Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Edycja gry roku wiedzmin 3 na PC cyfrowo kosztuje 55zł, taka przynajmniej widnieje cena w sklepie cdp.pl. Pudełko faktycznie 127zł, no ale to i tak jednorazowy kod.

 

Konsolowy steelbook sie nie wypowiadam, ale wydaje mi sie ze gierke mozna spokojnie bylo kupic ponizej 120zl w pudelku wersje GOTY, w  Ultimie 200zł za to samo tylko w innym pudełeczku.

 

"A jak masz cyfrówke za free to tez idzie sie cieszyc". Tego zdania nie zrozumialem, mam sie cieszyc ze place 56zl za pudelko z gra rozdawana za darmo?

 

Nie ma sensu dalej tej dyskusji ciagnac, przedstawilem tylko swoje argumenty, przeciez nikomu nie każe sie z tym zgadzac, ceny za wysokie, produkt ten sam, różnica to pudełeczko, nawet dodatków nie ma zadnych. No i ta nagonka "super limitowane".

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ja Veliusa rozumiem tak, że oni przy każdej okazji mówią, że to takie super limitowane, że zaraz nie będzie, że już nigdy więcej nie dostanies! I co tydzień jakaś nowa partia gdzieś się pojawia xd.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Velius napisał:

Edycja gry roku wiedzmin 3 na PC cyfrowo kosztuje 55zł, taka przynajmniej widnieje cena w sklepie cdp.pl. Pudełko faktycznie 127zł, no ale to i tak jednorazowy kod.

 

No cyfrowo, ja mówie o pudełku - bo wiesz wersja na PC jest też na gogu a tam w ogole to już darmo, nie rozumiem ludzi, którzy za to płacą. 

 

Cytat

mam sie cieszyc ze place 56zl za pudelko z gra rozdawana za darmo?

No jak masz za darmo to się cieszysz, że nie jesteś frajer, że nie wydałeś 56zł a druga osoba będzie zadowolona, że ma eleganckiego steelboxa na pólkę. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Mirumoto napisał:

A oto i moje zakupy z przeciągu miesiąca, albo i dwóch. Najbardziej zadowolony jestem z pierwszego Xenoblade i z Donkeyów. Szkoda tylko, że Jungle Beat ma taką brzydką okładkę, dopiero po kupnie zauważyłem, że jest wersja z dużo bardziej subtelnym napisem o  "NEW PLAY CONTROL!". 

Kirby taki słodki. :fsg:

 

k4pgGua.jpg

 

ErVOwlm.jpg

 

A z tyłu czai się Kamil...

Jak będziesz szukał gierek na wii u to w dobrej cenie Ci mogę puścić smasha i mk8 ;)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mirumoto napisał:

A oto i moje zakupy z przeciągu miesiąca, albo i dwóch. Najbardziej zadowolony jestem z pierwszego Xenoblade i z Donkeyów. Szkoda tylko, że Jungle Beat ma taką brzydką okładkę, dopiero po kupnie zauważyłem, że jest wersja z dużo bardziej subtelnym napisem o  "NEW PLAY CONTROL!". 

Kirby taki słodki. :fsg:

 

k4pgGua.jpg

 

ErVOwlm.jpg

 

A z tyłu czai się Kamil...

 

Niezłe zakupki :) sprawdź czy DK nie ma podwójnej okładki, Pikminy z tej edycji chyba miały. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...