Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pomocy. Jakieś 4 dni temu kupiłem na allegro konto z DriveClub dzięki któremu po ściągnięciu można grać na swoim koncie na konsoli. Problem w tym, że gra działała mi przez jeden dzień, a później została zablokowana (kłódka na ikonce gry w menu). Sprzedawca z allegro zarzeka się, że to wina PSN lecz inne gry ściganięte w ten sposób działają mi bez problemów.

 

Pozostaje teraz pytanie, czy to rzeczywiście wina PSN? Czy może sprzedawca jest oszustem i blokuje po wpłaceniu mu pieniędzy konta które wysłał...? Jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź.

 

Niestety teraz mam Destiny bez dodatku i drugie Destiny [ikonke]m w które nie mogę grać. Oba są pobrane z polskiego sklepu Playstation, tyle, że na innych kontach.

 

Piszę w imieniu znajomego, więc jak potrzebne dodatkowe informacje to popytam.

 

W Destiny, które on miał dalej jest opcja KUP jak się najedzie na Dark Below...

Footnote: Okazało się, że tamto Destiny koleś miał na koncie UK, a dodatek z konta PL i się nie zgadzało, już sprawa rozwiązana [kupno płytki :D]

Odnośnik do komentarza

Panowie, pomocy. Jakieś 4 dni temu kupiłem na allegro konto z DriveClub dzięki któremu po ściągnięciu można grać na swoim koncie na konsoli. Problem w tym, że gra działała mi przez jeden dzień, a później została zablokowana (kłódka na ikonce gry w menu). Sprzedawca z allegro zarzeka się, że to wina PSN lecz inne gry ściganięte w ten sposób działają mi bez problemów.

 

Pozostaje teraz pytanie, czy to rzeczywiście wina PSN? Czy może sprzedawca jest oszustem i blokuje po wpłaceniu mu pieniędzy konta które wysłał...? Jak sądzicie?

Sony zaczęło blokować te lewe gry, bo są kupione na kontach za środki z prawdopodobnie kradzionych kart dlatego są takie tanie. Sam miałem 2 gry w wersji cebula ale zamienilem na pudełka i nigdy więcej jakiegoś syfu z alle.
Odnośnik do komentarza

 

Panowie, pomocy. Jakieś 4 dni temu kupiłem na allegro konto z DriveClub dzięki któremu po ściągnięciu można grać na swoim koncie na konsoli. Problem w tym, że gra działała mi przez jeden dzień, a później została zablokowana (kłódka na ikonce gry w menu). Sprzedawca z allegro zarzeka się, że to wina PSN lecz inne gry ściganięte w ten sposób działają mi bez problemów.

 

Pozostaje teraz pytanie, czy to rzeczywiście wina PSN? Czy może sprzedawca jest oszustem i blokuje po wpłaceniu mu pieniędzy konta które wysłał...? Jak sądzicie?

Sony zaczęło blokować te lewe gry, bo są kupione na kontach za środki z prawdopodobnie kradzionych kart dlatego są takie tanie. Sam miałem 2 gry w wersji cebula ale zamienilem na pudełka i nigdy więcej jakiegoś syfu z alle.

 

Podobno właśnie nie, znikają nawet ludziom gry z kont podstawowych robią się "kłódeczki", jak ktoś ma jakaś wiedzę niech daje znać...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy o tym było ale jak mi abstrakcyjnie wolno ściąga coś z psn na ps4 to wchodzę w opcję i wypisuje się z psn. Wpisuje się ponownie i zaczyna pobierać pełną parą. Kilka razy tak robiłem w ostatnim czasie i zawsze działa. Np pokazuje że gra pobierze się za 6 h. A po ponownym wpisaniu pobralo w 1h.

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam problem z PSN - jeśli chcę się zalogować przez neta na PC to nawet nie mogę, bo wychodzi błąd wczytywania strony (tylko na stronie od logowania, na każdej innej podstronie playstation.com mogę być bez problemu), a na PS4 gdy sprawdzam dla przykładu sieć to wyskakuje błąd CE-33992-6. Dodam, że chodzi tylko o PSN - inne strony zarówno na kompie, jak i konsoli działają (mimo tego, że się nie mogę wpisać). Jakieś rady? :/ Dodam, że jeśli będę się logował na PSN z komórki za pośrednictwem internetu mobilnego to wszystko jest ok, problem jest właśnie z routerem chyba, ale nie wiem jak mu zaradzić.

PS. Modzi - jeśli zły temat, to proszę o przeniesienie.

