Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo
53 minuty temu, Faka napisał:

Coś daje ten kabel w ogóle, czy to tylko zwykły chwyt marketingowy?

Z gier w  1080p i 720p robi na TV 4K orgazm. Kto marzy o updejdzie np. takiego DriveClub, The Order 1886 pod Pro do 4k już nie musi, wystarczy dać 500zł za kabel.

Stara generacja tj. X360, PS3 i gry w 720p zrywają czachę na TV 4K.

 

Nic tylko czekać na kolejną generacje tego kabla. Chyba sobie zamówię kolejny aby nie bawić się nim między konsolami. Prosta piłka - albo pikseloza na zwykłym hdmi w grach 480p-1080p, albo ultra AA + żyleta na ekranie.

 

 

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ragus napisał:

szanuję filtr aparatu, okładki jak drukowane na canonie w domu

XIAOMI na bogato :)))))

 

@Grzybi

Tak, zobaczyłem promocję i kupiłem każdą grę której nie miałem - jak się bawić to się bawić.

 

 

 


Nigdy więcej chu.jowizny od chińczyków.
 

 

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

YETI pożyczył, bo chciał splatynować :kaz::platinum: A tak na poważnie, to tylko część kolekcji, ponieważ całość liczy 144 gier w wersji pudełkowych na samo PS4.
Zapewniam jednak, że Knaki pojawią się kiedyś jako bohater drugoplanowy. Może przy kupnie Days Gone. Nic to, uciekam robić zrzuty z MK, bo Amer prosił. Miłego dnia Bzduras.:hi:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sylvan Wielki napisał:

Nic to, uciekam robić zrzuty z MK, bo Amer prosił

Rób, też popatrzę - MK do mnie leci, zobaczymy, czy polubię się z gierką po latach spędzonych przy Tekkenie i Soulach.

 

Ale Knacka muszę zobaczyć przy okazji DG - same potężne hity na jednym zdjęciu :banderas:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ping napisał:

Ostatni już zakup na ten miesiąc.

 

57451422_435603917197295_902707896461925

 

Łącznie w kwietniu przybyły mi 42 Switchowe gry - dawno nie miałem takiego zapału do wciągania nowych gierek. Teraz jeszcze czas się wziąć za budowanie 3DSa bo nawet setki tytułów nie przekroczyłem.

Zobaczymy co przyniesie maj.

Jak gry na Switcha kocham i sam zbieram a kolekcję szanuję bardzo, tak do USK się chyba nigdy nie przyzwyczaję. To chyba jakaś moją ułomność ale nie mogę na to patrzeć...
 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, giger_andrus napisał:

Jak gry na Switcha kocham i sam zbieram a kolekcję szanuję bardzo, tak do USK się chyba nigdy nie przyzwyczaję. To chyba jakaś moją ułomność ale nie mogę na to patrzeć...
 

Trzymam się z moją skromną kolekcją tego, że gry służą mi do grania, a nie oglądania.

 

Niekompletnych egzemplarzy nie zdzierżę, gołych płyt nie wliczam w kolekcję, ale USK nijak mi nie przeszkadza :). Trudno, żeby mi przeszkadzało, jak mam od groma wydań polskich, z polską, nic nie wartą na zachodzie okładką. Japońskich, koreańskich, francuskich, australijskich... Hiszpańskie i włoskie też się znajdą, nie mówiąc o amerykańcach. Póki gra jest w zrozumiałym dla mnie języku, jest kompletna i w dobrym stanie to zasługuje u mnie na swoje miejsce.

 

Wiele osób ma tak jak Ty, ale zazwyczaj czynnikiem jest niższa wartość gry przy odsprzedaży (ze względu na to, że ludzie fetyszyzują rating wiekowy). Ja gier nie sprzedaję, więc to czy będzie w przyszłości warta xx lub x ze względu na rating USK mi powiewa :).

 

Fakt, oznaczenie jest zdecydowanie za duże, ale daleki jestem od irytacji z jego powodu. Bardziej przeszkadzają mi niemieckojęzyczne tytuły w niektórych grach na grzbiecie - bo grzbiet na półce to to, co widzę przez większość czasu posiadania gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Ins napisał:

hqOulxL.jpg

 

Dreamcast miał świetnie wyglądające pudełeczka w EU, tak samo PSX <3 Jeszcze trzeba Soul Calibura gdzieś upolować.

 

Świetne ale marnej jakości jak i same płyty:/ Dlatego wolę osobiście japońskie wydania które co prawda wyglądają gorzej ale pudełko więcej wytrzyma. Płyty tej samej jakości niestety. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...