Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dziś rano po odpaleniu gry zaczęło mnie wylogowywać z konta cyt:

,,Użytkownik ( moje imię i nazwisko) wpisał się do sieci PSN przy użyciu innego PS4 i zostanie wylogowany z tego sytemu''. Po ponownym zalogowaniu powtórzyło się kilkukrotnie. Za którymś razem szybko się zalogowałem do ustawień i  zdążyłem zmienić hasło. Wszystko wróciło do normy. Czyżby ktoś przejął moje konto lub próbował?

Odnośnik do komentarza

Miałem tak kiedyś i raczej nie, bo nawet po zmianie hasła pojawiał się komunikat. Nie pamiętam czy to był błąd dysku i czy wystarczyło zrobić odbudowę bazy danych, ale ostatecznie chyba usunąłem wszelkie systemy powiązane z kontem poprzez www i zalogowałem się od nowa. Na wszelki wypadek odpal dwu-etapową weryfikację jeżeli nie masz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanie, co oznacza jak w liście elementów do pobrania w ps store mam jakieś pozycje oznaczone jako "Zakupione" bez możliwości ich pobrania? Są to jakieś DLC do God of War, które były rozdawane na święta. Obecnie nie mam God of war, czy jak zakupie grę to opcja pobrania tych DLC się odblokuje? Pytanie może dla niektórych głupie ale dla sprawdzenia pobrałem jakieś losowe inne darmowe DLC do gry której nie mam i tam akurat była opcja pobrania. Stąd moje wątpliwości czy będę miał dostępne te DLC do pobrania po kupieniu i pobraniu God of War.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że ładnie sobie sam odpowiedziałeś:

45 minut temu, Yogut napisał:

w liście elementów do pobrania w ps store mam jakieś pozycje oznaczone jako "Zakupione" bez możliwości ich pobrania? Są to jakieś DLC do God of War, które były rozdawane na święta. Obecnie nie mam God of war

 

PS. Pobierać darmowe DLC do gry której nie mam, ale może kiedyś będę miał, nie wiem? Najwyższy stopień :cebula: -ingu się należy

:nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Niektóre DLC trzeba pobrać aby działały np. dodatki do Spidermana. Ale są DLC które obligatoryjnie się pobierają w formie patcha/update'u gry i np. Old Hunters do Bloodborne się nie pobiera. Sam zakup odblokowuje nam dodatek w grze. Z tarczami do GoW jest podobnie - one już są w grze, zakup tylko je uaktywnia/odblokowuje. W PS Store będą widniały jako zakupione - tak samo jak na liście elementów do pobrania. 

Edytowane przez nikt
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dostałem 7-dniowego bana na PSN za pojechanie komuś w wiadomości. Za jakiś czas dostałem kolejnego , tym razem 30-dniowego , również za pyskówke (ah to multi w F1 , wywołuje we mnie tyle agresji). Zabolało , znaczy się kara spełnia swoją rolę wychowawczo-resocjalizacyjną . Nie zamierzam sprawdzać jaka jest następna w przypadku recydywy . Te dziady to chyba mają wszystkie występki w kartotece zapisane. Ile się dostaje za trzecim , czwartym razem ? 3 miechy ? Pòł roku ? Ma ktoś wiedzę w temacie ? No , internetowi napinacze i inne nerwusy , śmiało, ujawniać się ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KOŁD napisał:

Dziala wam myk z deaktywacja na stronie sony?

W zarzadzanie ustawieniami na  https://id.sonyentertainmentnetwork.com/?


Bo nie moge wyebac starej konsolki a w zeszlym miesiacu jeszcze działało :(

Tylko raz na pół roku możesz przez stronę deaktywować urządzenia :lapka:

 

Odnośnik do komentarza

Działa wam przeglądanie i kupno gierek na przeglądarce PC? Mi wczoraj w domu nie hulało na dwóch przeglądarkach. Jak przez google wchodzę na dany tytuł, to niby jest, ale jak dodaję do koszyka to się pier*oli (nie można wyświetlić strony). Chcę sobie dodać Superhot ten dodatek, od wczoraj chyba dostępne dla wszystkich co mają podstawkę i nie mogę tego zrobić przez PC.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.07.2020 o 17:54, Figuś napisał:

Tylko raz na pół roku możesz przez stronę deaktywować urządzenia :lapka:

 

To wiem ale teraz jest jakis bug i jak probuje wejsc w ta zakladke od deaktywacji to pojawia się 

Taki prompt 

Spoiler

qbi6hlufpc9q.png

A jak juz rozklikam to mam 0 device i nic nie moge zdeaktywowsc 

Wiec pytanie czy to sie zyebalo po stronie Sony czy tylko u mnie na koncie

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, KOŁD napisał:

To wiem ale teraz jest jakis bug i jak probuje wejsc w ta zakladke od deaktywacji to pojawia się 

Taki prompt 

  Ukryj zawartość

qbi6hlufpc9q.png

A jak juz rozklikam to mam 0 device i nic nie moge zdeaktywowsc 

Wiec pytanie czy to sie zyebalo po stronie Sony czy tylko u mnie na koncie

To problem po ich stronie, najlepiej będzie do nich zadzwonić

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...