Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

3 tygodnie nie mam konsoli. Dzwoniłem kolejny raz do PlayStation Polska, to dowiedziałem się, że z uwagi na to, że moja konsola jest biała, to czekają. Tylko na co czekają? Nie wiadomo. Czy na części, czy na nowe konsole, a może czekają na dawce? Na kogoś komu zyebie się biała PS4 i będzie ją można wysłać do mnie? Ta firma ostatnio jest cieniem samej siebie. Niedziałające PSN, to tylko szczyt góry lodowej. Oczywiście konsultant nic nie wie i tak naprawdę siedzi tam chyba tylko po to, by przyjmować na siebie wszystkie bluzgi od niezadowolonych klientów. Oni rozumieją, współczują, starają się, ale nic qurva z tego nie wynika. Konsoli dłużej już nie mam niż mam. PS+ opłacony, a czy ktoś mi zwróci pieniądze za dni kiedy sprzęt był w serwisie? #4thefrajers. Jestem debil, że nie zrobiłem afery w sklepie. Zawsze lepiej być prostakiem i chamem w tym kraju. No ale ja chciałem załatwić sprawę grzecznie. Pewnie odstawiając wqurvionego Janusza dostałbym nową konsolę na miejscu. W ogóle to zyebałem, że nie zostawiłem w sklepie pisma o niezgodności towaru z usługą - po dwóch tygodniach miałbym z urzędu nowy sprzęt. Qurva :/

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Przynajmniej w teorii byś miał, no ale pewnie lepiej niż przez tą śmieszną infolinie. Sony nigdy nie miało dobrego serwisu jeśli chodzi o konsole. Nie rozumiem takiego podejścia. Jkak się nie ogarną  z taka polityką plus te wszystkie akcje z PSN i brak dobrych gier to nie będzie dobrze. Przy tej tendencji i tak dobrym starcie względem Xa (tvtvtv) długo nie pociągną i podkonsola ich szybko przegoni i stanie się nadkonsolą. 

Odnośnik do komentarza

Wysylalem konsole i pada osobno do serwisu. Wysylalem z domu rodzinnego i specjalnie chwile potem dzwonilem, ze adres na ktory konsola ma wrocic bedzie inny. Facet na infolinii powiedzial, ze nie ma problemu, ze zaraz zmieni adres. Zmienil.

 

Pad wrocil pierwszy. Na zly adres.

 

A konsola? Nie wiem, tak jak Kalinho nie mam jej juz 3 tygodnie. A od czasu odebrania z tego co pisza maja 21 dni na zwrot.

Odnośnik do komentarza

Ja swojego pada wysłałem 08.10 po tyg dostałem mail, że nie otrzymali mojego pada jeszcze, więc dzwonie i pytam grzecznie o co cho, a on (pan z infolinii) mi odpowiada że jakiś błąd w systemie i pad dotarł do nich już 09.10 i proszę sie nie martwić  i że pod koniec tyg powinien u mnie być, :yes2:  zadowolony podziękowałem i się rozłączyłem. Dnia 20 października tego roku dopiero dostałem maila, że moje padziszcze do nich dopiero dotarło, myślę w du.pie to mam czekam do 29 kiedy mija 21 dni od wysłania pada, wczoraj łaskawie dostałem mail o tym że wysłali do mnie paczuszkę i że czas transportu może trwać do 5 dni  :facepalmz: jednym słowem żenuła :reggie:

Odnośnik do komentarza

moje ps4 ma około 2 tygodni do dzisiaj działało dobrze ale niestety stało sie coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=U3w-M9grYik&list=UUP3fZggpLX_0fkjTFCv0IAg problem występuje we wszystkich grach(sprawdzane również na war thunder,demie ufc i killzonie) w diablo widać to najlepie.poszukałem troche na zagranicznych portalach,niektórzy mieli podobne problemy i winią za to zjarane GPU konsoli.oddam w dniu jutrzejszym na gwarancje a potem poinformuje tutaj o wyniku,może komuś się przyda.ps to nie wina kabla ani tv(sprwadzane na 3 różnych zestawach)

Odnośnik do komentarza

Hahahahaha, nie wierze. Ta przesylka, ktora do mnie przyszla to nie byl pad, tylko konsola. Od 23.10 czekala na mnie w rodzinnym domu. A pada dalej nie mam. Co za paranoja.

 

Co prawda mam jeszcze Vite, ale nie wiem czy to cos da bo po wlaczeniu konsoli wita informacja, zeby podlaczyc DS4 kablem.

Odnośnik do komentarza

Hahahahaha, nie wierze. Ta przesylka, ktora do mnie przyszla to nie byl pad, tylko konsola. Od 23.10 czekala na mnie w rodzinnym domu. A pada dalej nie mam. Co za paranoja.

 

Co prawda mam jeszcze Vite, ale nie wiem czy to cos da bo po wlaczeniu konsoli wita informacja, zeby podlaczyc DS4 kablem.

