Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Square napisał:

Ten Shao Khan to na okładce czy folii? Jak to pierwsze to rzeczywiście fatality.


Na folii @Square :hi:

3leIlHP.jpg

Dzięki czemu okładce bliżej do tej z MK X, aniżeli z restetu serii gdzie na pudełku informowano gracza o możliwości gry Kratosem.

P.S. Kod na Shao Khana jest w pudełku, jakby ktoś nie wiedział. Gra zainstalowana, uciekam grać. Życzę wszystkim miłej gry. :good2:

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, ping napisał:

Też czekam :banderas:

Idealna gra na SWITCHA.

 

Ogólnie Switch to jest niesamowity sprzęcior. Te pudełka, te zacne indyki, ta konsolowość i brak trofików, acziwmentów i innych dupereli.

Ogrywanie jRPG na padzie od 8bitdo to coś wspaniałego.

 

W czym ci przeszkadzają osiągnięcia? Ja je olewam ale fajnie, że są jak komuś dają satysfakcję. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ukukuki napisał:

 

W czym ci przeszkadzają osiągnięcia? Ja je olewam ale fajnie, że są jak komuś dają satysfakcję. 

Rozpraszają mnie. Jeśli są, to je wbijam. Jeśli gra ma znajdzki to często wymaga to suplementacji opisem bo nie mam niestety czasu żeby iść grę dwa razy, a mam potrzebę wyciskania wszystkich osiągnięć w moim zasięgu. Tylko wtedy czuję, że ukończyłem grę. W przeciwnym razie czuję się jak bym odstawił talerz, na którym wciąż jest połowa zamówionego w restauracji żarcia. Nie oczekuje, że forum zrozumie.

 

Switch mnie trochę z tego wszystkiego wyleczył. Kiedyś wbijalem hurtowo achievementy we wszystkim i piąłem się w rankingach, teraz gram tylko w to na co mam dużą ochotę (multum gier, mało czasu), no ale jak są osiągnięcia to stare zwyczaje lubią wracać :).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Square napisał:

A to nie lepiej wyłączyć je w opcjach konsoli i się nie przejmować?

To tak u mnie nie działa :). Jeśli coś jest zaimplementowane to z tego korzystam.

Ale tak jak napisałem w poprzednim poście - nie oczekuję, że forum zrozumie.

 

Kiedyś jarał mnie Xboksowy ranking i chciałem mieć pierwsze miejsce w EU, ale po tym jak zobaczyłem w co musi grać 'śmietanka' zbieraczy wirtualnych punkcików, to odpuściłem - w zasadzie XO też ma trochę udziału w 'wyleczeniu' mnie z achievementów, bo na store jest masa goowna, które sprzedaje się tylko dlatego, że ma łatwe achievementy. Gdybym miał parcie to mógłbym wbić spokojnie 100k gamerscore w miesiąc na tych śmiecio-grach, ale po co?

Teraz jest to dla mnie narzędzie, które pozwala mi się bawić z grami dłużej - dopiero po zrobieniu wszystkiego co jest w moim zasięgu uznaję, że grę zakończyłem (chyba, że zdążę się od niej odbić).

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, ping napisał:

Rozpraszają mnie. Jeśli są, to je wbijam. Jeśli gra ma znajdzki to często wymaga to suplementacji opisem bo nie mam niestety czasu żeby iść grę dwa razy, a mam potrzebę wyciskania wszystkich osiągnięć w moim zasięgu. Tylko wtedy czuję, że ukończyłem grę. W przeciwnym razie czuję się jak bym odstawił talerz, na którym wciąż jest połowa zamówionego w restauracji żarcia. Nie oczekuje, że forum zrozumie.

 

Switch mnie trochę z tego wszystkiego wyleczył. Kiedyś wbijalem hurtowo achievementy we wszystkim i piąłem się w rankingach, teraz gram tylko w to na co mam dużą ochotę (multum gier, mało czasu), no ale jak są osiągnięcia to stare zwyczaje lubią wracać :).

czyli masz słabą psyche i osiągnięcia i trofea rządzą twoim życiem. To nie wina konsoli a twojej osoby :)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
27 minut temu, ping napisał:

Kiedyś jarał mnie Xboksowy ranking i chciałem mieć pierwsze miejsce w EU, ale po tym jak zobaczyłem w co musi grać 'śmietanka' zbieraczy wirtualnych punkcików, to odpuściłem - w zasadzie XO też ma trochę udziału w 'wyleczeniu' mnie z achievementów, bo na store jest masa goowna, które sprzedaje się tylko dlatego, że ma łatwe achievementy.

Ale przecież tak było od zawsze, że jeżeli się zbierało punkciki i chciało się być wysoko w rankingach to trzeba było grać w guwna z łatwymi aczikami. W poprzedniej generacji też. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, suteq napisał:

Ale przecież tak było od zawsze, że jeżeli się zbierało punkciki i chciało się być wysoko w rankingach to trzeba było grać w guwna z łatwymi aczikami. W poprzedniej generacji też. 

Wówczas ilość guwien z łatwymi aczikami nie była tak zatrważająca jak teraz. Obecnie ratio w stosunku do interesujących tytułów jest znacznie inne. Ot punkciki się zdewaluowały, ale po co walczyć o nic nie dający ranking, jak można bawić się samodzielnie i traktować to jako narzędzie by dłużej pograć w ciekawy tytuł :). Achievementy/trofea są fajnym urozmaiceniem, ale nie zawsze go potrzebuję. Dlatego z wielką przyjemnością gram na Switchu czy też retro platformach.

12 minut temu, blantman napisał:

czyli masz słabą psyche i osiągnięcia i trofea rządzą twoim życiem. To nie wina konsoli a twojej osoby :)

Dzięki za analizę psychologiczną, ale nie zrozumiałeś :).

 

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Uzbroiłem się w gierki na święta i weekend majowy. W jedną już gram i to jeden z najlepszych crpg ostatnich lat. Pozostałe to indyczek z Polski strategia podobno zacna a druga gra to gra od najlepszego wydawcy na świecie i następny hit:obama:

 

qsTyXSI.jpg?1

 

Te 3 gry plus subnautica i do premiery total war three kingdoms mam co robić. 

Edytowane przez blantman
  • Plusik 8
  • Lubię! 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.