Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mieszkam w holandii na domku firmowym.. jest tutaj bardzo dobre wifi.. wymagane jest zalogowanie sie do sieci podanie loginu i hasla.. oczywiscie posiadam. Na telefonie jak sie laczylem z wifi to wyskoczyl mi komunikat i przenioslo mnie na strone zalogowalem sie i wszystko pieknie śmiga.. jak połączyć sie na playstation4 z takim wifi.. bo jak daje polacz nic mi nie wyskakuje zeby sje zalogowac i polaczenie jest zakonczone niepowodzeniem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
1 minutę temu, Square napisał:

Jaki problem z hasłem?

Mój problem polega na tym, że kupiłem używane PS4. Niestety sprzedawca nie dał mi hasła do konta i nie mogę robić wielu rzeczy. Nie wiem co mam zrobić, hasło próbowałem zmienić już bardzo dużo razy i na wiele sposobów, lecz moje starania były na nic.. Nie chcę też resetować konsoli, ponieważ mam dużo gier na dysku. Pisałem maila do COK ale nie mogą mi pomóc.. 

Odnośnik do komentarza

Hej,

 

Czy możecie sprawdzić jak u Was nazywa się pierwsza zakładka po lewej stronie ekranu na głównej stronie PS Store na PS4? U mnie mam tak powiedzmy nie po polsku, bo nazywa się "zawiera". Wcześniej jak sięgnę pamięcią to było chyba coś w stylu "nowości". Być może coś stało się u mnie z językiem w systemie i zauważyłem to po dodaniu drugiego konta US. Np. w GOD OF WAR jak wyłączę kontroler też mam napisane coś w stylu "nie wykryto kontroler bezprzewodowy" zamiast kontrolera bezprzewodowego rzecz jasna.

 

Będę bardzo wdzięczny za sprawdzenie i odpisanie. Na razie nie chcę robić formatu systemu.

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
W dniu 4.12.2018 o 21:23, Szymek_PL_ napisał:

Jeśli konto 1 jest ustawione jako podstawowe to wszystko co na nim było będzie działało na koncie 2...jeśli nie masz hasła to nic nie zrobisz 

Załóż swoje konto i zobacz czy zakupione gry działają

 

W dniu 4.12.2018 o 20:48, Young_LeWy napisał:

Mój problem polega na tym, że kupiłem używane PS4. Niestety sprzedawca nie dał mi hasła do konta i nie mogę robić wielu rzeczy. Nie wiem co mam zrobić, hasło próbowałem zmienić już bardzo dużo razy i na wiele sposobów, lecz moje starania były na nic.. Nie chcę też resetować konsoli, ponieważ mam dużo gier na dysku. Pisałem maila do COK ale nie mogą mi pomóc.. 

No skoro koleś zostawił konto bez hasła i pewnie nie ustawił jej na domowe to znaczy, że nie chciał żebyś miał do niego dostęp i tyle. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.10.2018 o 13:26, Lolek9496 napisał:

Witam. Mieszkam w holandii na domku firmowym.. jest tutaj bardzo dobre wifi.. wymagane jest zalogowanie sie do sieci podanie loginu i hasla.. oczywiscie posiadam. Na telefonie jak sie laczylem z wifi to wyskoczyl mi komunikat i przenioslo mnie na strone zalogowalem sie i wszystko pieknie śmiga.. jak połączyć sie na playstation4 z takim wifi.. bo jak daje polacz nic mi nie wyskakuje zeby sje zalogowac i polaczenie jest zakonczone niepowodzeniem.

 

No trochę dawno temu już pytałeś, ale odpowiedź jest taka: otwierasz przeglądarkę i próbujesz załadować jakąś stronę. Nie każda działa, ale na reddicie polecają cnn.com. Powinno Cię wtedy przekierować na stronę, na której się możesz zalogować. Miłego korzystania z tego bardzo dobrego wifi w Holandii :).

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, YETI napisał:

Jak wygląda sprawa z dzieleniem się PS+ i grami zakupionymi w pss? Na drugiej konsoli (tej bez plusa), zakładam konto z pierwszej (tej z plusem) i wybieram w opcjach, jako podstawowe ps4 i to wszystko? Oczywiście każda konsola korzysta zupełnie z innego ip.

Ty jego a on Twoje ustawia na podstawowe...zakupy w cyfrze staja sie przyjemniejsze ;)

Dziele z Ziomkiem konto na ktorym kupujemy gry..moje to konto A jego B...mam brata (konto C) ktorz mieszka z kontem B...chlopaki kupili sb na spole Gwinta z konta C
konto A ma ustawione jako podstawowe konto B, konto B ma ustawione konto C jako podstawowe natomiast konto C ma siebie jako podstawowe. 

Nie moge pobrac Gwinta (nie to ze placze z tego powodu) natomiast konto B jest w najlepszej sytuacji bo moze pobierac sb gierki i robic z zrzutki z dwoma innymi uzytkownikami . Moze sie komus przyda ale raczej to taka ciekawosta

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, YETI napisał:

A jak w tym przypadku wygląda gra po sieci w ten sam tytuł? Idzie bez problemu pograć? 

Zaden problem...jesli ustawicie swoje konta na podstawowe to hm...konsola "widzi" ten profil kolegi tak jakby byl to profil starszego brata ktory kupuj u sb plusa. Nie ma zadnego haczyka, nic tylko korzystac i cieszyc sie ze jest taka opcja

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze trochę was pomęczę. Na swojej konsoli mam konto A i B, na A gram, na B mam plusa na którym min. kupuje gry. Na konsoli brata zakładam konto B (z plusem) i aktywuje u niego jako podstawowe. Czy jest możliwość aby grać na swojej konsoli na koncie A, czy to musi być to tylko i wyłącznie konto z którego kupuje gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.