupu nowego pudła od MS ciesz się póki możesz bo zaraz przydzie i ciwa22 się skończy dzień dziecka.

Konsola to musi mieć moc, a nie tam jakieś kolorwe gierki i farmy. Jak odebrałem konsolę to jeszcze 3 rundki po galerii z nią zrobiłem, żeby ludzie widzieli :nosacz:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Widziałeś jak wyglądają gry z One na ekranie 4K, a Ty mu Switcha bez gier proponujesz. :dynia: 

Jak ktoś jest bezguściem, to nie będzie dla niego gier na Switchu, prosta sprawa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...