Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Frantik napisał:

Dołączam do grona pięciu osób na forumku, które kupiły tę gierkę :lapka:


Ja z jednym z poniższych tytułów to nawet nie mam do kogo dołączyć :reggie:

f04a8173271b254cgen.jpg

W każdym razie napaliłem się na strzelanie do robotów w Szwecji lat 80tych od Avalanche, bo mimo opinii średniaka, strasznie mnie ciągnie do świata żywcem wyjętego z innej ich gry - theHunter: Call of the Wild. Poza tym gierka z premierową ceną 149zł przynajmniej nie oszukuje, że jest czymś więcej niż tylko podwójnym A :)

Technomancer wpadł przypadkiem, bo jak już się w tym RTVeuroAGD znalazłem, to skusił ceną 39,90.

Dualshock 4 w takim śmiesznym bundle'u, bo był w tej samej cenie, co "łysy", a łudziłem się, że w środku będzie Fortnite w pudełku (do kolekcji - przecież bym w to nie grał) - okazało się, że jest tylko książeczka z kodem na ten strój ze zdjęcia i 500 tamtejszej waluty, więc jak jest jakiś maniak tego gimnazjalnego szpila, który przygarnie kodzik, to zapraszam na priv.
@Yakubu? Ty pewnie pływasz w tych V-dollarach, niczym Sknerus McKwacz, ale jak chcesz to mogę te parę groszy dorzucić do Twojego skarbca :sir:

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Hmm... skoro nici z fellatio to może ktoś inny się skusi?
Zupełnie gratis, bez żadnych dodatkowych usług - skoro nie @Yakubu to już nigdy nie chcę żadnych innych męskich ust na swoim benisie :gsr:

A tak serio to nie bajeruj - oszukujesz sam siebie - każdy wie, że jesteś uzależniony i będziesz grał :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...