Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Pytanie. Żona jakiś czas nie grała na konsoli, ale miała standardowo ustawione auto wpisywanie hasła przy logowaniu. Ostatnio chciała pograć, ale coś pewnie przy jakiejś aktualizacji się '"zrobiło" albo sama włączyła automat i chciała wpisać hasło, ale okazało się, że nie pamięta. Więc chciała zrobić przypomnienie/zmianę hasła na maila. No i tu jest pies pogrzebany, bo to była jakaś tam skrzynka "trzeciej kategorii", od długieeeego czasu nieużywana, więc adres został zdezaktywowany czy wyłączony - whatever. Co w tej sytuacji można zrobić? Tylko support $ony? Jeśli tak, to tylko telefonicznie czy mailowo też da radę? Z góry dzięki za porady.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, PRQc napisał:

Nie mogę dołączyć do grupy (czatu), pojawia się powiadomienie, że mam nie odpowiedni NAT i rozłącza. Zadzwonię do usługodawcy netu w poniedziałek, tylko co mam powiedzieć? żeby co zmienili?

 

Ja na Twoim miejscu zmieniłbym dostawcę internetu :). Zadzwoń i powiedz: "Zwalniam Was". To powinno pomóc :sir:

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Mam problem. Mam neta 300 mb/s. Modem ze światłowodem połączony do routera Asus RT-AC1200G+. Po kablu mój PC ciągnie download 300 mb/s. Jak podłączę po kablu PS4 to w testach download skacze od 80 do 300 mb/s. Próbowałem też z wifi 5Ghz (mam slima) i max prędkość to 150 mb/s. 

 

Istnieje jakaś szansa uzyskania stałej w miarę prędkości przez kabel, a po wifi dojść do tej górnej granicy 300 mb/s?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MaiorZero napisał:

Mam problem. Mam neta 300 mb/s. Modem ze światłowodem połączony do routera Asus RT-AC1200G+. Po kablu mój PC ciągnie download 300 mb/s. Jak podłączę po kablu PS4 to w testach download skacze od 80 do 300 mb/s. Próbowałem też z wifi 5Ghz (mam slima) i max prędkość to 150 mb/s. 

 

Istnieje jakaś szansa uzyskania stałej w miarę prędkości przez kabel, a po wifi dojść do tej górnej granicy 300 mb/s?

 

Ps4 slim nie obsługuje 5G, żadna ps4 chyba tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
W dniu 25.05.2018 o 17:42, kubson napisał:

mi pare saveow wyparowalo, a reszta dalej byla na serwerze xD

 

Może patrzą na datę zapisu sejwa na konsoli a nie na datę przerzucenia go w chmurę i te najstarsze są kasowane po jakimś czasie jeśli nie ma się plusa przez jakiś okres.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa, tak jak pisałem jak kupiłem ps4 ponownie i ściągałem sobie gry to tylko do Hotline Miami oraz Salt & Sanctuary straciłem save znaczy save jest ściągam go na konsole ale tak jakby nie było, pare dni temu kupiłem ponownie vite pobrałem save z HM i na vicie wszystko jest o_O moje rekordy i odblokowane etapy.

 

niestety S&S jak nie było save tak nie ma i tego najbardziej mi szkoda bo nie znajdę raczej czasu na ponowne przejście :/ 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

K,urwa wiedziałem, żeby się nie dać złapać na tego Plusa za 168 zł/rok w PS Store. A jednak się skusiłem, oczywiście cyk auto-odnawianie włączone, więc czym prędzej udałem się w opcje subskrypcji w poszukiwaniu przycisku "wyłącz". Znalazłem, klikam i... "Your subscription status hasn't changed. Try updating it again in a few moments.". Od dwóch dni tak to wygląda, więc "a few moments" już raczej minęło. Gdzie mam pisać, żeby mi to złodzieje jedne wyłączyły?

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.06.2018 o 12:53, raven_raven napisał:

K,urwa wiedziałem, żeby się nie dać złapać na tego Plusa za 168 zł/rok w PS Store. A jednak się skusiłem, oczywiście cyk auto-odnawianie włączone, więc czym prędzej udałem się w opcje subskrypcji w poszukiwaniu przycisku "wyłącz". Znalazłem, klikam i... "Your subscription status hasn't changed. Try updating it again in a few moments.". Od dwóch dni tak to wygląda, więc "a few moments" już raczej minęło. Gdzie mam pisać, żeby mi to złodzieje jedne wyłączyły?

Mam to samo z PS+. PS Now normalnie dało sie wyłączyć, ale z + jest ewidentnie problem.  Na razie sie nie przejmuje bo subskrypcja odnowi sie za 6 miesięcy dopiero, ale trzeba to mieć na uwadze. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.