Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ping napisał:

Pewnie na blefie się skończy bo już teraz jest dostępnych niemal 500 pudełek. Na szczęście nie wypuszczają aż tyle shovelware jak w przypadku DS i Wii, ale wszystko może się zmienić.


No i pojawia się problem z LRG. Koniec opcji wstrzymywania i łączenia zamówień.

https://mailchi.mp/limitedrungames/combines?e=a97d9420fa&fbclid=IwAR3foGZINXTjWyf06qr-EveYjOZnRMQM53XQrstzeY1tHugOzQCfxgeO4DE

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ping napisał:

Marzec niestety obfitował w wiele niespodziewanych wydatków, więc nie mogłem sobie pozwolić na regularne zakupy growe, ale trochę rzeczy wpadło.

 

OcMM6Wo.jpg

Po zakupie Dirt Rally 2.0 doszedłem do wniosku, że nie da się grać na padzie, absolutnie. Ostatni raz z kółkiem miałem do czynienia przy okazji PS Twin Turbo dobre 20 lat temu, więc wskoczenie na G29 przy okazji niezłych promocji było lekkim szokiem. Póki co pograłem chwilę w GT Sport, Project Cars 2, ale najbardziej mnie przyciągnął nowy Dirt - radocha z pokonywania zakrętów jest olbrzymia, a sama gra prezentuje się bajecznie.

 

0JfOTem.jpg

Na Switcha kilka gier... nietypowych, które będą za jakiś czas trudno dostępne (Ostwind, Wer Weiss Denn Sowas?), więc wziąłem bo chciałbym mieć fullset tej platformy. Oprócz tego Pokemony (BARDZO nudna, przereklamowana gra), Civka (jeszcze nie odpalałem), Monster Boy wyglądający na prawdziwą PERŁĘ, koreański horrorek i dwie gierki w limitowanych wydaniach. Na eBayu krzyczą już za nie chore ceny, to samo w przypadku dwóch Vitowych gier (wypuszczono tylko 1000 egzemplarzy każdej).

 

mimgyjM.jpg

Na PS2 też doszło kilka gier. Van Helsing to całkiem niezły slasherek, a przynajmniej takim go zapamiętałem. Baldur niestety z drukowaną okładką i bez instrukcji, ale okazało się, że już go miałem.

 

FSVJc5l.jpg
W to chciałem zagrać od dłuższego czasu, ale jednak Adventure Time jest dobre wyłącznie jako bajeczka.

 

IxSpGE7.jpg
wbgkjIg.jpg
QTQxFKK.jpg
5FfL1kp.jpg
W3K7OmZ.jpg

Wpadł też bardzo przyjemny secik gier na Super Famicoma - większość z pierwszego zdjęcia będę starał się upłynnić (duble), zaś bardzo się cieszę z czterech części Rockmana (wersje PAL chodzą w chorych cenach i 50hz... :) ). Oprócz tego masa szlagierów - Castlevania Dracula X (choć wolę wersję na PC Engine, którą oczywiście posiadam), Final Fighty, Adventure Island, Bombarmany, Kirby...

 

lK7edLM.jpg
H1zDlB8.jpg
bk4kShG.jpg
Odrobina japońskich wydań na PS3.

 

QCJ1UT1.jpg
No i całe sześć gier na platformy mainstreamowe. Windjammers od LRG.

Jestes juz w top 10 w polandzie ?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, giger_andrus napisał:


No i pojawia się problem z LRG. Koniec opcji wstrzymywania i łączenia zamówień.

https://mailchi.mp/limitedrungames/combines?e=a97d9420fa&fbclid=IwAR3foGZINXTjWyf06qr-EveYjOZnRMQM53XQrstzeY1tHugOzQCfxgeO4DE

Od jakiegoś czasu nie korzystam z tej opcji, trudno się mówi - na szczęście Switchowe releasy się overlapują i można złożyć dwa preordery z jedną wysyłką za 15$ :). Czasem kumpel coś chce, to się zrzucamy po 11 dolków (za 22$ można wysłać 4-5 gier).

2 godziny temu, MEVEK napisał:

Jestes juz w top 10 w polandzie ?

W którym top 10?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, ping napisał:

Marzec niestety obfitował w wiele niespodziewanych wydatków, więc nie mogłem sobie pozwolić na regularne zakupy growe, ale trochę rzeczy wpadło.

 

OcMM6Wo.jpg

Po zakupie Dirt Rally 2.0 doszedłem do wniosku, że nie da się grać na padzie, absolutnie. Ostatni raz z kółkiem miałem do czynienia przy okazji PS Twin Turbo dobre 20 lat temu, więc wskoczenie na G29 przy okazji niezłych promocji było lekkim szokiem. Póki co pograłem chwilę w GT Sport, Project Cars 2, ale najbardziej mnie przyciągnął nowy Dirt - radocha z pokonywania zakrętów jest olbrzymia, a sama gra prezentuje się bajecznie.

