Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, gdzie jest na storze w wersji PC informacja, które gry są przeniesione z ps2 (wiecie, te "remastery")? Chciałem coś poszukać, ale nie ma odpowiedniego filtra.

Na konsoli go nigdy nie było, ale jestem prawie pewien, że jeszcze 2 lata temu można było zaznaczyć 'playstation 2' na piecowej wersji store.

 

 

Okej, znalazłem, nie było tematu.

Odnośnik do komentarza

No więc na PS3 miałem dwa konta, główny i jakiś inny. Na ps4 przeniosłem ten główny, a drugi został sobie na PS3. Z tym że ja na tym drugim kupilem kiedys Rogue Legacy i wiem, ze byla tam tez wersja na PS4. Mogę jakoś to zrobić, żeby mieć to RL na moim glownym koncie na PS4? 

 

Czy mogę dodać to drugie konto do PS4, sciagnac RL na moje glowne konto, a wtedy na przyklad usunac to drugie konto z PS4, a gra pozostanie czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym :)

Ja bym zmienił ale mój usługodawca internetowy ma chyba inne zdanie (nie wiem bo olewa moje maile). 

@_daras_, jak masz dynamiczny adres to poczekaj aż przydzieli ci nowy adres. Jak stały to lepiej zagadaj do dostawcy internetu czy jest możliwość zmiany. Firma która zajmuje się ochroną dla sony jak raz wpieprzy twój adres na "czarną listę" tak zostaje tam na stałe. Prawdopodobnie ktoś posłużył się twoim adresem i stąd takie cyrki. Przeskanuj pieca może jakiś malware ci szkodzi. Mnie na kilka dni/tydzień blokowali konsolę potem spokój na kilka dni/tydzień i znów ban. Wyczyszczenie kompa pomogło ale adres wisi na liście więc okazjonalnie blokują (ostatnio na kilka dni 2 tygodnie temu). 

Support sony to dramat i nie warto na nich nerwów tracić bo i tak będą odsyłać cię do usługodawcy internetu czy wina nie leży po jego stronie. 

Podobno można napisać maila do firmy która zajmuje się ochroną usług internetowych sony i przedstawić im sytuację. Podobno kilku ludziom to pomogło. Ja nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym :)

Ja bym zmienił ale mój usługodawca internetowy ma chyba inne zdanie (nie wiem bo olewa moje maile).

A mają fanpejdża? Skrobnij może tam? Ja miałem problem z Vectrą, obsmarowałem im fanpage i od razu widzę zmiany. Kolega miał problem z t-mobile i również na fejsie im smarował. Maili pewnie dostają multum, ale jednak na fejsie robisz im czarny pijar, gdzie i Twoi znajomi to widzą + masa innych ludzi.

Mam jakieś deja vu, że już o tym pisałem.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...