Edytowane przez KamileQ
Odnośnik do komentarza

Może masz już zapchaną tę chmurę, bo ona strasznie cienka jest. Widać, że twórcy gier mają gdzieś optymalizację save'ów i zapisy z niektórych gier potrafią zajmować po kilkaset mega. W chmurze jest tylko 1GB (LOL) miejsca na save'y, więc kilka gier i już się zapycha - ostatnio po zainstalowaniu MKX waliło mi komunikatami, że nie moze właśnie wrzucić z tego powodu. Ogólnie to jest porażka z tym tematem i powinni coś z tym zrobić. Ponoć na XO nie ma limitu miejsca na zapisy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Panowie, pomocy. Jakieś 4 dni temu kupiłem na allegro konto z DriveClub dzięki któremu po ściągnięciu można grać na swoim koncie na konsoli. Problem w tym, że gra działała mi przez jeden dzień, a później została zablokowana (kłódka na ikonce gry w menu). Sprzedawca z allegro zarzeka się, że to wina PSN lecz inne gry ściganięte w ten sposób działają mi bez problemów.

Pozostaje teraz pytanie, czy to rzeczywiście wina PSN? Czy może sprzedawca jest oszustem i blokuje po wpłaceniu mu pieniędzy konta które wysłał...? Jak sądzicie?

 

Sony zaczęło blokować te lewe gry, bo są kupione na kontach za środki z prawdopodobnie kradzionych kart dlatego są takie tanie. Sam miałem 2 gry w wersji cebula ale zamienilem na pudełka i nigdy więcej jakiegoś syfu z alle.

Podobno właśnie nie, znikają nawet ludziom gry z kont podstawowych robią się "kłódeczki", jak ktoś ma jakaś wiedzę niech daje znać...

 

Sony likwiduje tzw martwe sloty taki ukryty ficzer w aktualizacji 2.50

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, mam problem ze ściągnięciem gier,aktualizacji(Wiedżmin ostatnio).Otóż po paru chwilach(czasami nawet do 1-2 min) od momentu rozpoczęcia pobierania wyskakuje mi informacja"Nie można pobrać zawartości".Połączenie jest dobre,internet śmiga elegancko,więc nie wiem w czym tkwi problem.Ktoś tak miał ostatnio?

 

ps.Koleżka z tego samego miasta też ma ten problem.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam takie pytanie i problem:

 

Mój Brat zakupił na swoje konto Wolfensteina Old Blood. Kiedy ja na swojej ps4 u siebie w domu zalogowalem sie na jego konto, mogłem pobrać grę natomiast pojawiła się kłódka na ikonie. Niegdyś na ps3 nie było z tym problemów aby się dzielić grami. O co chodzi? Czy jest możliwość abym i ja pograł na swoim koncie w domu normalnie zdobywając trofea?

Odnośnik do komentarza

Panowie mam takie pytanie i problem:

 

Mój Brat zakupił na swoje konto Wolfensteina Old Blood. Kiedy ja na swojej ps4 u siebie w domu zalogowalem sie na jego konto, mogłem pobrać grę natomiast pojawiła się kłódka na ikonie. Niegdyś na ps3 nie było z tym problemów aby się dzielić grami. O co chodzi? Czy jest możliwość abym i ja pograł na swoim koncie w domu normalnie zdobywając trofea?

  • z tego co ja rozumiem to musisz zalogować sie na konto brata i je zdezaktywować na jego konsoli,
  • następnie aktywować, jako główne na swojej konsoli PS4 i odpalić gre dla pewności. 
  • następnie zalogować sie na konto brata przez PC i zdezaktywować wszystkie urządzenia, jakie posiada(raz na pół da sie zrobić),
  • teraz brat może sie juz normalnie zalogować do swojej PS4 i ja aktywować, jako główne,

pamiętaj, ze od teraz nie możesz sie logować na konto brata, bo system rozpozna 2 takie same systemy i Twój zablokuje. 

w takim wypadku najlepiej juz ściągnąć kilka gier, jezeli ma jakieś ciekawe, bo następna taka akcja, będzie możliwa dopiero, za pół roku. 

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak tak mam to robię uruchomienie ponowne konsoli bo na codzień jest w uśpieniu. Generalnie zawsze pomaga. Możesz ewentualnie w ustawieniach wylogowac się całkiem z PSN i zalogować ponownie. To z kolei zawsze pomaga na słabszy transfer z PSS. Daj znać czy pomoglo bo u mnie potwierdzone.

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...