Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. PS3 sprzedałem grubo ponad trzy lata temu. Niestety, zapomniałem hasła do konta, a co gorsza adres e-mail z którym to konto było powiązane.Wicie rozumicie...kiedyś miało się kilka kont. Ja miałem jesczez PSN na Stany i Anglię ze względu na różną zawartość PSN. Jednak jako główne konto miałem PL, o które mi się teraz rozchodzi. Czy da się je jakoś odzyskać? Kumam, że bez zadzwonienia na infolinię się nie obędzie. Czy tam pracują życzliwi i pomocni gostkowie? Jest w ogóle jakiś sens, czy zakładać nowe konto?

Odnośnik do komentarza

Panowie jak wygląda sprawa z PaySafeCard na psstore? Obecnie mieszkam w Holandii a karta kredytowa(Maestro) nie działa przez sieć. Kupując Holenderski paysafecard i używająz na Polskim koncie PSN jest o przeliczane czy nie ma opcji zrobienia czegoś takiego?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jest teraz ten plus za 4,30 na miecha. No ale nie mogę go kupić mimo, że mam w portfelu 16,50 tylko trzeba podpiąć kartę. I teraz pytanie. Mogę podpiąć kartę, kupić i od razu odpiąć? Nie będzie waliło błędami, że muszę mieć wprowadzoną jakąś formę płatności? 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Kartę chcę usunąć bo nigdy nic nie wiadomo. Ściągnę jakąś aktualizację, załączy się automatyczne odnawianie, zapomnę, że podpięte i mi ściągną za plusa, którego nie będę chciał. Z Sony trzeba ostrożnie w tych kwestiach. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Paypal jest dostępny jako opcja płatności, ale oczywiście nie w Polszy. :reggie: 

 

A dla mnie to jest najlepsza usługa. Wbijam tam dane karty i jakby coś się zyebało to usuwam kartę tylko z paypala, a nie z każdego serwisu. 

Odnośnik do komentarza

Jest teraz promocja, że za 4 zeta masz Plusa na miesiąc. Tylko... zabiorą i tak 20 zł z karty, ale to będziesz miał na koncie PSN.

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/reward_game/playstationplus-miesięczne-członkostwo/cid=IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS1MX99C- tylko chwilowo sklep ma problemy, dzisiaj nowy soft wychodzi, pewnie serwery nie wyrobiły.

Ale musisz potem deaktywować abonament, by nie pobrali 27 zł za kolejny miesiąc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To tak zwany syndrom Farmera, za kilka dni powinno działać normalnie.

Wiedziałem, że perki z własną ksywą w Uncharted to za mało  :wub:

I nie kłam. Za tydzień będzie ok. Na dzień, dwa może tydzień potem znów ban, a potem odblokowanie na jeden dzień by ostatnią nadzieję zabić kolejnym banem gdy ty będziesz walczył z supportem sony i debilami od usługodawcy internetu. A wszystko po to by z dupy odblokować ci dostęp tak byś nie znał dnia ani godziny jak znów wpieprzą ci bana...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...