Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

No ja plusa nie mam od listopada ale z braku gierek nawet myślałem czy nie wytargać gdzieś po taniości i wrócić do BF-a (tylko chciałem poczekać do 17.30 aż ogłoszą co wrzucą do lutowego plusa, cebula wiadomo :rayos:). 

@łomAle to na bank jest plus na cały rok? Bo odsprzedałeś kodzik więc nie wiem teraz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...

Jeżeli zapłaciłeś za zamówienie w przedsprzedaży w PlayStation Store, ale zmieniłeś zdanie, możesz poprosić o zwrot środków. Zwroty za zamówienia w przedsprzedaży w PlayStation Store są przyznawane za zamówione materiały pod warunkiem, że prośba o zwrot zostanie przesłana przed datą premiery materiału albo w ciągu 14 dni od zakupu i nie rozpoczęło się jeszcze pobieranie lub transmisja materiału.

Jeśli zacząłeś pobierać główny element swojego zamówienia, nie możesz poprosić o zwrot środków. Należy też pamiętać, że materiały mogą zostać pobrane automatycznie, jeśli w ustawieniach systemu jest włączona opcja automatycznego pobierania.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Figuś napisał:

Jeżeli zapłaciłeś za zamówienie w przedsprzedaży w PlayStation Store, ale zmieniłeś zdanie, możesz poprosić o zwrot środków. Zwroty za zamówienia w przedsprzedaży w PlayStation Store są przyznawane za zamówione materiały pod warunkiem, że prośba o zwrot zostanie przesłana przed datą premiery materiału albo w ciągu 14 dni od zakupu i nie rozpoczęło się jeszcze pobieranie lub transmisja materiału.

I to wszystko da sie zalatwic bez dzwonienia na infolinie sony?

 

Corka znajomemu zlozyla preorder na nowego coda calkiem niepotrzebnie, bo on siega po pudelko. Wiec sami rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam, miałbym pytanie, bo szczerze mówiąc nie mogę znaleźć satysfakcjonującej odpowiedzi. Otóż miałem kiedyś konto na PSN i zmieniłem maila, ale chyba przez to się konto zepsuło bo był problem z naliczaniem trofeów, w sensie zaliczały się ale np. pasek postępu do poziomu zniknął i nie było procentowego wzrostu na danym poziomie. Założyłem nowe konto, tylko taką gafę strzeliłem, że szkoda gadać, otóż zapomniałem hasła do maila, zapisałem je, ale chyba coś źle bo nie mogłem się zalogować. Stworzyłem więc nowego maila i w ustawieniach konsoli odnośnie konta zmieniłem identyfikator wpisu, czyli maila, pograłem chwilę i chyba nic się nie zepsuło, trofki nalicza, moję pytanie jest więc taki, czy wraz ze mianą maila do konta są jakieś konsekwencje tego, coś się psuje? Bo jak zmienia się nick, identyfikator to chyba coś tam się dzieje. 

Odnośnik do komentarza

Ja jakiś czas temu zmieniłem sobie PSN ID, żeby mi pasowało do xboxowego Gamertaga i wszystko wydaje się być w porządku.
Coś tam miało się pierdzielić w starszych tytułach z PS3, ale niedawno grałem w dwie gry na "trójce" i nazwa jest nowa, a trofea normalnie wpadają, więc może to ogarnęli jakoś :dunno:
Dodam, że to jest tak naprawdę moje trzecie PSN ID, bo za pierwsze otrzymałem bana (a miało być tak zabawnie) i musiałem pisać błagalne listy/maile do centrali w UK, żeby mi zmienili.
Z tą pierwszą zmianą przepadły mi praktycznie wszystkie zdobyte trofea i przez pewien czas moje dwie online'owe tożsamości egzystowały obok siebie - jedno konto zbanowane, do którego nie miałem dostępu (ale mogłem sobie podejrzeć gamecard i profil na PSN profiles) i drugie aktualne (jednocześnie będące częściowo tym starym, bo zakupy cyfrowe mi przetransferowali, ale trofeów nie potrafili), na którym wbijałem wszystko od nowa (za wyjątkiem kilkudziesięciu trofeów online z różnych tytułów, które wskoczyły z automatu, gdy tylko te gry odpaliłem).

WrednyMatkojebca.png.bfc853ee4f1d0bc18ee1604c9b60f797.png

Tak funkcjonowałem parę lat, aż któregoś dnia coś mi się nie zgadzało z liczbą platyn i po wnikliwej analizie dotarło do mnie, że komuś w Sony sie nudziło i poprzenosił wszystkie moje utracone trofea z konta poprzedniego na aktualne, zostawiając po poprzednim tylko pustą, beztrofeową skorupę.

Reasumując tę przydługą historię (sorry, ale zmiana PSN ID nastraja mnie nostalgicznie:sweat:), to u mnie po ostatniej, samodzielnej zmianie (za pomocą PS4) nie zauważyłem jakichś błędów i nieprawidłowości.

Odnośnik do komentarza

No już się tak zastanawiam, czy nie robić kolejnego konta jak by coś z tym było nie tak:D Bo wiadomo, że trochę kasy i czasu idzie i głupio by było tak po czasie jednak inne robić, ale chyba wszystko jest ok, no mówię tylko maila zmieniłem, więc chyba będzie dobrze;)

 

W dniu 27.09.2021 o 15:37, Wredny napisał:

Reasumując tę przydługą historię (sorry, ale zmiana PSN ID nastraja mnie nostalgicznie:sweat:), to u mnie po ostatniej, samodzielnej zmianie (za pomocą PS4) nie zauważyłem jakichś błędów i nieprawidłowości.

Czyli ogólnie, cały czas korzystasz z tego samego konta praktycznie od zawsze?:)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

witam, moja znajoma mieszka obecnie w Dubaju i sporo gier na PS4 jest tam zbanowanych z różnych powodów, czy ja mógłbym np stworzyć konto, zakupić taką grę z PS Store i przekazać jej to konto a ona by ją mogła pobrać z biblioteki ? czy tak to nie działa i są jakieś blokady regionalne i np konto stworzone tutaj tam nie bedzie działać lub gra z biblioteki nie będzie mogła zostać pobrana, więc ktoś może hak to wygląda a może jest inny sposób ? wysłanie gry fizycznej jest nieopłacalne bo koszty wysyłki przekraczają wartość gry, pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.