Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Czezare napisał:

Kompletnie nie kumam dlaczego większość z Was przyfandzala się do tej plakietki "Gra w polskiej wersji językowej". Co, Wy się żenicie z tymi okładkami, czy jak?! Gdyby w samej grze, w prawym dolnym rogu ekranu był nieusuwalny pin z takim napisem to co innego. Ja mam kompletnie WYLANE na to jak okładka wygląda, tym bardziej, że przecież na półce widać tylko grzbiet pudełka.


Pewnie dlatego, że każdy ma trochę inny próg pojmowania estetyki.

Odnośnik do komentarza

Mam i ja, prezent na 14 lutego. Się ogra po raz trzeci, już nawet zacząłem. Niezaprzeczalnie jest to gra ponadczasowa, ale...

Spoiler

Nie robi już takiego wrażenia jak te 10 lat temu kiedy grałem po raz pierwszy. Jasne, Ci co nie grali będą bardziej zadowoleni. Ale moze starczy ogrzewania tego kotleta? Bo się już lekko niestrawny robi.

ee5b9217b11c01ffc2de7949794299b1.jpg

  • Plusik 2
  • WTF 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Co? Nie robi wrażenia? Dobre. Może pograj trochę, zobacz wodospady w dole, przyjrzyj się wodzie, pobiegaj po lesie, zobacz jak oświetlone są drzewa na południu mapy, obejrzyj cutscenki i przede wszystkim pokonaj wszystkie kolosy. Też grałem w to w czasach PS2 i na mnie ten remake robi ogromne wrażenie. Ta gra zasłużyła sobie na drugie życie (remastera nie liczę). To jest remake na miarę Residenta z Gamecuba. Gra z ogromnym szacunkiem dla oryginału przeniesiona na aktualną generację.

Edytowane przez aux
  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, aux napisał:

Gra z ogromnym szacunkiem dla oryginału przeniesiona na aktualną generację.

 

A czy ja napisałem, że nie? z finalnym werdyktem oczywiście wstrzymam się do skończenia, gra robi wrażenie graficznie, ale nie czuję (póki co) tych emocji które doświadczałem przy ogrywaniu oryginału i to miałem na myśli. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, _Be_ napisał:

@teddy

czy ty czasem dokładnie rok temu nie kupowałeś prosiaka? no i z tym tv 4k te pro to na wyrost

Tak, kupiłem go wtedy dla nioha i pozniej sprzedalem jakos w polowie maja. Wiem ze troche na wyrost ale jak potestowalem kilka nowszych tytulow na 970 w 4k to sie za glowe zlapalem, praktycznie niegrywalne, to juz wole sonowskie szachownice. Tym bardziej ze przez smieci kopaczy ceny kart to jakas kpina

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, blantman napisał:

<watch doges 2 i kingdom come>

 

Wczoraj zapomniałem wkleić. Jedna nowość i coś za grosze do ogrania kiedyś:)

 

Czy to nie Ty się przypadkiem na ircu pytałeś czy mam wersję na X1 czy na PS4? I ja wtedy Ci powiedziałem, żebyś się z daleka trzymał od kupsztala jakim jest wersja WD2 na X1 :[

 

miłego grania w 900p na xbox one x ;/

27 minut temu, teddy napisał:

Tak, kupiłem go wtedy dla nioha i pozniej sprzedalem jakos w polowie maja. Wiem ze troche na wyrost ale jak potestowalem kilka nowszych tytulow na 970 w 4k to sie za glowe zlapalem, praktycznie niegrywalne, to juz wole sonowskie szachownice. Tym bardziej ze przez smieci kopaczy ceny kart to jakas kpina

 

Jak ta sytuacja potrwa jeszcze z rok-dwa to rynek PC przestanie istnieć. Wszyscy siedzą na starych kartach bo bitkojniarze kopią, a jedyną sensowną opcją na cokolwiek zbliżonego do 4K to konsole. Dramat.

 

Nadzieja tylko taka, że jak wyjdzie nowa generacja kart to koło premiery się dorwie za cenę sugerowaną. Ew. że kopacze zaczną masowo wymieniać sprzęty i rynek zaleją używane karty starej generacji, ale to pewnie wykupią biedniejsi kopacze. K,urwa, oddałbym w sumie wszystkie zarobki z krypto, żeby jednak ich nie było :/.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...