 

0JfOTem.jpg

Na Switcha kilka gier... nietypowych, które będą za jakiś czas trudno dostępne (Ostwind, Wer Weiss Denn Sowas?), więc wziąłem bo chciałbym mieć fullset tej platformy. Oprócz tego Pokemony (BARDZO nudna, przereklamowana gra), Civka (jeszcze nie odpalałem), Monster Boy wyglądający na prawdziwą PERŁĘ, koreański horrorek i dwie gierki w limitowanych wydaniach. Na eBayu krzyczą już za nie chore ceny, to samo w przypadku dwóch Vitowych gier (wypuszczono tylko 1000 egzemplarzy każdej).

 

mimgyjM.jpg

Na PS2 też doszło kilka gier. Van Helsing to całkiem niezły slasherek, a przynajmniej takim go zapamiętałem. Baldur niestety z drukowaną okładką i bez instrukcji, ale okazało się, że już go miałem.

 

FSVJc5l.jpg
W to chciałem zagrać od dłuższego czasu, ale jednak Adventure Time jest dobre wyłącznie jako bajeczka.

 

IxSpGE7.jpg
wbgkjIg.jpg
QTQxFKK.jpg
5FfL1kp.jpg
W3K7OmZ.jpg

Wpadł też bardzo przyjemny secik gier na Super Famicoma - większość z pierwszego zdjęcia będę starał się upłynnić (duble), zaś bardzo się cieszę z czterech części Rockmana (wersje PAL chodzą w chorych cenach i 50hz... :) ). Oprócz tego masa szlagierów - Castlevania Dracula X (choć wolę wersję na PC Engine, którą oczywiście posiadam), Final Fighty, Adventure Island, Bombarmany, Kirby...

 

lK7edLM.jpg
H1zDlB8.jpg
bk4kShG.jpg
Odrobina japońskich wydań na PS3.

 

QCJ1UT1.jpg
No i całe sześć gier na platformy mainstreamowe. Windjammers od LRG.

Piękne zakupy, zdaje się że widzę Draculę XX wśród gierek na SFC? Zazdro, też muszę się kiedyś skusić, bo już się pogodziłem, że amerykańca raczej nie dorwę.:frog:

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, chris85 napisał:

Brakuje mu tylko steelbooka z Sekiro :kaz: 

Mój juz znalazł nabywce :lapka: 

 

 

 

2 godziny temu, ping napisał:

W którym top 10?

W sensie ilości nabytych gier. Gdzies to sobie pewnie notujesz ile juz masz i czego brakuje. Jak to sie ma do innych kolekcjonerów w Polsce?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, MEVEK napisał:

Mój juz znalazł nabywce :lapka: 

 

 

 

W sensie ilości nabytych gier. Gdzies to sobie pewnie notujesz ile juz masz i czego brakuje. Jak to sie ma do innych kolekcjonerów w Polsce?

 

Aaa, generalnie prowadzę sobie excele z listami żeby móc szybko sprawdzić czy już mam daną grę, ale nie porównuje sobie siusiaka z innymi. Zbieranie gier to hobby które nie wymaga jakiegoś specjalnego talentu więc też nie widzę tutaj pola do rywalizacji. Ot kwestia tego kto utopi więcej kasy w plastikowe odpady :). Polscy zbieracze śmieci bardzo często dorabiają sobie do tego chorą ideologię, dlatego też nie udzielam się na 'scenie' polskiego hoardingu.

 

Wszystkich na każdy system pewno nie zbiorę bo to nierealne. Teraz i tak mocno się wstrzymuje z retro, skupiając się na Switchu i PS4 (bardzo dużo niszowych rzeczy w pudełkach, przypominają mi się czasu PS2 :) ).

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Moje trzy książki życia z moich ulubionych gier. 

6FTqZZy.jpg

Halo mitologia to ilustrowany chronologiczny przewodnik po wydarzeniach ze świata Halo. W sam raz dla ludzi takich jak ja, którzy trochę interesują się serią ale trochę pogubili się już w tej rozpisanej na tysiące lat historii

 

Kompendium o Wiedźminie to bardzo ładnie ilustrowany i opisany przewodnik po świecie, postaciach i kulturze świata Wiedźmina

 

The Art of Sea of Thieves - to typowy artbook, mnóstwo szkiców i rysunków z całego okresu produkcyjnego, od odrzuconych pomysłów, po te które dopiero potem pojawią się w grze. Ze względu na te ostatnie, jest to bardzo ciekawy artbook, a przy okazji pełen naprawdę ładnych prac, wrzucę w spoiler to co mnie najbardziej zaciekawiło

 



wygląda na to że dla syren planowana znacznie większa rola niż obecnie

f3La7nm.jpg

wreszcie wiem jak  wygląda ciało Krakena xD

INgEFU6.jpg

zaprojektowali cały obszar nazwany Sea of Damned więc w jakiś sposób będziemy pewnie eksplorować krainę umarłych

1RsTMcp.jpg

mgłe już dodali do gry, teraz czekam na trąbę wodną 

7izYaqY.jpg

 

20Y3gml.jpgJMkqLnE.jpg

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...