Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Masz 100 % racji Krupek.  Ja idąc z tymi grami do domu, przypomniałem sobie jak pół wakacyjnego dnia straciłem na zlikwidowanie czołgu w MoH. W ogóle to była moja trzecia gra na PSXa razem z Silent Hill.  W  MoH grałem od 17 do 20, a od 20 do 22 w SH ( bo już była noc i był klimat :D ) wcześniej rower i PES na zywo z kuzynami. I tak codziennie. Fajne czasy tak BTW :) 

Teraz te gry przechodzimy dość szybko, ja w tamtych czasach bez opisu i ogólnego doświadczenia z grami sporo się namęczyłem z tymi dwoma zanim zobaczyłem pierwsze credits w grach :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie zbieram gier na DSa, bo niektore podbrobki sa niemal nie do rozroznienia.

Wiekszosc uzywanych gier na Allegro to piraty ze zdychajaca bateria ;<

a nie mowisz o grach na GBA.....

DS ma cos w stylu sd kart a gba uzywa baterii i pokemony to prawie wszedzie podrobki

Odnośnik do komentarza

a nie mowisz o grach na GBA.....

DS ma cos w stylu sd kart a gba uzywa baterii i pokemony to prawie wszedzie podrobki

 

Baterii używa, owszem, ale tylko w przypadku piratów.

 

Co do DS-a - piraty nie mają problemy z save'ami. Sęk w tym, że podrabiane gry nie działają na DSi/3DSie. Dlatego warto sprawdzać na takiej konsolce oryginalność kupionej gry.

Odnośnik do komentarza

Dobrze wiedzieć, nie sadziłem ze DS tez ma podróbki, co to zakupów ostatnich:

1779290_10152261713088738_1321242413_n.j

MW3 na wyprzedaży w folii wiec czemu nie, na DC znalazłem takie perełki a Book of Tyrael przeceniona byla bo naderwany ten papierek (Book Of Cain już mam wiec dokupiłem do kompletu, bardzo ładne wykonanie tych książek)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ile dałeś za te gry na DC? mam słabosc do pudełek DC, szkoda, że żaden z producentów konsol nie idzie drogą tego typu pudełek ala PSX czy DC. Mają swój klimat.

 

Obecnie skupiam się na NESie, potem jeszcze N64 i Saturnie, ale i na DC przyjdzie czas (obecnie pozostał mi tylko Trickstyle i MSR).

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

wczorajszy wypad  po angielskich sklepach z używanym staffem, w sumie  bez szału ale znalazłem mojego ukochanego Bioshocka w steelbooku więc jestem szczęsliwy :)

 

1280221.jpg

 

 

1280222.jpg

 

 

1280223.jpg

 

 

 

było jeszcze to ale stan fatalny no i 5 funtów to za drogo :/

Lara-Croft_Tomb-Raider-Anniversary-Colle

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Plus za bardzo mnie nie interesuje, gdyż w moim przypadku ten model subskrypcji się nie sprawdza (kupię plusa, naściągam gier i w nic nie gram). Na razie mam same pierdółki (Sound Shapes, Lumines, Stardust, Hotline Miami - gry, które zakupiłem na mojej pierwszej vicie), a jakieś większe tytuły w stylu Persony 4, Tearaway czy Dragon's Crown zostawiam sobie na dalszą, bliżej nieokreśloną przyszłość, bo na razie i tak muszę skończyć Ace Attorney 5 i chociaż zacząć Bravely Default. A już nawet nie mówię o zaległościach na WiiU.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

moje najnowsze zakupy :) co smieszne, wczoraj chcac przetestowac poszczegolne tytuly na PS2, czy chodza, okazalo sie ze moje wysluzone PSTwo... nie czyta plyt. Wkurzylem sie ogromnie bo jeszcze 3 tygodnie temu jak ostatni raz bylem w domu wszystko ladnie chodzilo, a tu taka niespodzianka :confused: czysczenie lasera pomagalo tylko na chwile, wiec rozebralem konsole, odkrecilem laser, przekrecilem dosc mocno srubke od regulacji DVD, zlozylem do kupy i dziala az milo :sorcerer: ale stracha mialem lekkiego...  a Super Mario Bros. to juz trzecia moja wersji tego klasyka, dwie pozostale mam na 3Dsa (w wersji NESowskiej i Deluxe na GBC ktora aktualnie rozdaja za rejestracje w Network)

 

 

33mol8p.jpg

 

EDIT

 

zapomnialem o tych dwoch zbojach ^^'

 

16j350y.jpg

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dobry zakup Krupek. Jak masz PS+ to koniecznie jeszcze karta 32GB potrzebna, by nie żonglować grami. Nie wiem czy w każdym Empiku, ale w Warszawie były mega wyprzedaże ostatnio i karty 32GB po 149 zł były. Ale w salonie, nie na stronie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...