Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no nie ma za co przepraszać, chciałem szybko dopisać coś i scalić posty, ale nie zdążyłem ;).

 

Pudełka z gierkami na X1 ogólnie są bardzo ładne. Cienka, zielona otoczka wokoło okładki z samym logiem na środku na górze. Wszystko wytłoczone na plastiku, a nie na papierku i bez jarmarku jak PSVR KOMPATIBEL, Only on Plastation, Nur fur SpielStation, PlayStation Network czy inne takie. Okładka to sam artwork. I chyba dlatego jest takie przyjemne dla oka.

Odnośnik do komentarza

Alez limitowane wydanie, tez chcialbym miec ale nigdzie nie idzie dostac tego limitowanego wydania :obama:

 

A tak serio to nie moge pozbyc sie wrażenia ze kupowanie tego za ta cene jaka sobie wołaja to autentycznie wypinanie tyłka i mówienie "dawajcie, pozwalam".

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

No dla mnie tak. Reedycja w pudełku gierki, która na ichnim sklepie jest rozdawana za darmo albo w promocjach kosztuje 2,50zł (nie mowie o allegro tylko o gogu) za 56zł (taka byla cena startowa, nie 35zł) i głoszenie wszem i wobec jakie to bedzie limitowane i lepiej zamówcie. W pudełku chyba tez za bardzo nic nie ma. Sytuacja z dwójka ma sie podobnie.

 

Do trójki sie nie wypowiem, ale cena przesadzona tez. Dla mnie to wciaz dymanie, nie piętnuje tego zakupu, bo każdy wydaje złotówki na co ma ochote, jedni beda zachwyceni, inni nie. Ja wysiadam, widze lepsze mozliwosci spożytkowania 50zł niz kupowanie teoretycznie pustego pudełka na półke.

 

P.S. Najtaniej widze za 42 + wysylka na allegro.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wersja GOTY W3 - normalnie kosztuje 130zł na PC tutaj masz 164 czyli 24zł za steelbox to moim zdaniem uczciwa cena. Wersje steelboxowe gierek na PS4 to było często różnica nawet koło 100zł - dla mnie zero dymanka, zresztą kto chce to kupi, kto bogatemu zabroni? A jak masz cyfrówke za free to też idzie sie cieszyć, nie kumam żalu i zarzutów o dymaniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...