Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Siema. Mam problem, nie mogę kupić gry w playstation store gdyż jest domyslnie ustawiony kraj wydania karty na Polska przy płatności. Czy to dlatego, że kupiłam ps4 w Irlandii ale moje konto psn aktywowalam na ps3, które kupiłam będąc jeszcze w Polsce? Gdy tworzę nową kartę jest to samo, nie można zmienić na irlandzka. Ktoś wie jak można mi pomóc? Pewnie jakaś banalne rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie mam pytanie apropos krajów w PSN. Mieszkam obecnie w Holandii i czy mogę zmienić coś w moim koncie by używać normalnie ichniejszych zdrapek? Czy muszę zakładać nowe konto? I co wtedy z wersjami językowymi? Tzn mogę mieć w konsoli kraj Holandię a język w grach PL (taki chcę mieć oczywiście na konsoli)? Trochę się już męczę z tymi polskimi kartami a obecnie mam zablokowaną i standardowo nie mogę doładować miesiąca bo nie ma aktywnej karty. Słyszałem, że tylko to miesięczne doładowanie jest felerne natomiast 3 miesiące działa już prawidłowo, prawda to? Proszę o odp. bo nie chcę stracić mojego konta w PSN, trochę gierek już z Plusa tam jest...

 

Druga sprawa to taka, że mogę mieć dwa konta, jedno PL, drugie NL i z tego co rozumiem jeśli oba są na tej samej konsoli, bez aktywności na innych konsolach to mogę grać jeśli oba będę doładowane, prawda? To już takie pytanie bardziej na przyszłość

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

Na koncie PL nie będą działały zdrapki przeznaczone na inne rynki i odwrotnie. Od siebie polecam jedno z dwóch rozwiązań, z czego powinieneś wybrać pierwsze :)

 

- zakup kodu PS+ czy karty doładowującej dla konta PL np na Allegro czy innym serwisie i nie męczyć się z doładowywaniem portfela poprzez kartę.

- założenie konta NL i ustawienie go jako główne, przez co wszystko kupione na tym koncie będzie działało na całej konsoli. Niestety wiąże się to z tym, że to co masz z usługi PS+ na koncie PL nie będzie działać bez aktywnego abonamentu na koncie PL. Zakupy poza Plusem będą działać normalnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...