Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kyo napisał:

Ktoś już kupował? Z poziomu konsoli nie da rady, wyskakuje że w tej chwili nie można wybrać tego materiału.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, adasiulko napisał:

 

Po ściągnięciu aplikacji, odpaleniu i wybraniu planu nie da się?

Nie dało rady, przez www dopiero mogłem wykupić.

 

To normalne że widzę cenę przy grze która jest w EAA i nie ma po prostu opcji pobierz?

 

Dobra w koszyku już jest bezpłatne :rotfl:

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Figuś napisał:

Nie dało rady, przez www dopiero mogłem wykupić.

 

To normalne że widzę cenę przy grze która jest w EAA i nie ma po prostu opcji pobierz?

 

Nie pamiętam już dokładnie jak to było na Xboxiem, ale w sklepie na pewno były ceny z uwzględnieniem rabatu za ea access i jednocześnie przycisk pobierz, a w aplikacji w tej zakładce gdzie są gry to chyba przycisk instaluj, albo wchodziło się w grę i tam dopiero klikało instaluj czy pobierz.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Square napisał:

Przez www albo w aplikacji nie możesz kupić?

 

2 godziny temu, Figuś napisał:

Nie dało rady, przez www dopiero mogłem wykupić.

 

To normalne że widzę cenę przy grze która jest w EAA i nie ma po prostu opcji pobierz?

 

Dobra w koszyku już jest bezpłatne :rotfl:

 

Odnośnik do komentarza

Tez kupuje i w sumie bardzo mnie ciekawi jak wyglada dzialanie EAA na dwoch kontach (primary i secondary).

 

15 godzin temu, Figuś napisał:

Spoko, wziąłem na miesiąc co by BF V sobie wypróbować i ostatniego NFS. Ogólnie to ten EAA HUB działa mega ch.ujowo póki co ;)

 

Mi zeżarło 2x 15 ziko, nie wiem czy to jakis specjalny ficzer czy cos, ale nie tak to mialo byc :D

Edytowane przez Rillas
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Rillas napisał:

Tez kupuje i w sumie bardzo mnie ciekawi jak wyglada dzialanie EAA na dwoch kontach (primary i secondary).

 

 

Mi zeżarło 2x 15 ziko, nie wiem czy to jakis specjalny ficzer czy cos, ale nie tak to mialo byc :D

 

O ile dobrze pamiętam to w gry przedpremierowo można grać tylko na koncie, na którym wykupiono ea access.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Rillas napisał:

Tez kupuje i w sumie bardzo mnie ciekawi jak wyglada dzialanie EAA na dwoch kontach (primary i secondary

Wczoraj ziomek kupił... ściągnąłem u siebie A Way Out i działało. Tak więc można dzielić, sama aplikacjia EA pokazuje w opcjach konsoli że wszyscy spełniają warunki. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie ma reguły co do dodawania gier(chyba że na PC i Xboxie ze względu na wsteczną), obstawiam że następne będzie Anthem w bliżej nieokreślonym czasie

Jedynie przed jakąś premierą od EA masz 10h(albo mniej jak są to gry typu unravel) triala tydzień wcześniej

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Plugawy napisał:

Wziąłem z bratem na połowe cały rok i w sumie to nei wiem czy było warto. Oprócz BF1, to niewiele jest tam gier do pogrania dla mnie. FE, Unravel 1 i 2, NFSy okazały się kaką, nadzieja w B:Paradise. Co jaki czas są dodawane nowe gierki to tej cebuli?

 

Madden będzie w okolicach Super Bowl, później NHL, ale nie wiem kiedy. Na XO dali kiedyś w lutym, innym razem w marcu/kwietniu. Potem FIFA, ale pewnie dopiero podczas przyszłych wakacji, kiedyś na XO dali Fifę już w kwietniu. Pewnie podczas przyszłych wakacji dodadzą też nowego NFS. Nowe Star Wars pewnie po NFS.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Przecież to jest to samo hasło co do konta na PSN, a zmienia się tam gdzie hasło do konta.

 

Cytat
  1. Na ekranie głównym PS4 przejdź do menu [Ustawienia] > [Zarządzanie kontami] > [Zaloguj się].

    Jeżeli logujesz się automatycznie do PSN po wybraniu użytkownika lokalnego, wybierz [Wyloguj się], by zobaczyć opcję [Zaloguj się]. 
     
  2. Na ekranie logowania naciśnij triangle-button-icon-01-ps4-eu-22jul15.gif (przycisk trójkąt), enter wpisz swój identyfikator wpisu (adres e-mail) i wybierz [Dalej]. 

    Nie pamiętasz tego adresu e-mail? Kliknij tutaj, aby uzyskać dalszą pomoc. 
     
  3. Sprawdź swoją skrzynkę pocztową, czy dotarła weryfikacyjna wiadomość e-mail. Szukaj hasła „Sony” również w folderach „Spam” lub „Śmieci”. Kliknij łącze, które znajdziesz w wiadomości, albo skopiuj adres URL i wklej go w przeglądarce.

    Może upłynąć trochę czasu, zanim wiadomość weryfikacyjna dotrze do Ciebie. Jeżeli nie otrzymasz jej w ciągu 24 godzin, kliknij tutaj, aby uzyskać dalszą pomoc.  
     
  4. Na kolejnym ekranie podaj wymagane informacje, które pozwolą zweryfikować Twoją tożsamość. 

    Jeżeli nie masz dostępu do danych weryfikacyjnych, kliknij tutaj, aby uzyskać dalszą pomoc. 
     
  5. Stwórz nowe hasło. Pamiętaj, by użyć kombinacji dużych i małych liter, cyfr oraz znaków specjalnych. 

Możesz się teraz zalogować przy użyciu nowego hasła. Zobaczysz komunikat na ekranie oraz dostaniesz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zmiany hasła.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Sony to potrafi podnieść ciśnienie. Dzisiaj prawie o zawał mnie przyprawili. Gram sobie jak gdyby nigdy nic w BF-a aż tu nagle wyebało mnie z meczu. Próbuję się połączyć , nic. Czytam, że niby to konto EA zablokowane, bla, bla... No ładnie (pipi)a. Patrzę, że w ogóle mnie z psn wyebało. Patrzę na internet, jest. Już ciepło. Patrzę na usługi czy aktywne, są. Już gorąco. Wchodzę w profil, a tam, że nowe warunki PEGI, zaakceptuj śmieciu. Akceptacja i od razu wszystko wróciło. 

Nosz (pipi)a, nic nie powiadomią tylko od razu wyebią z psn i szukaj sobie powodu. Ja serio kiedyś przez nich zawału dostanę :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...