Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Od wczoraj firma ktora obsluguje ochrone Sonyprzeciwko ddos zablokowala moje IP. Dzieki czemu domowego internetu (isp - upc) nie moge sie polaczyc z sen. Czy to z konsol, czy z pc mam time out. NA redit czytalem ze bardzo duzo ludzi z calego swiata od maja sukcesywnie zglasza ze dodawane sa na blackloste PROLEXIC - bo tak nazywa sie ta firma. Sony popada ze skrajnosci w skrajnosc, a firma ta nie moze tak ogolnikowo blokowac dostep do usulugi gdyz cierpia na tym niewinni ludzie. I tak oto firma ktora miala byc tarcza jest zwyklym bandyta nierozniaca sie dla mnie niczym od tych ddosujacych lajz. Najgorsze jest to ze Sony olewa sprawe. Jak zyc, co robic ?

Edytowane przez gnom
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Cześć ma dziwny problem z PSN. Od kilku dni nie mogę się zalogować do mojego konta PSN przez PS4, PS Vita, aplikację mobilną, WWW.

Na konsolach za każdym razem dostaję informację o błędzie połączenia i komunikacie abym spróbował później a na playstation.com po kliknięciu w zaloguj komunikat o nieznalezionej stronie. 

Problem występuje tylko jeśli łączę z mojej sieci domowej. Jeśli udostępnię połączenie z telefonu to wszystko działa prawidłowo. Wiele razy zmieniałem ustawienia routera, resetowałem go, modem też. Rano wszystko działała prawidłowo i mogę zalogować się do PSN z każdego urządzenia przez sieć lokalną ale po powrocie z pracy problem znowu występuje.

Domyślam się, że to problem z moim ISP (Multimedia) ale nie potrafię tego w żaden sposób wytłumaczyć. Czy ktoś może mi z tym pomóc?

 

Edit

Mam dokładnie to co opisał @gnom. Czy da się z tym coś zrobić?

Edytowane przez toaletor
Odnośnik do komentarza

K..wa, co jest z tym PSN ?!!!

Mam 2 konta: podstwawowe z IRE z dawnych czasów na którym gram/trophies i POL gdzie mam Plusa.

Do tej pory mogłem grać na PS4 na koncie IRE normalnie w multi, a teraz dupa bo woła że nie mam Plusa na koncie IRE.

Od wczoraj tak się stało !

Do tej pory wszystko hulało bo mam Plusa na koncie POL (na którym nie grałem bo j.w.)

Teraz nagle nie mogę w Drivecluba na koncie z IRE wyzwań robić - po półtora roku gry !!!

 

Co oni tam w Sony odwalają ?! Zmienili politykę ???

 

Jeżeli tak to był to ostatni Plus ode mnie

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak to z PSN,wszystko to loteria. Ja dns google ustawilem zaraz po pierwszym odpaleniu ps4 i dopiero teraz pobiera sie w miare przyzwoicie. Na laczu 100mbps wyciagam 5MB/s czyli psn uzywa polowe mozliwosci mojego lacza. Wiadomo,ze wolalbym 10MB/s bo kupuje cyfrowki ale lepsze to niz 0.5MB/s-1MB/s ktory byl wczesniej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Spróbuj odbudować licencję, PS4 na koncie głównym jest aktywowane jako podstawowe?

 

I moje pytanie, jak często można aktywować i dezaktywowac ps4, przywracać licencję? Jak dam kumplowi dostęp do swoich dodatków to po powrocie z dłuższego urlopu będę mógł spowrotem przenieść licencje na swoją konsolę?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...