Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.11.2017 o 22:35, Yakubu napisał:

mirrors edge... :yao: szrot z ea access, który się usuwa z dysku po kilkunastu minutach jak need for speedy i dragon ajdże. no, ale za bonka plusik i btw sunseta sobie spraw jak najszybciej 

Dokładnie tak. Nie kupuje się crapiszczów , które są  w EA Access. Ale i tak  zakup Mirrors Edge > Dać komuś powietrze z Berlina xD

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, kes napisał:

 

Czy ktoś poza @Frantik kupuje jeszcze gry na pc w boxie? ;p


Hm, czuję się wyróżniony. :D 

 

Ano, kupuję. Jeśli łapię coś premierowo to zazwyczaj w pudełku, bo i sympatycznie spojrzeć na półeczkę z nowymi gierkami, a i różnicy w cenie między digitalem praktycznie nie ma, albo box wychodzi taniej. Choć nie wiem co dalej - miejsce na półce się skończyło, więc zostaje mi albo sukcesywne kitranie starszych pudełek do szafki, albo wygospodarowanie nowej przestrzeni.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, raven_raven napisał:

A no to w Forzę Motorsport 7 gram codziennie prawie :usmiech::lapka: . Takie dyskusje raczej w CW, tutaj celebrujmy wszystkie gierki bez przepychanek.

Tak, wiem, wiem. Taki tylko malutki pstryczek w noska. :cool: CW mnie nie interesi. Gdyby był na to czas to miałbym każdą jedną konsolę pod strzechą, a tak muszę wybierać. Line-up Sony i Nintendo bardziej trafia w moje gusta, więc wybór jest oczywisty. Do całej reszty służy PC (w tym właśnie Forzy). :lapka:

 

Tyle dobra że mi się plusy pokończyły :whyyy:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
eh, w końcu się przełamałem xd
fLVRyef.jpg
Bardzo pozytywny zestaw
Ja planowałem zakup XOX a nawet ostatnio Nintendo Switch do mojego PlayStation 4 Pro ale mam zbyt dużo gier w kolekcji łącznie z nowościami na Prosiaku a więc Xbox został skreślony z listy a Nintendo poczeka jeszcze na mnie gdzieś do marca, kwietnia

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...