Dostałeś naprawioną Swoją, czy jakąś inną? Może moją? :D Ja dzwoniłem do centrum pomocy i się dowiedziałem, że nie dość, że nawet mojej konsoli jeszcze nie wysłali, to nawet nie zaczęli jej robić, bo czekają na dostawy białasów. Jak zacząłem jęczeć, to konsultant mi powiedział, że jak konsola wreszcie wróci, to mogę się wtedy ubiegać o 'jakąś rekompensatę'. Już nie wiem, czy się śmiać, czy płakać? :/

Odnośnik do komentarza

 

Hahahahaha, nie wierze. Ta przesylka, ktora do mnie przyszla to nie byl pad, tylko konsola. Od 23.10 czekala na mnie w rodzinnym domu. A pada dalej nie mam. Co za paranoja.

Co prawda mam jeszcze Vite, ale nie wiem czy to cos da bo po wlaczeniu konsoli wita informacja, zeby podlaczyc DS4 kablem.

 

Dostałeś naprawioną Swoją, czy jakąś inną? Może moją? :D Ja dzwoniłem do centrum pomocy i się dowiedziałem, że nie dość, że nawet mojej konsoli jeszcze nie wysłali, to nawet nie zaczęli jej robić, bo czekają na dostawy białasów. Jak zacząłem jęczeć, to konsultant mi powiedział, że jak konsola wreszcie wróci, to mogę się wtedy ubiegać o 'jakąś rekompensatę'. Już nie wiem, czy się śmiać, czy płakać? :/
To napewno jest moja konsola bo ma wszystkie jej znaki szczegolne. Musze powiedziec, ze byla bardzo dobrze zapakowana.

 

Podlaczylem ja do TV zeby sprawdzic czy usterka dalej wystepuje i byla bardzo cicha. Powiedzialbym, ze nie bylo jej slychac wcale. Nie chciala wysuwac plyt. Cieszy mnie to bo wrocilem z Empiku z Alienem.

Odnośnik do komentarza

Niestety po updacie FW 2.0 konsola zrobila się jeszcze glosniejsza. Już wcześniej miałem podejrzenia, ale dzisiaj wlaczylem COD AW no i zaczelo się, tak glosno konsola chyba jeszcze nie chodzila... boje się z jednej strony wysylac widzac jakie konsole odsylaja i te cyrki, ale z drugiej strony zostało niecaly miesiąc gwarancji, a moja konsola delikatnie mowiac zrobila się glosna, a w menu multi  COD to konsole slysze z 10 metrow. No chyba, ze ktoś potwierdzi ze u niego tez jest glosno (ped potwietrza + delikatny gwizd wentylatorow), bo już spotkałem się z opinia ze po FW2.0 konsola jest glosniejsza. Wczoraj nawet grając w Battle Islands weszla na większe obroty... robi to randomowo, tak jakby w tle cos jeszcze pracowalo.

Odnośnik do komentarza

u siebie nie zauważyłem aby było głośniej, jest tak samo jak wcześniej, umiarkowanie cicho, pod tym wzgledem nie moge narzekać (odpukać)

 

poczekaj max tydzień bo w tyle czasu powinni dodać łatke do nowego softu, jeśli nie pomoże ja bym reklamował, może akurat uda sie wymienić na nowszą rewizje

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Przyszła wreszcie paczka od kuriera. Po miesiącu nerwów, czekania i wydzwaniania na infolinie dostałem... nową konsolę, w oryginalnym opakowaniu oraz PEŁNYM osprzętem. Dostałem nowego pada, słuchawkę i kable gratis :P Ciekawe co się takiego dla konsoli stało, że postanowili wymienić na nową. Nie wiem, czy jest to fabrycznie nowa konsola, ale chyba tak skoro wszystko jest w foliach no i komplet urządzeń. Wrócę do domu, to podłącze i sprawdzę czy działa, bo podobno po ostatnim update znów są cyrki i wcale nie wykluczone, że konsola ponownie poleci do Francji hehehe.  

Odnośnik do komentarza

Przyszła wreszcie paczka od kuriera. Po miesiącu nerwów, czekania i wydzwaniania na infolinie dostałem... nową konsolę, w oryginalnym opakowaniu oraz PEŁNYM osprzętem. Dostałem nowego pada, słuchawkę i kable gratis :P Ciekawe co się takiego dla konsoli stało, że postanowili wymienić na nową. Nie wiem, czy jest to fabrycznie nowa konsola, ale chyba tak skoro wszystko jest w foliach no i komplet urządzeń. Wrócę do domu, to podłącze i sprawdzę czy działa, bo podobno po ostatnim update znów są cyrki i wcale nie wykluczone, że konsola ponownie poleci do Francji hehehe.  

No niezle. Mialem ta sama awarie, a moja konsole naprawili. :)

 

Infolinia w Polsce dziala bardzo dobrze, zawsze staraja sie pomoc jak moga, natomiast w tej Francji pracuja totalne poj.e.by. Caly czas nie zwrocili mi pada, mija miesiac, a u nich caly czas lezy moj DS4 z jednym analogiem do wymiany :/

Odnośnik do komentarza

Panowie jest taki temat jakoś od czasu nieszczęsnej aktualizacji 2.0 mam problem jak wyłączam konsolę przechodząc w tryb czuwania. Nie chce się potem włączyć, mruga pomarañczowy pasek na obudowie. Muszę wyłaczać ją z prądu i potem przez guzik uruchamiać. Naprawia pliki i w końcu odpala ale trwa to długoooo. Jak wyłącze całkowicie nie ma žadnego problemu. Odpalam padem itp.

Miał ktoś tak?co to może być?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...