Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Cayenem jeździ moja spalona solarą sąsiadka, i w dodatku nie umie tym parkować. Pamiętam sytuację jak chciała wjechać na parking a obok stali robotnicy. Szło ich spokojnie minąć, ale ona przód, tył i tak ze dwa razy a potem szybka w dół i:

"Byście się panowie przesunęli bo zaparkować nie mogę"

Na co jeden z nich:

"Było sobie k...wa większy do miasta kupić" i tak oto kojarzy mi się Cayenne

Odnośnik do komentarza
Gość osiol

Ja mam to szczęście, że w chuyu mam co się komu z czym kojarzy i w sumie jakby mi się podobała to nawet i Multiplą mógłbym jeździć :D

 

Szanuję takie podejście - mam sąsiada, który dorobił się sprowadzając auta zza oceanu i nie robi mu różnicy, czy do pracy pojedzie Multiplą z CNG, Challengerem SRT8, białym Escalade 6.0 V8 LPG (xd) czy pedalską Vespą "pięćdziesiątką".

 

Za 300k wziąłbym coś fajnego z salonu, lał wachę i upalał na potęgę. Jakąś 86GT, Megane RS czy nowego Type-R.

Odnośnik do komentarza

 

Ja mam to szczęście, że w chuyu mam co się komu z czym kojarzy i w sumie jakby mi się podobała to nawet i Multiplą mógłbym jeździć :D

 

 

 

Za 300k wziąłbym coś fajnego z salonu, lał wachę i upalał na potęgę. Jakąś 86GT, Megane RS czy nowego Type-R.

 

przeciez ty nawet nie masz prawka xd

Odnośnik do komentarza

no niby tak, ale z drugiej strony to nie wiem z czego musiałby być zbudowany samochód, żeby wytrzymywać tyle upalania, myślę, że czy kupi M5 czy głupiego Evo czy jakikolwiek inny Ferrari to tak samo będzie musiał naprawiać, jak nie będzie szanował

Na przykład z tego, z czego konkurencja :) RS6  wytrzymuje 1200 koni z seryjną skrzynią i napędem i robi bez problemu duże przebiegi.

 

Przecież to się mija z celem. Kupujesz auto do upalania, które tego nie lubi

Edytowane przez Infidel
Odnośnik do komentarza

ale zabił jeżdżąc normalnie czy zapie,rdalając gdzie tylko się da?

 

 

Moj znajomy "zabil" skrzynie, a wlasciwie to sama zdechla w sumie podczas normalnej eksploatacji. GTR byl nie raz nie dwa na torze, ale generalnie samochod wozil dupe na codzien i czesto byly zmiany przy czerwonym polu. Nowa skrzynia to koszt 13k Euro, nie wiem ile teraz taka zabawa kosztuje. Oprocz tego podobno wykoneczenie jednak bylo slabe, ale prowadzilo sie lepiej niz Ferrari 430

Odnośnik do komentarza

to Maserati Gran Turismo rzeczywiście wygląda biedacko w środku :/ jeśli Nissan GTR jest taki awaryjny to chyba rzeczywiście lepiej od niego byłoby wziąć 911tkę.

 

kontra może pomyśl o tym

 

2015-ford-mustang-gt-instrumented-test-r

 

nowy Mustang GT, V8 i 435 koni, w środku wygląda o wiele lepiej niż poprzednik. Mój wujek takiego kupuje, 180k golda kosztuje, można zamówić w jednym z salonów w Warszawie. Będę testował na przyszłą wiosnę :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...