Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

chciałem dzis wejść na ps4 zeby pobrać gierki z plusa (narwale całkiem bekowa gierka na kilka osób do wódki)

a tu mi wyskakuje tekst - żeby sie zalogować najpierw odbierz maila żeby zwiększyć bezpieczeństwo (zmiana hasla itp)

miał tak ktoś ostatnio? bo czekam na tego maila od 3 godzin i nic nie przychodzi a ja sie nie moge zalogować ... co to za kureva padaka?

Odnośnik do komentarza

Tak, też nie wiem o co chodzi. Jakieś 2-3 tygodnie temu.

czyli nie tylko ja tak mam? i coś odwalają w tym temacie?

 

nie było by problemu jak by mail przyszedł odrazu, tak jak przychodzi natychmiast powiadomienie jak coś kupie z PS store. ale niestety mineło ponad 6 godzin i żaden mail nie przyszedła ja nadal nie moge sie zalogować... nie moge ani pobrać plusowych gier, ani wejść na party, nic nie moge zrobić. a mail nie przychodzi.... wkurza mnie to

Odnośnik do komentarza

Ja chciałem się zalogować przez stronę i jak wklepałem pass przez www i od razu wywaliło alert że jest niezbędna zmiana hasła, przeniosło mnie na inną stronę, zmieniłem passy i potem jeszcze raz dla świętego spokoju bo nie wiedziałem o co chodzi. Mi tylko przyszły emaile że zmieniłem hasło.

Potem przeniosę posty gdzie trzeba jak dorwę się do laptopa żeby nie robić offtopa. 

Odnośnik do komentarza

 

Zalozcie sobie haslo 2 stopniowe na tel i po sprawie. Bez klopotow! Co z wami?

A po co to komu?

 

 

 

chciałem dzis wejść na ps4 zeby pobrać gierki z plusa (narwale całkiem bekowa gierka na kilka osób do wódki)

a tu mi wyskakuje tekst - żeby sie zalogować najpierw odbierz maila żeby zwiększyć bezpieczeństwo (zmiana hasla itp)

miał tak ktoś ostatnio?  bo czekam na tego maila od 3 godzin i nic nie przychodzi a ja sie nie moge zalogować ... co to za kureva padaka?

 

 

Dla bezpieczeństwa choćby i problemow w przyszłości. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnimi czasy też miałem problem z kupnem przez stronę z użyciem karty, ale jak miałem kupić gry na różne konsole, to stwierdziłem, że pomęczę temat i po wyłączeniu podawania hasła po zakupie wyskoczyło mi dodatkowe okno z prośbą o podanie kodu CVV2 i transakcja przeszła :) Potem poszukałem w ustawieniach karty i faktycznie miałem puste pole od tego kodu. Może i w waszym przypadku też trzeba podać ten kod w sklepie, żeby transakcja przechodziła normalnie.

Wcześniej mi się zapętlało podawanie hasła PSN i kodu SMS z autoryzacji karty...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...