Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

A zbierasz też gierki na jakieś bardziej "egzotyczne" sprzęty jak PC Engine, Sega Saturn?

Albo może jakoś tematycznie/seriami?

 

Jeśli o mnie chodzi to ostatnio bardzo skromnie,jedynie Super Robot Taisen Z2: Hakai-hen kupione. Na gierkę czaiłem się już jakiś czas, a że cena u jednego gostka na Ebay była całkiem spoko to się skusiłem. No ale i tak czeka w kolejce bo już troszkę tytułów pozaczynałem :/

rVkEIz3.jpg

 

Mi się marzy komplecik Sakura Wars. Niby są poradniki na Gamefaq ale sam nie wiem, tekstu tam sporo, a gapić się na zmianę w ekran by zobaczyć animację/grafikę, a potem w tekstu jakoś mnie nie przekonuje do końca. Szkoda, ze jedyni SW5 wyszła w ang wersji.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

SR świetna seria, masa godzin zabawy, przez co nigdy nie ukończyłem żadnej części. Sakury też mam, ale jeszcze nie znalazłem czasu na ogranie.

 

Co do zbierania na egzotyczne sprzęty - naturalnie. Na PC Engine powstała jedna z moich ulubionych serii jRPG - Tengai Makyou, więc obowiązkowo musiałem się zaopatrzyć we wszystkie tytuły z nią związane. W zasadzie ze zbierania wykluczyłem tylko N64, bo to niestety nie jest platforma dla mnie i z dobrych gier tylko Mario 64 mi się podoba.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli o mnie chodzi to ostatnio bardzo skromnie,jedynie Super Robot Taisen Z2: Hakai-hen kupione. Na gierkę czaiłem się już jakiś czas, a że cena u jednego gostka na Ebay była całkiem spoko to się skusiłem. No ale i tak czeka w kolejce bo już troszkę tytułów pozaczynałem :/

Poluje na Super Robot Taisen OG Saga: Mugen no Frontier z ds'a, ale zrozumiałe dla mnie wydanie sporo kosztuje.

Odnośnik do komentarza

@up:swego czasu było promo na Play-Asia na tę część. Radzę ci zaglądać tam bo często mają fajne promo na różne gierki, nieraz też te trudniej dostępne.

@ping: grania sporo to fakt. Mam jeszcze podobne do SRT w mechanice SD Gundam Generation Wars na PS2 i też sporo tam do roboty i póki co zatrzymałem się na ukończeniu wszystkich leveli z Uniwersal Century. Ogrom takich gierek to plus ale też jak człowiek się wciągnie to chciałby wszystko mieć na już (ulubione jednostki/pilotów) i tak zatraca się potem w takiej pozycji niesamowicie.
W kwietniu wychodzi SRT Z3 na PS3. Must buy zaraz obok Gundam VS Extreme Full Burst :thumbsup:


 
A Sakura Warsy z tego co niedawno sprawdzałem chodzą czasem za całkiem zjadliwe sumki. Problem tylko w tym, że emu  Saturna na PC jest strasznie słabe i w grę wchodzi jedynie kupno konsoli z modem na region free albo co chyba łatwiejsze wersje na Dreamcasta. Aż dziwne, że Sega porzuciła tę serię, z tego co czytałem to była ona w JP bardzo popularna.
 
Jeśli miałbym kupować jakiś "egzotyczny" sprzęt do grania i kolekcjonowania gierek to najbardziej się mi podoba pod tym względem Sega Saturn i PC Engine.
Odnośnik do komentarza

Kupiłbyś lepiej Paliodor SRW L na DSa ;> Jedna z moich ulubionych odsłon serii, a kosztuje grosze na PA - http://www.play-asia.com/super-robot-taisen-l-paOS-13-49-en-70-3yds.html Obie części Z2 niestety nie były takie dobre jak bym sobie tego życzył.

 

A co do tematu, to właśnie zdałem sobie sprawę, że od dłuższego czasu kupuje same digitale. :( Ostatni zakup pudełkowy to Harvest Moon: Grand Bazaar na DS.

Odnośnik do komentarza

@up:swego czasu było promo na Play-Asia na tę część. Radzę ci zaglądać tam bo często mają fajne promo na różne gierki, nieraz też te trudniej dostępne.

 

Chce dorwac angielska wersje, jest pare ofert na ebay, ale sporo ostatnio wydalem na gierki z ds'a i robie przerwe z zakupami.

 

ping gdzie te zakupy robisz? Szukam ost z chrono cross w rozsadnej cenie

Odnośnik do komentarza

@Suavek: czytałem twoją pochlebną opinię na temat tej części. Cóż, będzie 3DS to się gierkę kupi. Na razie nie ma na czym to ograć :confused:

@Geuernica: mi chodziło właśnie o wersję ang, która pojawiła się w promo na Play-Asia.

Co się tyczy OST'ów to ja polecam CD Japan.Kupuję tam raz za kiedy i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Ogromny wybór, świetna obsługa, ceny ok jak na tego rodzaju rzeczy z Japonii.

OST z CC też mają:

Chrono Cross Original Soundtrack / Game Music

30$ to niby sporo ale z drugiej strony OST zawiera 67utwory więc cena imo nie jest zła.

 

@ping: co to za gierki kupiłeś na PC Engine?

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

@ping: Goal 3 zawsze na propsie. Szkoda, że Technos upadł, imo jedna z moich ulubionych firm z ery NESa.

@Guernica: wystarczy dać rzecz do koszyka i potem na jego stronie w prawym rogu masz kalkulator kosztów przesyłki. Spoko rzecz, a nawet nie trzeba konta zakładać by się zorientować ile by wyszła całość w sprowadzeniu.

Odnośnik do komentarza

wczoraj w jednym  z angielskch lombardów było 50% sale na wszystko, złapałem kilka gierek :) w smie wyszło mi po 1 funcie za sztukę.  Tak na oko jest ich tam z 200 od PS2 do current genów, niestety większość pudełek w fatalnym stanie, jak to  w UK. Te o dziwo igiełki, zwłaszcza End War w steel boxie nie ma ani ryski. Dopije kawę i idę znowu, może coś mi wpadnie w oko jeszcze :)

 

 

 

 

 

 

 

1278175.jpg

 

 

1278174.jpg

Edytowane przez chris85
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...