Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, ciwa22 napisał:

Mam nadzieję, że rozwiałem wszelakie wątpliwości dotyczące mojego stanowiska w tej sprawie. Pozdrawiam cieplutko oraz życzę wesołych świąt

 

Ma to ręce i nogi, pozdrawiam serdecznie i ciepłego kakałka życzę przy choince. <3 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, ciwa22 napisał:

 

Jest to forma apelu, swego rodzaju manifestu, który pragnę skierować do poczucia gustu, klasy, estetyki wizualnej każdego z użytkowników - niegdysiejszych orędowników otoczki oraz atmosfery. Czy dzisiaj naprawdę liczy się jedynie w co gramy, a nie na czym? Kiedyś użytkowanie komputerów (bez) klasy pc miast np Playstation 1 było passe,  słusznym powodem do wstydu i wiedział to każdy koneser elektronicznej rozrywki zajmujący miejsce na szczycie gamingowego łańcucha pokarmowego. A dziś? Kupujemy jakieś procesory czy coś tam? Lecą plusiki. Kupujemy konsole, które nie tylko działają ale nawet wyglądają jak pecety (tak, to ten nowy obrzydliwy xbox)? Lądują plusy. Przykro mi, ale nie mogłem pozostać obojętny na ten jawny, coraz bardziej postępujący w swym marazmie upadek konsolowych obyczajów. Moje wnętrze krzyczy kiedy patrzę na tabuny plusów pod fotką najbardziej obrzydliwej "konsoli" w historii, bo to coś już nawet nie wygląda jak konsola. Zatarła się tradycja, zatarły się ideały. Duch czasu, postęp zabił w nas te niegdyś będące naszą dumą cnoty. Nie jestem przeciwnikiem marki Xbox, chociaż muszę przyznać, że nie zawsze mi po drodze z konsolową polityką Microsoftu, jednak to co odtentegowali z aparycją najnowszej "konsoli" woła o pomstę, moi drodzy, oj woła o pomstę.

Mam nadzieję, że rozwiałem wszelakie wątpliwości dotyczące mojego stanowiska w tej sprawie. Pozdrawiam cieplutko oraz życzę wesołych świąt wszelakich bez nowego xboxa w pokoju, salonie czy innym widocznym miejscu. Proszę, zachowajmy resztki konsolowej godności. Przynajmniej raz na jakiś czas.

 

K#rwa, debil :reggie:

Odnośnik do komentarza

Nowe gałeczki do DS4, kabelek do ładowania pada i WINCYJ dobroci na PS4 :ohboy:

Na Spider-Manie zostawiłem naklejki z CeXu, bo ktoś mądry wydał mi nie tą płytę (anglik zamiast PL wersji) i jutro muszę poginać na wymianę. Ja rozumiem, że masówka, że mają tych Spiderów z 10 na półce, ale kurde... Zawsze muszę sprawdzać czy się numer płyty z pudełkiem zgadza. Tym razem zamuliłem w ferworze zakupów i mam za swoje.

131757956_1196592790738611_3962939489637614193_n.jpg

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

@okens, akurat obydwa wymienione przez Ciebie tytuły dorwałem w PL i to za  sporo mniejsze pieniądze nie te o których piszesz. Undertale wskoczyło w ilości kilku sztuk w Perfect Blue, a Golf Story złowiłem przez Allegro. Tak naprawdę względnie często coś nowego się pojawia, więc na dobrą sprawę nie zawsze trzeba się bawić w importy (jeśli bardzo nie chcemy).

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, ciwa22 napisał:

 

Jest to forma apelu, swego rodzaju manifestu, który pragnę skierować do poczucia gustu, klasy, estetyki wizualnej każdego z użytkowników - niegdysiejszych orędowników otoczki oraz atmosfery. Czy dzisiaj naprawdę liczy się jedynie w co gramy, a nie na czym? Kiedyś użytkowanie komputerów (bez) klasy pc miast np Playstation 1 było passe,  słusznym powodem do wstydu i wiedział to każdy koneser elektronicznej rozrywki zajmujący miejsce na szczycie gamingowego łańcucha pokarmowego. A dziś? Kupujemy jakieś procesory czy coś tam? Lecą plusiki. Kupujemy konsole, które nie tylko działają ale nawet wyglądają jak pecety (tak, to ten nowy obrzydliwy xbox)? Lądują plusy. Przykro mi, ale nie mogłem pozostać obojętny na ten jawny, coraz bardziej postępujący w swym marazmie upadek konsolowych obyczajów. Moje wnętrze krzyczy kiedy patrzę na tabuny plusów pod fotką najbardziej obrzydliwej "konsoli" w historii, bo to coś już nawet nie wygląda jak konsola. Zatarła się tradycja, zatarły się ideały. Duch czasu, postęp zabił w nas te niegdyś będące naszą dumą cnoty. Nie jestem przeciwnikiem marki Xbox, chociaż muszę przyznać, że nie zawsze mi po drodze z konsolową polityką Microsoftu, jednak to co odtentegowali z aparycją najnowszej "konsoli" woła o pomstę, moi drodzy, oj woła o pomstę.

Mam nadzieję, że rozwiałem wszelakie wątpliwości dotyczące mojego stanowiska w tej sprawie. Pozdrawiam cieplutko oraz życzę wesołych świąt wszelakich bez nowego xboxa w pokoju, salonie czy innym widocznym miejscu. Proszę, zachowajmy resztki konsolowej godności. Przynajmniej raz na jakiś czas.

Forumkowy Jerry Maguire :ohboy:

 

Żeby nie było, masz mój głos :lapka:

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

Są i kolejne smakołyki na PS4 :cool2:


Swoją drogą mocno poszalałem. Nie pamiętam kiedy ostatnim razem tyle wydałem na gry w ciągu kilku dni, o ile w ogóle :D Przez 3 dni uzupełniłem zbiór o 11 gier na PS4. Będzie grane w święta :banderas:


PS: Spider-Mana udało się wymienić na polską wersję. Swoją drogą, Battlefront z foto też stamtąd i ten z kolei był po polsku ale nie działał. CeX coraz bardziej zdaje się upadać z jakością...

131901083_718532699066556_6088689355809166389_n.jpg

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Ja wyjdę na abstrakcjonistę albo kompletnego debila, ale nie podpinam do konsoli netu ;) Battlefronta kupiłem, bo kosztował 15zł a miałem kiedyś i chętnie czasem sobie "popykam" dla samej przyjemności. Nie jestem miłośnikiem uniwersum SW, jest mi to niemal kompletnie obce.

Za to MudRunner... Kupiłem z ciekawości, bo co nieco słyszałem o tej grze. O rany, już początek mnie rozbraja. Coś czuję że to będzie dłuuuuga zabawa :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.