Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

@_Be_  "na jakiś czas" a nie do lipca 2020. Dlaczego oni założyli, że przedłuże o rok a nie o miesiąc? 

Nieważne. Kilka osób pisało na forum o tym, że Sony pobralo pieniądze z dupy bez żadnej informacji i nie byłem pewien czy nie spróbują znowu za jakiś czas. Przydałby się jakiś email  o tym, że danego dnia nastąpi odnowienie usługi na kolejny rok. Chociażby dla osób takich jak ja, które już od dłuższego czasu nie mają PlayStation.  Z resztą wydaje mi się, że wyłączyłem to (pipi). Zawsze tak robię. 

Usunięcie karty pomogło. Playstation plus mam nieaktywne. 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

No trochę chamówa. Kiedyś też ze mnie by zdarli chociaż też wydawało mi się że wyłączyłem auto odnawianie. 

 

Auto-Renewal for Subscription Services Bought on the PlayStation™Network Will Turn On When:

  • Signing up for a subscription trial.

  • Purchasing or re-purchasing a subscription from the PlayStation™Store.

  • Redeeming a voucher code for a subscription.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, chris85 napisał:

Be_  "na jakiś czas" a nie do lipca 2020. Dlaczego oni założyli, że przedłuże o rok a nie o miesiąc? 

 

No ale chodzi o to, że bedą przez 7dni próbować sciagnać zaległość na roczny abonament, jak sie nie uda to przeciez nic ci nie zrobią a samego plusa przez te 7 dni nie utracisz. 

 

A to, że przedlużają automatycznie za każdą zgodą to już wiadomo od 1410, nawet blantman miał problem z tym bo mu sciągnęli za rok i odezwał sie do supportu i zwrócili kase ale na portfel psn :rotfl:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Mam taki problem, ze za każdym razem jak chce kupić coś przez ps store albo nawet jak chce ściągnąć darmowe coś np demo to wyskakuje ze z racji ze logowałem na innej konsoli, czego nie robiłem to prosi mnie weryfikacje karty muszę podać datę ważności i kod cvv. I tak za każdym razem mimo ze kartę dodawałem na nowo. Macie jakiś  sposób na tego Buga?

Edytowane przez madhunt3r
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, madhunt3r napisał:

Mam taki problem, ze za każdym razem jak chce kupić coś przez ps store albo nawet jak chce ściągnąć darmowe coś np demo to wyskakuje ze z racji ze logowałem na innej konsoli, czego nie robiłem to prosi mnie weryfikacje karty muszę podać datę ważności i kod cvv. I tak za każdym razem mimo ze kartę dodawałem na nowo. Macie jakiś  sposób na tego Buga?

Może nie ty się logowałeś? Dzielisz z kimś konto? Robisz składki z jakimś kumplem? Jeżeli tak to masz już odpowiedź. Ja mam to raz na miesiąc jak kumpel zaloguje sie na moim koncie żeby gry z plusa pobrać.

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...