Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie wy wszyscy byliscie jak premiere miało blue dragon i lost odyssey?

A lost odyssey przeszedłem na premierę ! A Blue Dragon mnie znudził i też grałem na premierę :D Przy poziomie obecnych jrpg stwierdziłem że warto dać grze jeszcze jedną szansę .

Odnośnik do komentarza

pozbylem sie MKX jakis czas temu ale mialem okazje kupic wersje XL po taniosci wiec sie zaopatrzylem - wiem ze jestem noob bijatykowy ale po prostu kocham ta odslone smoczej serii

 

mialem ostre dylematy, ktora strzelanke wziac tej jesieni, a chcialem koniecznie tylko jedna bo przy moim poswieceniu do multi kilku gier bym nie ogarnal, kusil remaster cod4, kusil chwalony na forum bf1, padlo jednak na serie, z ktora jeszcze nie mialem stycznosci, zakup za 149 nowki i perspektywa pelnego darmowego wsparcia tez robia swoje, po wczorajszych meczach jestem zachwycony

 

HKpfcRt.jpg?1

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

 

Gdzie wy wszyscy byliscie jak premiere miało blue dragon i lost odyssey?

A lost odyssey przeszedłem na premierę ! A Blue Dragon mnie znudził i też grałem na premierę :D Przy poziomie obecnych jrpg stwierdziłem że warto dać grze jeszcze jedną szansę .

 

Bo prawda jest taka, że BD to żaden wybitny jrpg. Średniak jakich wiele, na każdej możliwej płaszczyźnie.

 

Dziwię się tylko, że wszyscy masowo łykają BD, a praktycznie zero tutaj The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 1&2 na PS3/Vitę.Sprawdźcie sobie tego szpila. Tylko, że tutaj trzeba średnio przygotować 100h na jedną część, a nie 30-50h na BD.

Odnośnik do komentarza

Wyszło u Fanka to zero podjarki Pro :D

 

No bo większość czasu było zero podjarki, Sony słabo się zareklamowało z tą konsolą, dodatkowo zero miarodajnych testów.

Lubie nowe rzeczy i gry co by nie było muszą lepiej chodzić, przyszedł czas pojechałem do sklepu :)

 

Ficuś - no muszą być, prosty zabieg a ile korzyści :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...