Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ireniqs napisał:

Stulejarskie zakupy poprzedniego miesiąca z wyjątkiem figurki (bo zamówiona rok temu, opłacona 3 miesiące temu, premiera 18.03, a dotarła... dzisiaj).

 

Sekiro każdy chyyba zna i szanuje. Zakup obowiązkowy.

Xenogears raczej podobnie, a udało mi się go dorwać za niezły pieniądz z USA, w stanie prawie miętowym. Lekko zmęczone pudełko, no ale swoje latka ma, więc i tak sukces w polowaniach. Cena? 260zł. 

Poza tym koncert z okazji 20-lecia Xenogearsa. WART KAŻDYCH WYDANYCH PIENIĘDZY. Prawdziwe, wybitne arcydzieło. Do tej pory nie słyszałem niczego lepszego z orkiestrą symfoniczną i chórem. Brać i przeżywać. Polecam z całego serca. Amazon JP i paczuszka dociera w 3 dni.

 

FUUt6Io.jpg

jW0nZp2.jpg

 

Figurka? Hikari z Xenoblade Chronicles 2. Jedna z lepszych gier, w jakie grałem w ogóle. O samej figurce powiem tylko tyle, że wykonanie jest po prostu bezbłędne. Jestem ogromnie zadowolony z zakupu. Piękna ozdoba na półeczkę. :banderas:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

QlIDCCH.jpg

sfQ35vV.jpg

p01v2XK.jpg

tTgRi4l.jpg

Yp84Mrp.jpg

EYUiqqC.jpg

 

 

 

Gratuluje zakupów, i dorwania Hikari, na którą się nie załapałem, może kiedyś ją kupię do kompletu przy jakiejś reedycji...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, P-chan napisał:

Gratuluje zakupów, i dorwania Hikari, na którą się nie załapałem, może kiedyś ją kupię do kompletu przy jakiejś reedycji...

Dzięki. Ja olałem za to Homurę zupełnie, a mogłem też brać, bo śledziłem pre-ordery. Z tym, że nie lubię jej jako postaci (taki paradoks), więc nie miałem ochoty jej brać. Zresztą przy takich cenach, to tylko na jedną było mnie stać. Wybór dla mnie był oczywisty. :kaz:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ireniqs napisał:

Dzięki. Ja olałem za to Homurę zupełnie, a mogłem też brać, bo śledziłem pre-ordery. Z tym, że nie lubię jej jako postaci (taki paradoks), więc nie miałem ochoty jej brać. Zresztą przy takich cenach, to tylko na jedną było mnie stać. Wybór dla mnie był oczywisty. :kaz:

A to spoko nic na siłę, ja chciałem mieć obie. Ale mój preorder został anulowany, za późno zaplanowałem budżet i tym samym jak się okazało nie starczyło dla mnie sztuki:sapek:.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, milan napisał:

No (pipi)a i tak późno jak na 23 latka

Patrząc na możliwości finansowe polaków statystyczny 21-letni student, który nie jest jeszcze programistą10k z dużego miasta może pozwolić sobie na:

a) mieszkanie z rodzicami.

b) mieszkanie z innymi studenciakami obesranymi/obcymi ludźmi/najmowanie pokoju w większym mieszkaniu.

 

Myślę, że w takiej sytuacji lepiej mieszkać z rodzicami i wspierać domowy budżet, niżeli wylądować z bandą głośnych zyebów pod jednym dachem.

Sam zanim kupiłem pierwsze mieszkanie, jako osoba PEŁNOLETNIA mieszkałem 'przy rodzinie' wpłacając do budżetu ekwiwalent najmu pokoju (800zł miesiąc).

 

Gorzej jak się ma 30 lat.

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, milan napisał:

A to nie wiem, ja jestem jeszcze z tej poyebanej generacji co mimo dziennych studiów zapierd,alała na pół etatu by mieć wolne weekendy, wynajmować coś z dziewczyną i cieszyć się z kupionych talerzy koloru brązowego  w ikei które do dzisiaj mi się walają po mieszkaniu.

 

A jako singiel byś uklepał z tej połówki etatu najem kawalerki i wyżywienie? :)

 

Nie chcę tu wchodzić w jakieś filozoficzne rozważania i licytowanie się na to kto miał gorzej, ale osobiście mam bardzo dużo zrozumienia dla ludzi, którzy w młodym wieku nie mogą sobie pozwolić na samodzielność*.

 

*no chyba, że ktoś jest obesra.nym leniem i po prostu żeruje na cycu mamuni z wygody, a takich gagatków jest całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...