Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, muszę poszukać parę informacji na Gamefaqs, odnośnie Final Fantasy - jak za czasów kafejki internetowej :)

W niedzielę idę do rodziców pokazać im ten sprzęcik, szkoda tylko, że nie mam dwóch padów i że brak klasycznej Contry w zestawie.

 

w konsoli masz odnosnik do stronki z instrukcjami do gier. Oryginalnych skanów i wersji cyfrowych z virtual console, w oryginalnej instrukcji do FF masz całe walkthrough ;) jak retro to retor, korzystaj z instrukcji! :D

 

https://www.nintendo.co.jp/clv/manuals/en/index.html

 

No szkoda, że nie ma klasycznej contry, ale jest Super C przynajmniej :) Pamiętaj, że możesz do konsolki podpiąc classic controllera z Wii, jak masz

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powrót do grania na słuchawkach po mniej więcej rocznej przerwie z głośnikami TV. Tym razem prosto i bez zbędnych kombinacji, czyli dobry headset stereo w wersji dedykowanej dla Xone. Jeden porządny kabelek podpinany do pada, regulacja głośności oraz balans czatu i gry z poziomu konsoli, plus bonusowy minimalistyczny włącznik mikrofonu z dodatkowym regulatorem głośności wbudowany w kabel. Staranne wykonanie, metalowy pałąk i zaskakująca wygoda oraz lekkość.

 

Miło odnaleźć znów znajomą imersję w BF'ie, no i słuchawki już zdążyły parę razy mnie uratować przed plecami.

 

DSC_0297.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

God Tier:

KyVLnA9.jpg

Xillia 2, Zestiria, Trackmania.

Pamiętam jak chciałem od typka na forum miesiąc temu kupić Zestirię używaną za 90zł czy tam 95zł. Twardo trzymał się ceny 120 zetta. Negocjowałem w sumie dla beki bo wiedziałem, że każda złotówka się liczy (i dla mnie i dla niego), więc kupiłem nówkę w kanadzie za ~75zł. Xillia też wyszła 75zł. Trackmania 65 zetta (a ta gra to  musi być SZTOS - wydaje mi się, że będzie połączenie burnouta z czymś niesamowitym).

 

Moderate Tier:

eiy3Q45.jpg

Powrót błyskawicy do kolekcji, bo choć mam calaka, to całkiem niezła gierka nie leżakowała na półce. Do tego bundle dwóch fajnych wyścigów, w które będę grał na padzie, więc totalnie bez sensu. Pudełeczka do wymiany bo zakupy zrobione u biedaków na allegro, którzy chyba tymi boxami cyklinują panele.

 

Shit Tier:

11SON5f.jpg

Pamiętam premierę tej gierki. Moja ówczesna partnerka kupiła na premierę wersje PS3 w Empiku za 259zł żeby zrobić mi prezent. Pograłem 15 minut i się odbiłem. Może na Xboksie pójdę dalej*

 

 

 

*jak będzie w BC.

  • Plusik 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...