Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pupcio napisał:

Przecież mercenary to taka wersja bieda 2/3 tylko że jeszcze z gorszym singlem :/ 

Dla mnie niegrywalna w singlu przez framerate więc gierkę skreślam na starcie.

 

Dwójkę rozbabralem do etapu, który był straszna zrzynka z Gears of War i olalem, wybitnie kiepskie single playerowe doświadczenie

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pupcio napisał:

trójeczka? Panie zwolniłem się z ostatniej lekcji żeby pograć szybciej!!1 ehh zawód generacji i zdecydowanie nie była to gra życia :/ ale granko w multi kz2 pod kołderką w czasie choroby :banderas: To jest  to słynne dzieciństwo

Pod kołderką z chorym gardłem to najwięcej grałem w multi COD 4.

 

M&Msy, Nestea goździkowa, rodzice w pracy i cyk 2 tygodnie na zmianę z Gearsami i Forzą 2. Kurła w 2007 to było :banderas:

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2019 o 18:38, Yap napisał:

PXlITAF.jpg

 

Dwojke kupilem dw razy (raz na Kox’a, raz na Prosiaka), ale nigdy pierwszej lokacji nawet nie pchnalem, w remastera jedynki nie dane mi bylo poszarpac, a z trojka czekalem na pelna wersje gry za grosze. A tu prosze, wszystko razem za rozsadna cene.

To jest standardowa wersja w normalnym boxie czy jak? Chce bratu kupic na urodziny i sie wlasnie rozgladam za ta trylogia.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Rayos napisał:

 

Niestety, to moje pierwsze vr, wiec porównania mieć nie bede. Ale jak mi się ta bazooka spodoba to na pewno sięgnę po aparat i coś więcej, a może nawet sięgnę po PS VR na promce jakiejś :potter:

To czekam mimo wszystko na dziewicze wrażenia z VRa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, stoodio napisał:

Wreszcie upolowałem tę gierkę:

LS57QlZ.jpg

Jednakże CEX nie byłby sobą, gdyby wszystko było z nią ok:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


d5vgpNv.jpg
 

 

 

:frog:

 

Co jest nie tak z tą płytą? USK? Że niemiecka?

 

Darkwatch chyba nie był jakimś hitem na ps2, ale chciałem to ograć kiedyś i to kiedyś nigdy nie nadeszło. Miała być też na teraźniejsze konsole jakaś gra w tym stylu, ale ją anulowano. Jest jeszcze nadzieja za to w Witchfire.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...