Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, jayjay76 napisał:

witam, moja znajoma mieszka obecnie w Dubaju i sporo gier na PS4 jest tam zbanowanych z różnych powodów, czy ja mógłbym np stworzyć konto, zakupić taką grę z PS Store i przekazać jej to konto a ona by ją mogła pobrać z biblioteki ? czy tak to nie działa i są jakieś blokady regionalne i np konto stworzone tutaj tam nie bedzie działać lub gra z biblioteki nie będzie mogła zostać pobrana, więc ktoś może hak to wygląda a może jest inny sposób ? wysłanie gry fizycznej jest nieopłacalne bo koszty wysyłki przekraczają wartość gry, pozdrawiam 

Ja mam np. konto pl i konto na Turcję i jak w Turcji są dobre promki to tam kupuję, pobieram na konto tureckie i gram na polskim. Na Xboxie dużo osób kupuje w Brazylii i wszystko działa, nie musisz jej odstępować konta, możesz pobrać na swoje i jej udostępnić. Nie wiem jak tam w Dubaju ale raczej powinno działać.

 

Tu masz opis jak udostępniać konto: https://www.playstation.com/pl-pl/support/subscriptions/share-playstation-plus/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie, chciał bym zapytać jedna rzecz mianowicie chodzi tu o klódkę która znajduje się w kilku moich grach. PlayStation Plus wykupiłem co umożliwiło mi dostęp do chociażby dirta 5 czyli tu jest ok. Kiedyś chyba jakoś coś tam jeszcze kupiłem na jakiejś stronie i wtedy chyba zadziało ale już nie pamiętam. Nie jestem expertem w tych sprawach i konsole kupiłem używana w bdb stanie z 2 użytkownikami gdzie znajduje się dużo gier.

 

Jeżeli mógł by ktoś pomoc w tej sprawie, będzie mi bardzo miło.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

eXpire

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Panowie mam pytanie odnośnie PSN. Sam doładowuję portfel i kupuję wszystko z poziomu konsoli.

Ale siostrzeniec podpiął swoją kartę do PSN, ale teraz jest problem bo pobrało mu 37zł za doładowanie miesięczne plusa, ale jego konto nie zostało zasilone, pokazuje brak subskrypcji. Siostrzeniec często zakłada nowe konta. I teraz pytanie czy jak założył wcześniej konto użytkownika na konsoli, do którego podpiął kartę, a później je usunął czy ono przestaje istnieć czy po prostu jest gdzieś nadal, ale usunięte z konsoli?

Bo kasę z konta ściąga, a nie wiadomo jakie konto zasila tym plusem. Może jest tak, że miał kiedyś konto z podpiętą kartą, później je usunął z konsoli, ale ono nadal działa?

Odnośnik do komentarza

A tak z ciekawości po co on co chwilę zakłada konta?

22 minuty temu, mario10 napisał:

Może jest tak, że miał kiedyś konto z podpiętą kartą, później je usunął z konsoli, ale ono nadal działa?

jest dokładnie tak jak piszesz, musi zalogować się na to konto i anulować przedłużanie subskrypcji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To 13 latek, który co chwilę zakłada nowe konta bo dostaje jakieś gratisy czy coś takiego z fify. Podobno, bo sam z nim nie rozmawiałem tylko siostra mi mówiła, a podobno miał tych kont z 10. I teraz wiesz co mu siostra doładuje konto to mu ściąga to 37zł niby kasa nie duża, ale nie korzysta z tego zupełnie.

A wiesz jak teraz odnaleźć konto, którego nie ma na konsoli, a ściąga kasę?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, mario10 napisał:

A wiesz jak teraz odnaleźć konto, którego nie ma na konsoli, a ściąga kasę?

rachunki na maile przychodzą to powinien ogarnąć, chyba że nie pamięta maili na które zakładał to kaplica, jedynie do banku pójść zablokować transakcje chyba zostanie, po czym pewnie konto zbanują jak nie będą mogli ściągnąć kasy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SebaSan1981 napisał:

10 kont i każde podpięte pod psn oraz kartę.. 370 zeta zabierane z dziesięciu kont naraz to nielicha sprawa. Ale za to jakie wspaniałe bonusy do fify i innego fortnajta! :D

Ściąga tylko jedno konto po 37zł, ale jak sprawdziłem na konsoli to ma chyba 4 konta na niej i na żadnym aktywnego ps plus więc pewnie było konto, które usunął i ono ściąga kasę.

 

3 minuty temu, Figuś napisał:

rachunki na maile przychodzą to powinien ogarnąć, chyba że nie pamięta maili na które zakładał to kaplica, jedynie do banku pójść zablokować transakcje chyba zostanie, po czym pewnie konto zbanują jak nie będą mogli ściągnąć kasy.

Tak to jest jak dasz młodziakowi konto to głupoty narobi, a właśnie na te fify i fortnite wydaje kieszonkowe co chwilę.
Ale chyba tak jak piszesz trzeba podejść do banku i zablokować to zlecenie stałe i będzie ok.

Dzięki panowie za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Piszę tu bo w sumie nie wiem gdzie indziej bym miał spytać. Chciałem się zalogować do mojego konta w apce PlayStation. Zanim sprzedałem ps4 miałem włączoną weryfikację dwuetapową. 

Niestety od czasu ostatniego logowania minęło już dobrze z rok dwa i zmieniłem numer telefonu. Stary jest wyłączony. 

Jest jakiś sposób by się zalogować, czy tylko dzwonienie na infolinię? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Witam, otóż chciałem sobie kupić ps plus na 3 miesiące w wersji essential, i poszedłem do sklepu, kupiłem paysafecard, wchodzę do ps4 i chce kupić, wybieram tego ps plusa, a następnie opcje paysafecard, ładuje stronę i wyświetla się błąd ,,Nie można dodać środków do portfela. Spróbuj ponownie później (9991002). Resetowanie konsoli, rutera nie działa, proszę o jak możliwe najszybsza pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Najprościej zadzwonić na numer który mają podany na profilu twitterowym +48 22 584 42 22.

Ja w tamtym roku dzwoniłem na poniższy, on chyba wtedy też był na profilu.

Cytat

Cześć, w tej sprawie prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta PlayStation: infolinia: 22 397 89 24 (opłata wg taryfy operatora) lub e-mail: pomoc@pl.playstation.com. Godziny pracy Centrum Obsługi Klienta: pon.-pt.: 10:00-18:30.

 

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...

Witam . Problem polega na tym ze nie można grać we wszystkie gry online  
" funkcje sieciowe są wyłączone ze względu na twój wiek "  . Kontrola rodzicielska  , menadzer rodziny czyli ja zezwala na wszystko . W momencie tworzenia konta dla dziecka podałem prawidłowa datę urodzenia . Probowalem ja zmienić logując się na na stronie Sony lecz wywala komunikat ze nie masz ukończonych 16 lat . Istnieje jakieś rozwiązanie ????

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.