Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Figaro napisał:

 

 

xddddd

 

tak przypadkowo temat sprzed 30 minut:

 

??

Tak przypadkowo sprzed kilku dni ktoś je nawet polecał w temacie. Inny wrzucał do promocji (z xkom). Figaro już kręci jakieś teorie spiskowe.

Wielu posiada na forum - każdy poleca/ł. Nie rozumiem aluzji. Zawsze w temacie dot. słuchawek pisałem i odradzałem goldy jako hajs wy(pipi)any w błoto i zawszę będę to robił, bo ludzie często w niewiedzy kupują tę pękającą kupę. Mam x lat nigdy z nimi nie było problemu. Nie widzę innych słuchawek na rynku, które oferują tyle w takiej cenie. No sorry pokaż mi bezprzewodowe słuchawki, które działają z każdą konsolą + PC, dodatkowo mają 2 wymienne baterię i brzmią jak na taki sprzęt b.dobrze. Czekam.

9 godzin temu, Wredny napisał:

 
A wiadomo, czy działają również z PS3? 
Bo moje Wireless Stereo Headset 2.0 wyglądają, jak z kolekcjonerki METRO Exodus :yao:

d16b2f49c1936036gen.jpg

Uprzedzając pytania - czas posiadania około 4 lat, obchodziłem się z nimi jak z jajkiem, odkładane z namaszczeniem, delikatnie podnoszone, a większość czasu gram na kinie domowym - po prostu Sony robi taki szajs... Połamane w kilku miejscach, usztywnione łyżeczkami do herbaty (mówcie mi McGyver) i owinięte sporą dawką taśmy. Nauszniki dodatkowo się łuszczą, więc po każdej sesji muszę stać przed lustrem i czyścić okolice uszu, bo mam na sobie pełno tego czarnego syfu :reggie:

Moje wyglądały podobnie po roku (zdjęcie robione jakieś 3-4 lata temu) - utwardzałem pałąk aby jakoś trzymał, po czasie i tak pękł.

xcnmlkc.jpg

 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Wredny napisał:

 
A wiadomo, czy działają również z PS3? 
Bo moje Wireless Stereo Headset 2.0 wyglądają, jak z kolekcjonerki METRO Exodus :yao:

d16b2f49c1936036gen.jpg

Uprzedzając pytania - czas posiadania około 4 lat, obchodziłem się z nimi jak z jajkiem, odkładane z namaszczeniem, delikatnie podnoszone, a większość czasu gram na kinie domowym - po prostu Sony robi taki szajs... Połamane w kilku miejscach, usztywnione łyżeczkami do herbaty (mówcie mi McGyver) i owinięte sporą dawką taśmy. Nauszniki dodatkowo się łuszczą, więc po każdej sesji muszę stać przed lustrem i czyścić okolice uszu, bo mam na sobie pełno tego czarnego syfu :reggie:

 

 

Jestem w stanie zrozumieć wątpliwość każdego ale jak na razie nic co podajecie o poprzedniku nie ma miejsca. Swego czasu ograłem U3 na słuchawkach do ich rozładowania (czyli jakieś 8h jednego dnia). Uszy mi się nie spociły, nie bolały (a to jest dla mnie ważne ponieważ noszę okulary i jak słuchawki cisną mi oprawki to nie da rady grać nawet godzinę) na dodatek nic na uszach nie zostaje. Kompletnie inny materiał i wiem o co wam chodzi, ponieważ moja dziewczyna ma stare słuchawki Soniacza i właśnie przez pot cały ten zewnętrzny piankowy materiał, zaczął się ścierać i sypać i jej zostawać na uszach.

 

W obecnych Goldach nic takiego się nie dzieje, tak więc jeżeli nie miał nikt styczności z nowym modelem to po co psioczyć na nie? Rozumiem narzekanie na stare słuchawki ale poszukajcie na YT czy ktoś ma problemy z nowymi Goldami ponieważ są one na rynku od chyba wiosny zeszłego roku? Tak więc mija rok a ja nigdzie na forach czy YT nie widzę negatywnych opinii abyśmy mieli powtórkę z pierwszymi Goldami. Sam czekałem z opiniami czy Sony niczego się nie nauczyło ale recki jakoś mówią co innego. Do tej pory jak za zestaw do 350zł to świetne słuchawki warte swej ceny.

 

Poza tym tak samo dźwięk i cała reszta jest znacząco poprawione. Obecnie no cena jest moim zdaniem za duża i 400-500zł bym za nie nie dał bo uważam, że są już lesze słuchawki ale poniżej 350zł jakie dałem w Styczniu są jak najbardziej swego warte.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Bardzo fajny zestawik. Mario Karty zapewniają setki godzin fantastycznej zabawy. :banderas: 

 

Kurde, kupiłbym też ale w sumie co chciałem to już ograłem więc by się tylko kurzyło bo ileż można oglądać jak się dostaje czerwoną muszlą tuż przed linią mety. :smutas: 

Odnośnik do komentarza

W końcu pojawił się długo oczekiwany dock do switcha od firmy skull&co. Listonosz dobijał się akurat kiedy srałem ale warto było pobiec do drzwi :D

Mieli problem z logistyką i musieli przesunąć datę wysyłki dla backerów dlatego w ramach przeprosin dołączyli ciekawe dpady i przyciski do przyklejenia na joycony.

 

Malutki, fajny dock do tego pasuje chyba z każdym gripem. Jedyny minus, że trzeba patchować go przez kompa za każdym razem jak switch dostaje update.

 

Można z obudowy wyciągnąć malutki element zawierajacy port hdmi, 2x usb 3.0, usb c i zmieści się w każdej kieszeni.

Wg instrukcji działa również z laptopami i telefonami wspierające samsung dex.

Spoiler

OI2QCSl.jpg

I2dJcJb.jpg

BgQwFd3.jpg

Z0TZOXY.jpg

ArIBp5E.jpg

X5GAwBV.jpg


 

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...