Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Zablokowałem sobie logowanie. Miałem autologowanie na konsoli i według wskazówek na stronie ps usunąłem 2FA i włączyłem z powrotem. No i dalej nie dostaje sms i już nigdzie nie mogę się zalogować bo na konsoli też muszę dostać kod. :potter:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kosmos napisał:

Zapomniałem wyrzucić kartę ze sklepu Sony i pobrali 240 zł za ps plus na rok, co mi jest zupełnie niepotrzebne. Widzę, że regulamin przewiduje zwroty do 14 dni. Ale czy zwrócą mi kasę na konto, czy tylko do portfela i będę mógł kupić za to gry? 

Jeśli płaciłeś kartą kasą powinna wrócić na konto, do portfela zwracają jak konto doładowuje się zdrapką.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Figuś napisał:

No @blantmanowi zwrócili na konto z tego co pamiętam

Do portfela na psn

Spoiler

chuje

jebane. To nie ms czy steam. Wpierw cię okradną a potem nawet nie przeproszą. Ja swoje 200 zł za plusa wydałem na yakuze 6 xD  Niestety i psn i eshop mocno siedzą kilka lat wstecz jeżeli chodzi o takie udogodnienia jak zwrot gierek, zwrot kasy etc 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Od dwóch dni nie moge sie wpisać na psn z kompa. Na myplaystation klikam Wpisz się i strona jakby sie odświeża tylko, na ps store wypełniam formularz i strona wraca na główną, potem już dzieje sie to samo co na myplaystation. Ktoś też tak ma? Jestem na Operze. Dodam, że przedwczoraj nie mogłem też wpisać się na ppe.pl w podobny sposób, ale dzisiaj już moge.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.10.2020 o 22:56, Square napisał:

Sprawdziłem właśnie na Chrome i działa wszystko, ale na Operze dalej nawet nie pokazuje ekranu do logowania. Przedwczoraj chyba była aktualizacji przeglądarki, może przez to.

E: po wylogowaniu miałem błąd z połączeniem, więc może jednak coś jest nie tak.

 

Przez tą gówniatą Operę musiałem znowu Firefoxa zainstalować bo na nim mogę się normalnie zalogowac.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Przez jakis czas mozna bylo sie sie zalogowac i znowu nie mozna. Co za zje.bane gowno. Nie moge sie wpisac tez w aplikacji z telefonu. Zreszta po co skoro wywalili wishlisty i nie chce mi sie nawet przegladac store'a. Na co oni liczyli? Wyjebmy liste zyczen to zaczna przegladac wszystkie oferty a nie czekaja tylko na promocje wybranych gierek. A skutek jest taki, ze nawet tego gowna nie odpalam.

Odnośnik do komentarza

No i nie odpalaj, to promek masz np. psdeals, dodajesz tam do wishlisty i sami Cię informują kiedy cena spadła, widać nawet kiedy była najniższa cena.

Używam apki na iOS, na Androidzie tego chyba nie ma, ale strona https://psdeals.net/pl-store/ działa wszędzie.

Kurła, jak mnie wkur*** te zmiany w sklpeki PSS, nie wiem nawet gdzie screen, gdzie główne okno z grą, tylko wyszukuje z google i dodaje do koszyka. Co za shit!!

Odnośnik do komentarza

Sklep na PS5 dobrze działa i jest wishlista, na PS4 jeszcze jest ok, ale PS3 to zawsze porażka była bo konsola nie wyrabiała jak zmienili na ten nowy design, mogli trzymać stary design w stylu co na Vita zostało

 

co do psdeals to mnie wkurza ze napchane jest ofertami ze sklepów amazon,bestbuy itp,itd gdzie i tak nie będę kupował na płycie, interesuje mnie tylko cyfrowy amerykański PSS

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, Figuś napisał:

 

16 minut temu, łom napisał:

Uwaga kupiłem przez tą stronkę od sprzedawcy 'MECS' i dostałem 2 x 12 miesięcy PS Plusa (na stronie 'Odbierz klucze' jest 100PLN ale na PS Store aktywuje się 'PS Plus: 30% off 12 Month Membership') za 165 zeta. Później kupiłem od innego sprzedawcy i już było 2x 100PLN. Więc jak ktoś ma szczęście to może baaardzo tanio wyrwać Plusa

No też mam te 30% plusa :/ Pierwszy kod bn-k to normalne doładowanie tylko ten drugi zyebany. Pytanie czy da się coś z tym zrobić? Zgłaszać błąd czy co? Bo jak rozumiem ten drugi to tylko 30% upustu, a nie normalny ps plus za 165zł. Bo w takim wypadku za 160 zł mam doładowanie za 100 i 30% upustu JEŻELI kupię ps plus, czyli innymi słowy mam 30% upustu za 60 zł w tym wypadku. Jeszcze nie aktywowałem tego drugiego klucza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...