Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, LeifErikson said:

A tak z ciekawości, jak zamawiałeś tego Formentora @Czoperrr to nie było nic interesującego na stocku, żeby wziąć od razu i uniknąć oczekiwania na produkcję indywidualnej konfiguracji? 

Na stocku był tylko używany za 165k :sadkek: Aż tak mi się nie śpieszy bo to jest auto do wypadów weekendowych, do pracy nie jeżdżę bo pracuje w domu, a żona ma Aygo.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, MaZZeo napisał:

Dziewczyna odebrała auto :Aloy_cool1:

 

świetnie się tym jeździ

 

6r7nBPu.jpg

 

Rv8fIWD.jpg

 

KfKTb17.jpg

 

SLHqJC4.jpg


Ale JAK TO świetnie jeździ?! To ma tylko 3 cylindry, jak kosiarka, nie może świetnie jeździć!!1!! 

 

:kaz:

 

Pełno tego typu bzdur można wyczytać w necie. Osobiście też mi się to auto mega podoba i jest na czołowym miejscu w moim kręgu zainteresowań.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Shago napisał:


Ale JAK TO świetnie jeździ?! To ma tylko 3 cylindry, jak kosiarka, nie może świetnie jeździć!!1!! 

 

:kaz:

 

Pełno tego typu bzdur można wyczytać w necie. Osobiście też mi się to auto mega podoba i jest na czołowym miejscu w moim kręgu zainteresowań.

Właśnie wzięliśmy dla PecHowców 6 sztuk.
Super dostępność, będzie tego dużo na drogach patrząc jakie cyrki robi VAG z dostępnością + trochę się zakorkowało w Toyocie  :) 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie odwrotnie, lubię srebrny, a właśnie ciemnoszary jest dla mnie najbardziej nijakim kolorem. Srebrny fajnie pasuje do klasycznego koloru felg. Chociaż akurat Astra GS ma je czarne, więc ten argument odpada. 
 

Ale tak naprawdę chciałem w Golfie czerwony metalik, tylko polityka służbówek nie pozwoliła. 
 

Ulubione kolory? 
Merlin Purple 

image.jpeg.2c992fa1555c4a562e493f3316b8f4fc.jpeg

 

Snapper Rocks Blue

image.png.c88719bc0d2a84ff6d738a5b779eed32.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...