Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Jak ktoś chce być na bieżąco to nie kupuje konsoli którą omija 9/10 wydawanych gier.

Kupowanie Switcha z myślą o grach AAA third party to niezłe pierdnięcie mózgu. Konsole Nintendo zawsze kupowało się głównie dla gier Nintendo a że na Switchu można jeszcze miło ogrywać indyczki pod kołderką? Legancko. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Bosko, ale Rozi polecający Switcha zamiast konsoli nowej generacji to już odlot na orbitę.

A przepraszam w którym miejscu to robi? Bo chyba zbytnio nadinterpretowujesz tutaj jego słowa. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Figuś napisał:

No to spoko cena, bo raz że 2060 już jest EOL i nigdzie nie dostępny, to ceny podchodziły już pod 2k za te karty w pewnym momencie.

 

Oof to ziomka ładnie zgoliłem xd

 

24 minuty temu, Rozi napisał:

Jak ktoś jest bezguściem, to nie będzie dla niego gier na Switchu, prosta sprawa. 

 

Wymieniaj co w tym roku wyszło na swticha bo oprócz Xenoblade nie widzę nic tam ciekawego. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, baniek napisał:

A właśnie wróciłem z galerii i dopiero w domu zobaczyłem twój post, chociaż to pewnie lokalna akcja. Cena za DS i Nioh2 to aż mnie zapiekło, bo dopiero co kupiłem te gry (niby też po promocji). Byłem odebrać z promki w Euro: 

 

E0A5FCEC-70FD-46F1-AB3F-D5BF9E57CB58.jpeg

Miałem brać Days Gone za 59 zł z Euro ale coś mnie wstrzymało. Ten MediEvil chyba też po tyle?

Twój post mnie zmotywował by do promek info wrzucić jeszcze, bo tu o DS i Nioh 2 nie pisałem ;)

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.12.2020 o 16:47, Wredny napisał:

Gra mojego dzieciństwa (no ok, "lat młodzieńczych") i oprócz "dziesiątki" mój ulubiony "fajnal". 

Co prawda przez poznawcze zapędy mojego ojca nigdy jej nie skończyłem (w grze Alien Trilogy postanowił przetestować opcję formatowania karty pamięci), ale do trzeciej płyty dotarłem. 

Tym razem nośnik tylko jeden, no i stary też daleko, więc może się uda :reggie:

 

_20201211_155756.JPG

Gra z czasów kiedy była dużo czasu, a mało (brak) pieniędzy. Kupowałem od kolegi pirata pojedyncze krążki. Jak jeden kończyłem to akurat te 15zł uzbierałem na kolejny. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...