Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, XM. napisał:

Czemu Sony nie uświadczy kasy za abonament a ms tak? 

 

Od zawsze konsole od Sony były dla mnie głównie do singla .Trochę na PS3 pograłem, ale jakoś mieee :down: . Nie mój styl online'u. Poza tym nie będę opłacał dwóch abonamentów do kroćset. W przyszłym roku Kox zawita to...

 

13 minut temu, MaZZeo napisał:

Yap, ale D2 na koksie będzie?

 

...być może będzie i D2. Trochę mi się uniwersum przeżarło. Może i odgrażałem się, że będę brał na premierę, ale im bliżej tej premiery było tym mniej mi się chciało w to grać. Destiny stworzyło olbrzymi backlog, którego w dwa lata nie przerobię, a mając dwie konsole to będzie i tak niemożliwe z tym wszystkim co jeszcze wyjdzie. Zobaczymy się w innych grach. 

Destiny dostarczyło mnóstwa niezapomnianych chwil w Crucible'u, a jeszcze więcej w raidowaniu. Bawiłem się przezayebiście zdobywając prawie wszystko co chciałem zdobyć, ale niestety z czasem wysłuchiwanie pretensji i oznak zniecierpliwienia sprawiło, że zamiast cieszyć się sesją ze znajomkami (które tak ciężko było czasem ustawić) czekałem tylko aż ubijemy ostatniego bossa i będę mógł uciec z party, żeby tego marudzenia już nie słuchać. Nie jestem pewien czy znów przez to chcę przechodzić. I nie mam tu na myśli Ciebie MaZZeo ;) .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, ping napisał:

Skąd takie tanie karty pamięci? :( W zeszły piątek się sfrajerzyłem i kupiłem w Empiku 2x 128GB po 200zł/szt. (z allegro nie chciałem nic brać, bo dostałbym jakieś chińskie goowno...)

Wziąłem z jakiegoś Lombardu przez Allegro. Karta Chińska bo firma Chińska. :kaz: A tak poważnie to jest oryginalnie pakowana i śmiga pięknie.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, ireniqs napisał:

Wziąłem z jakiegoś Lombardu przez Allegro. Karta Chińska bo firma Chińska. :kaz: A tak poważnie to jest oryginalnie pakowana i śmiga pięknie.

 

Kierfa, ja się kiedyś naciąłem kupując Memory Stick Duo 16GB na allegro do PSP i grania w gry z K A R T Y. W aukcji prędkości inne niż po testach narzędziami :/

Nic no, niechaj służy Ci dobrze i bez szwanku. Nie mogę się doczekać, aż będą takie o pojemności 1TB. Wspaniała rzecz do robienia backupów.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, ireniqs napisał:

Podsumowanie końcówki października i całego listopada. Czekałem jeszcze do dzisiaj na jedną przesyłkę, dotarła, więc poszły fotki. :cool:

 

l6uCFzm.jpg

 

Dh0vWvP.jpg

 

dsjevVH.jpg

 

IXKzv0K.jpg

 

GHs40JN.jpg

 

lZTbX3Q.jpg

 

Momentami wujowa ostrość, no ale raczej widać co to takiego.

 

Xeno2 nie trzeba przedstawiać.

Last Story udało się wyrwać w tej lepszej wersji za grosze.

Pro padzik sztos niesamowity. Gra się na nim wybornie.

OST Xeno1 odsłuchiwałem przez cały listopad żeby ukoić nerwy.

Moko For Switch z Amazona. Służy za docka idealnie. Kabelek idzie z oryginalnego docka od tyłu i spodu. Kładę Switcha na tym i gierkuję. Wentylacja jak widać jest, sprawdzałem, wszystko sprawuje się jak należy.

Karta pamięci na zaś, żeby w przyszłości już o tym nie myśleć.

 

Switch już w pełni wyposażony, teraz tylko giereczki i czerpanie funu. :banderas:

 

Skąd i za ile last story? Ostatnio na ebay widziałem za 200 zł, ale 2 godziny po wrzuceniu oferty już była kupiona. 

 

Nie zauważyłem, że już ktoś pisał. 

190 złotych?! Brałbym ostro. 

Edytowane przez Mirumoto
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...